reklama

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Je nádherné první zářijové odpoledne a já měl velké plány, jak ho co nejpříjemněji strávit. Tedy do chvíle, než mi na mobilu pípla esemeska. Rázem je po plánech i po náladě. Co teď? Pustit se znovu do práce na domě? Té jsem si užil dost dopoledne. Podmínky jsou ideální pro vyjížďku na kole, jen ta…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.11.2018
Autor: JohnyB
  • Re: Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

         

    Zase skvělé, jak to ty chlape děláš. Dnes jsem to dával číst v práci kolegovi původem z Klatov a vřele mě doporučil, abych si to na jaře dal. Tak dík za inspiraci.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.11.2018
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

           

      Tedy díky za pochvalu :) jsem rád že se líbí a třeba trochu inspiruje. Jak to dělám ani neví. Prostě to nějak najezdím a pak to zase vypíšu :D i když v partě by to bylo veselejší

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.11.2018
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

433 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024