reklama

Novy turisticky atla

SHOCART vyda novy turisticky atlas 1:50000,ma stat 1500,- ted je za zavadeci cenu 1000,-,coz mi prijde docela zajimavy.Mely by tam byt pesi i cyklo znacene trasy viz http://www.atlascr.cz/index.php

[ Zpět ]
Datum: 16.09.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
  • Re: Novy turisticky atlas

         

    Mapy jsou jednotlivě, jako v pořadači, takže na cestu bereš jenom to, co potřebuješ. Mám objednáno.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Novy turisticky atlas

         

    V ramci aktualizace by melo byt mozne objednavat jednotlive listy. Mam objednano.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Novy turisticky atla

         

    Zajímalo by mě, zda nejde pouze o zvětšený (tak, aby měřítko bylo 1:50 000) cykloatlas, který vydal Shocart někdy vloni - takový ten v kroužkové vazbě 1:100 000. Tam se totiž vyskytlo poměrně docela dost chyb, zejména ve značených cyklostezkách.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Novy turisticky atla

           

      no shocart v inzerci říká, že jde o vydání 72 turistických map "50" v jednom pořadači na skoro 700 mapových stranách. to by vypadalo na skutečné padesátky. pro mě je podstatná indície, že se jedná o turistický atlas - turistické mapy jsou už asi 10 let vydávány v tomto měřítku a to i u shocartu.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Viktor)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Novy turisticky atla

             

        Podle ukazek co maji na strankach to vypada jako ty jejich turisticke padesatky (zvetsena stovka by asi nemela moc vyznam,leda tak pro nekoho kdo spatne vidi) akorat by tam melo byt vic cyklotras - nejenom ty hlavni.Chyby tam asi nejaky budou ale melo by jich byt min - porad to opravujou,mimo jine i na zaklade informaci od zakazniku.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Novy turisticky atla

             

        Ale jo, ten atlas nevypadá špatně. Jen jaksi s tím možná přišli trošku pozdě, poněvadž jsme již zakoupili ten atlas 1:100 tis. (nařezali a navkládali jsme si jej do těch průhledných desek - čili toto od nás odkoukali :-) a upgradovat asi nebudem. Navíc padesátky na kolo nemám moc ráda a na pěší si radši koupím padesátku KČT. Přesto jsem docela zvědavá a uvítala bych nějaké reálné zkušenosti s tímto atlasem.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

552 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024