reklama

Skládačka Dema F7

Má někdo zkušenost se skládačkou Dema F7? Aktuálně se dá koupit pod 7 tis. a už má celkem obstojné provedení - dvojstěnné ráfky, pohon kazetou a nikoliv šroubovacím kolečkem. Nebo v ceně do 10 tis. radši něco jiného?

Odkaz
https://eshop.dema.bike/product/93970-bicykel...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.11.2018
Autor: xtonda
  • Re: Skládačka Dema F7

         

    Nejslabší místo vidím v klapaku predstavce. Celé to drží na dost subtilních ockach. Já to urval ale na běžný provoz ti to vydrží. Zbytek vypadá dobře za ty peníze co říkáš to je dobrý kup

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2018
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka Dema F7

           

      A jinde je ten mechanismus lepší? Z fotek to vypadá všude stejně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2018
      Autor: xtonda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka Dema F7

             

        Systém bývá různý, tento moje zacházení nevydržel, ale pro běžné ježdění bych se toho nebál. Já nakonec obětoval rychlost skládání a předělal úchyt na šroub.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2018
        Autor: Billicek
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládačka Dema F7

         

    Mám ji cca 2 měsíce. Jezdím s ní zhruba 50km týdne a vůbec ji nešetřim - jezdim nejen silnice, ale i lesní, polní cesty s krosnou na nosiči. Na druhou stranu sám zas tak moc nevážím. Nikdy jsem nejel na jiné skládačce, takže nemůžu srovnávat, ale opravdu mě překvapilo, jak použitelné kolo to je. Kloub řízení při jízdě povrzává, ale vzhledem k tomu, v jakém je to místě a jak velkou pákou na to při jízdě člověk působí, jsem se domníval, že je to standardní vlastnost skládaček. Ještě jsem musel vyměnit sedlo, s originálním se nechtěl můj zadek moc kamarádit, ale jinak mi to připadá vzhledem k ceně jako super kolo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2018
    Autor: klimosj
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka Dema F7

           

      Vrzání může dělat i jen blbej prach. Takže očistit a nanést trochu vosku na stycnou plochu. Na chvíli to pomůže

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2018
      Autor: Billicek
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka Dema F7

             

        Jo, vrzání se děje i v lepších rodinách, já se zbavil vrzání sedlovky až když sem to namazal.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.11.2018
        Autor: xtonda
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládačka Dema F7

         

    Tak sem se na ní byl včera podívat a aktuální výprodejové ceně 6500 Kč se nedalo odolat, takže už je na cestě.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2018
    Autor: xtonda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka Dema F7

           

      6500,- je výborná cena za tuhle výbavu

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2018
      Autor: Billicek
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládačka Dema F7

         

    Myslim ze toto je uplne stejne kolo, sam mam Foldy snad vic jak 10 let jen s tim rozdilem ze ja to predelal na elektrokolo a dostalo prevodovku Alfine.

    https://ekolo.cz/agogs-foldy-2018-bazar

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2024
    Autor: floridan79
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka Dema F7

           

      To není stejný rám, liší se uchycení zadního kola.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2024
      Autor: xtonda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

248 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024