reklama

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Je nádherné první zářijové odpoledne a já měl velké plány, jak ho co nejpříjemněji strávit. Tedy do chvíle, než mi na mobilu pípla esemeska. Rázem je po plánech i po náladě. Co teď? Pustit se znovu do práce na domě? Té jsem si užil dost dopoledne. Podmínky jsou ideální pro vyjížďku na kole, jen ta…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.11.2018
Autor: JohnyB
  • Re: Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Zase skvělé, jak to ty chlape děláš. Dnes jsem to dával číst v práci kolegovi původem z Klatov a vřele mě doporučil, abych si to na jaře dal. Tak dík za inspiraci.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.11.2018
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Tedy díky za pochvalu :) jsem rád že se líbí a třeba trochu inspiruje. Jak to dělám ani neví. Prostě to nějak najezdím a pak to zase vypíšu :D i když v partě by to bylo veselejší

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.11.2018
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: spolucestující

Hledám: spolucestující
12.11.2022
Ráda bys cestovala na těžko a nechceš jet sama? Tak to je i můj případ. Můžeme o tom podiskutovat, vyměnit si…

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole
07.11.2022
Hledám spolucestující na zájezd https://www.adventura.cz/zajezdy/11997-silvestr-na-kole-na-italsko-francouzske…

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko
28.09.2022
Hledám také více lidí (2-3) na cestování autem a na kole většinou horské průsmyky autem do jižní Francie, Andorry,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (7 přihlášených)

Jak jsem jel okolo Čech

Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil.…
JohnyB | 23.10.2022

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka…
Guiseppe | 27.08.2022