reklama

Nosíč na kola

Zdarec v létě se chystáme jet na dovolenou a vzít si kola.Vůbec nevím jaký koupit nosič na kola.Jestli je lepší koupit na střechu auta a nebo nosíč za auto.Díky za radu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.12.2018
Autor: Koumak22
  • Re: Nosíč na kola

https://www.nakole.cz/diskuse/25432-jaky-druh...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

.... Plha se hlásí .....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud máš kouli je pohodlnější na ni.Auto se tak nenaklání a líp se s ním jede.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Nedojed
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

....asi bude mít i dvě.....;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2018
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Až po 22:00 !

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ale nesmí to pak dopadnout takhle...

(Edelweisspitze, 2.572mnm, mýtné 30€)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nejlepší je vzít si dodávku a naložit kola dovnitř. Je to nejsnazší řešení na letní dovolenou. Dražší a ještě lepší je si pronajmout bydlíka. Teda pokud si ho rovnou nechcete koupit. Pokud ano tak třeba zde https://www.caravanmetropol.cz/obytne-vozy

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2018
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Se podívej na neumax. Já jsem si tam koupil nosič na kola minulý rok.Mají dobrý výběr.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2018
    Autor: Otuzilec25

Muhehe :-D
      Radko, dočkala ses :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No, odkaz na ten NEJ nosič to sice není, ale budiž :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: KAMARÁDA/PŘÍTELE

dnes
KAMARÁDA 60 + EL.KOLO,PROCHÁZKY,VÝLETY,TURISTIKU,POBYTY,A JINÉ.... Z VINOŘE A BL.OKOLÍ POHODOVÉHO PÁNA BEZ…

Hledám: I need my own man

Hledám: I need my own man
včera
I am generally try to live a somewhere healthy lifestyle, exercising and some sort of jogging, 3-4 days a week and…

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
17.10.2019
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

314 cyklistů (21 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019