reklama

Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

Že prý v Británii pořád prší?!? Zataženo, mlha, vichr, zima, permanentní lijavec? Teplo a slunko možná tak 3 dny v roce? Láry fáry, kam na to ty lidi chodí. Pestré, zdravé, celoročně příjemné klima tu je, ne jako na kontinentu, kde letos ta pouštní výheň začala už v dubnu a pod kotly se topilo fest…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.01.2019
  • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

         

    Díky moc za fajn čtení :-)
    Moje drahá žena by se na tvůj konec světa taky ráda podívala, tak plánujeme cca týden asi koncem září... bude to ještě na stan nebo mám fofrem šetřit? :-D
    Budeme mít teda asi namirene na highlands

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2019
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

           

      ... špatně zařazeno ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2019
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

           

      Září je v pohodě, zmrznout byste neměli :-). Kór jestli budou i tohle léto takové tropy jako loni. Zase ale na druhou stranu, čím chladněji, tím větší šance že tam třeba už ani žádnou kousavou mušku nepotkáte – konec září je v tomhle ohledu dobrá volba. Já tam však radši jezdím na jaře, mezi půlí března a půlí května. Midges ještě žádné, dny se prodlužují, navíc květen má podle statistik nejmíň deště a je i nejslunečnější.
      Pro jistotu ale radši přibalte i vhodný repelent: :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2019
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

         

    Tomu se říká cestopis na dlouhé zimní večery :-D Nedovedu si představit, že bych 20x za den přehazoval kolo přes ta branky. Je to jak 20x naložit a vyložit z vlaku. Máš teda kondici :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2019
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

           

      Když nikam nespěchám, kilometry nepočítám, trasu neplánuju tak že bych musel ten a ten den dojet tam a tam, potom není problém zastavit kde chci a na jak dlouho chci. Když přijde branka tak jen celou zadní 3-brašnu vcelku vyháknu a shodím, přehodím kolo, za ním náklad, přelezu, nasadím, zacvaknu, hotovo – nezabere to víc jak 2 minuty, navíc se při tom krásně protáhnou i jiné partie než když člověk jen celý den sedí a šlape. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2019
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

         

    Za mě jako obvykle - jednička podtržená a ještě s hvězdičkou :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2019
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

         

    Mohl bys, prosím, přepsat jméno tuté vesničky "osady Bwlchgwernog" foneticky?
    Děkuji

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2019
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

         

    I já jsem si ráda přečetla a kochala se fotkami. Pěkné poustevničení!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2019
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

         

    Skvělé počtení, parádní fotky.
    Ty to umíš napsat tak, že to člověk úplně vidí před sebou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

         

    Díky :-), sice s půlročním skluzem, ale dřív nějak pořád nebyl čas se k tomu dostat. Letos to počasí asi nebude o moc jiné. Loni jsem vlastně ani jednou nestavěl stan – akorát jednou mě malá přeháňka donutila improvizovat a zabrat brloh ovcím. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2019
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

           

      Uzurpátore :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2019
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

             

        u čeho !?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2019
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

         

    Moc pěkně napsáno a vyfoceno. Na člověka z toho dýchne pravý britský Klostermann. :-)

    Tyhle opuštěné krajiny mají svoje kouzlo, které mě přitahuje.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2019
    Autor: Marin7
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

         

    tak tohle tedy muselo být skvělé dobrodružství - a k tomu solo - no palec nahoru. i když trochu stručně popsané, stejně jsem si rád početl a nechal i fantazii zapracovat. Hned bych vyrazil taky :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2019
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

           

      Díky, bylo to supr. Tvoje cyklo výpravy jsou taky parádní, zvlášť ty po zapomenutých kopcích, nebo teď ta poslední podél Úhlavy. Škoda jen že není víc obrázků, pokoukal bych. I tvůj způsob nocležení je mi blízký, jako třeba ten fajný úkryt pod obloukem mostku u Katovic :-).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2019
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

         

    Letos jsem zase trochu provětral Čerta po Walesu, avšak až na konci září kdy už vedra nehrozí – 8 z 10 dnů bylo přímo parádní počasí. 2 pěší výšlapy po Snowdonii, z toho jedna noc přímo na střeše Walesu – čekal jsem že se nás tam sejde víc, ale celý Snowdon (nejnavštěvovanější hora tady na ostrovech) byl v noci jen a jen můj :-). Místa známá i neznámá, spousta nových zajímavých setkání, 3 noci u praskajících kamen v luxusních chajdách, 3 supr spolunocležníci. Kilometrů natočeno sice málo, avšak o to víc to za to stálo. A jestli si dobře vybavuju, tak během celého výletu jsem ani jednou nepřehazoval kolo přes ohradu, všude byly branky. :-)

    https://cyklopoustevnik.rajce.idnes.cz/2019_-...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2019
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

348 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024