reklama

Vůle u koloběžky Xiaomi

Dobry den, mám koloběžku Xiaomi a viz obrázek je zde vůle. Nevím zda to tak má být nebo ne.
Zezadu této mezery je mezera a nevím jestli je to prasklina. Děkuji za rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 26.12.2018
Autor: Kulunek
  • Re: Vůle u koloběžky Xiaomi

Existuje něco jako záruka. Pokud to nevíš, tak tu kolobku vyhoď.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Spíš je otázka, jestli tomu něco nepovedl při tom skládání a rozkladani silou. Na mechanické poškození se vetsinou záruka nevztahuje :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kolobezka je nova, vytáhl jsem ji z krabice a pak mi nesla rozlozit tak jsem to tak nechal.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

....zajímavý "osazení" nad kolečkem- tam se bude držet voda a bordel....jinak- reklamuj!!!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.12.2018

Díky, budu reklamovat. Ptal jsem se i v obchodě Xiaomi a tam řekli jasnou reklamaci.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.12.2018
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partu pohodových sportovců 47+

Hledám: Partu pohodových sportovců 47+
dnes
Ahoj, hledám parťáka/partu na kolo, lyže, běžky, turistiku - vše na pohodu, pro radost. Ozve se někdo? Radka …

Hledám: Parťáka/parťačku/partu 47+

Hledám: Parťáka/parťačku/partu 47+
dnes
Ahoj, hledám parťáka/partu na kolo, lyže, běžky, turistiku - vše na pohodu, pro radost. Ozve se někdo? Radka …

Hledám: Ženu, nejen na kolo.

Hledám: Ženu, nejen na kolo.
10.10.2019
Ahoj, jmenuji se Pavel a hledám aktivní ženu, která neumí sedět doma a má ráda přírodu, výlety, cestování, kolo,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

322 cyklistů (15 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019