reklama

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Je nádherné první zářijové odpoledne a já měl velké plány, jak ho co nejpříjemněji strávit. Tedy do chvíle, než mi na mobilu pípla esemeska. Rázem je po plánech i po náladě. Co teď? Pustit se znovu do práce na domě? Té jsem si užil dost dopoledne. Podmínky jsou ideální pro vyjížďku na kole, jen ta…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.11.2018
Autor: JohnyB
  • Re: Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Zase skvělé, jak to ty chlape děláš. Dnes jsem to dával číst v práci kolegovi původem z Klatov a vřele mě doporučil, abych si to na jaře dal. Tak dík za inspiraci.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.11.2018
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Tedy díky za pochvalu :) jsem rád že se líbí a třeba trochu inspiruje. Jak to dělám ani neví. Prostě to nějak najezdím a pak to zase vypíšu :D i když v partě by to bylo veselejší

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.11.2018
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku - kámošku

24.03.2020
Hledám na novou sezonu cyklistku nejlépe z Liberce- místo výjezdu věk 40- 48.let Jak na kratší tratě 40.až 60.km…

Hledám: Hledá se E-biker-ka

Hledám: Hledá se E-biker-ka
22.03.2020
Hledá se E-biker-ka ideálně z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící (případně odkudkoliv po Čechách- dorazím -rád…

Hledám: ženu s MTB kolem na vyjíždky:-)

Hledám: ženu s MTB kolem na vyjíždky:-)
21.03.2020
Hledám ženu na nejen ty společné MTB vyjíždky. Já Kolín 41 168 65 Pohybuji se v okolí Kolína, Kutné Hory, Poděbrad…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

257 cyklistů (24 přihlášených)

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště…
Peggy | 10.03.2020

Západní Evropou s dětmi - část 5. - Route des Grandes Alpes

To se prostě ráno vzbudíte, po snídani sbalíte stany a vyjedete si nějaké dvoutisícové sedlo... :-) Jmenuje…
Peggy | 26.02.2020

Dámská zdraví z PoSázaví aneb jaké jsou cesty podél Sázavy

Dámská 2019 se nesla pod heslem "Pramen zdraví z PoSázaví" a Posázaví jsme si užily opravdu dost. Jely jsme…
radka | 14.02.2020