reklama

Jak dát blog na stránky

Přesto, že jsem na tyhle stránky napsal již pár blogů, nějak mně to nejde. Poraďte někdo. Text mám ve Wordu, překopíruji a nejde mě odklepnout, že souhlasím s provozními podmínkami. Zkoušel jsem v Explorelu i v Modzile. Jak to udělat, aby se provozní podmínka zaháčkovali a pustilo mě to dál?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.11.2018
Autor: Stanley58
  • Re: Jak dát blog na stránky

V čem je problém? Uděláš to úplně stejně jako si to udělal ve všech předchozích případech, nic se v postupu nezměnilo.

Pokud se ti nedaří, tak se zeptej v redakci.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mezi odeslanim blogu a jeho vyvesenim je casova prodleva, na rozdil od bezneho prispevku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Jasně, ale prvně jsem to posílal cca před deseti dny a dnes znovu a nic.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nemáš náhodou zapnuté blokování vyskakovacích oken?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Něco takového mě to psalo, ale myslel jsem, že jsem je vypnul. Tak už fakt nevím.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Napiš Václavovi.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

,,,nestačí si myslet- je třeba to vědět, teda přesvědčit se.Po klepnutí levým tl. na ADblok se v otevř. okně zobrazí vypínač- zapnutý/vypnutý. Je třeba ho vypnout(a po skončení zapnout. Já v Mozile problém nemám a kopíroval jsem taky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.02.2019
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • agUIkeu.exe

Využiju pohaslé datové vlákno, prosím Vás od čeho je soubour agUIkeu.exe?
    Od rána mi vyjelo snad tisíc potvrzovacích OK okýnek a marně přemýšlám, od čeho to je.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: agUIkeu.exe

Už jenom jméno toho adresáře by mě znejistělo. Natož to, že se to nedá najít na webu. :(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: petrp

A o to více by mně zajímalo, kdy a jak sem to "nainstaloval" :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]

No, smazal jsem to a přestala mi hučet UPS, tak to byl nějaký šmejd asi na bitkojn pro někoho...
      Ještě v tom adresáři bylo prtzz2.exe. Natahovalo se to při bútu.
      Ale že AVAST byl klidný.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ani AVAST není všemocný...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Však má seznam nekompatibilit na mé gusto dlouhý...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
dnes
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…

Hledám: Partnera na kolo i sport

Hledám: Partnera na kolo i sport
dnes
Hledáte partnera na kolo nebo jiný sport? Přijďte ho poznat na cestovatelskou seznamku: 4.11.2019 v pražském Hamru…

Hledám: cyklistku, partnerku

včera
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

258 cyklistů (12 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019