reklama

vyber MTB - sada Alivio

nazdarek, chtel bych si koupit kolo pro rekreacni jezdeni. Usoudli jsem ze pro mne by bylo vhodne postavene na sade Alivio. Author ma ve sve nabidce kolo BasicSx postavene prave na Aliviu ale u jinych vyrobcu jako treby Kellys nemuzu zjistit(z jejich znaceni) zda je opravdu cele postavene na dane sade nebo to ma treba z te sady jen prehazovacku a presmykac a ostatni bude nejaky "smejd". MAte nekdo zkusenosti, muzete mi poradit? treba jineho vyrobce. dik

[ Zpět ]
Datum: 16.09.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (dragonFly)
  • Re: vyber MTB - sada Alivio

         

    TADY máš Kellyse, sám používám Mobstera. http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyeM)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • vyber MTB - sada Alivio

           

      Ahojky! Já jsem si koupi asi před 2 roky kolo Od Rock Machinu. Bylo ve slevě z 12 tis. na 8 tisíc. Nevík kolik chceš do toho kola vrazit? Byl to kros 250 starší verze ale měl dobrej rám, přehazovačka byl ten nejlevnější z tý sady co má shimano, přesmykač jsem měl od Acery. Tak jsem si koupil i přehazovačku od Acery ale zjistil jsem že nedělá Acera páčky na 7 kolečko tak jsem si koupil středy od Deore se zadníma kolečkama na 8 převodů a koupil jsem je! Teď jezdím s přesmykačem,přehazovačka,páčky od ACERY A MŮŽU ŘÍCT ŽE JSEM SPOKOJENEJ! Jestli chceš tak se ozvi! Zatím Čau Tom

      [ Zpět ]
      Datum: 26.09.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

320 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024