reklama

stred+kliky

Koupil jsem kolo a je tam tento stred a kliky.Ja to cele dute a nikdy jsem to nevidel.Nevim jak to rozebrat abych neco neposkodil.Z druhe stranany je jen sestihran na imbus.Poradi nekdo diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.10.2018
Autor: smates
  • Re: stred+kliky

Lepší jednou vidět, než desetkrát číst :-)
    https://www.youtube.com/watch?v=nl6h0adTwwI

A až to budeš dávat zpátky, neutahovat kravsky, sice nafest, ale jen na dotek k ložiskům. Kdyby to šlo i dál, ať se nenaboří.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

To prijde vyhodit bude tam neco jineho.Jen doufam ze ten ram je standartni.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo, normalni stred. Ale ty kliky, pokud nejsou nejak poniceny, tak nejsou vubec spatny. Velmi solidni prumer. Budes nejak zasadne povysovat ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ano budu zasadne povysovat na elektrokolo :-D takze to pujde bud do popelnice a nebo jestli to nekdo bude chtit na bazaru.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jestli to není starý, ožvejkaný, nebo poničený, tak to zkus nabídnout. Koukal jsem, že komplet fungl je někde za 1300.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

279 cyklistů (14 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019