reklama

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo na Orlické hory. Naposledy jsem tam byl s rodiči na kole v roce 1996. Tak teď po 22 letech by nebylo špatné vyzkoušet, co se všechno změnilo. Jako referenční zkoušku jsem zkusil čtrnáct dní…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.10.2018
  • Re: Cyklotoulky Orlickem 2018

         

    pěkný výlet :-) Já bych si na to vaření na dřívkáči buď přitáh lavičku k ohni, nebo kachličku k lavičce :-) Ale to je potože nedokážu dřepět jako tvoje soucyklistka :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklotoulky Orlickem 2018

           

      Nekecal jsem jí do toho, já jsem od logistiky a soumarstvi a ona od vaření

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2018
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklotoulky Orlickem 2018

         

    Ráda jsem se podívala, jak jedete.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2018
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklotoulky Orlickem 2018

         

    Už jsem se lek, že na videu uvidím barák, kam jezdím za našima. :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.10.2018
    Autor: Kolbaba71
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 15.10.2018
    Autor: Hankoubel
    • Re: Cyklotoulky Orlickem 2018

           

      Byl bych hodně opatrný a zůstal tam kde si. Orlické hory jsou dost nebezpečný, od odpoledne až do rána se tam potulují lidolovci, pytláci a jiní šílenci a střílí po všem co se pohne.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2018
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 15.10.2018
    Autor: Hankoubel
    • Re: Cyklotoulky Orlickem 2018

           

      To snad není možný, že by zrovna NaKole se stalo středobodem zájmu těhle stupidních reklamních trollů. Lezu po několika o dost frekventovanějších tlachárnách, ale tenhle fenomén jsem tam nezaznamenal, natož v takové frekvenci, navíc furt jak přes kopírák.
      Vede mne to ke kacířské myšlence - nemá to náhodou někdo "zdejší" jako svého druhu brigádičku ? :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2018
      Autor: ronda
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Cyklotoulky Orlickem 2018

           

      Koukám, že nevíte, jaký objekt byste si kde koupili, co?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2018
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklotoulky Orlickem 2018

         

    Tak to je milé :-) Otevřu si nakole.cz a zajásám, že je blog z našeho kraje. Začtu se, říkám si "jeli natěžko přes Těchonín do Pastvin, to klidně mohli přespat u nás" a ono skoro jo..... Jenže léto, my byli někde v prčicích... škoda, že jsme se nepotkali. Tak někdy příště! Děkujeme alespoň takto za návštěvu. Moc mě to potěšilo!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2018
    Autor: Peggy
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklotoulky Orlickem 2018

           

      Ahoj, určitě se za vámi stavíme buď ve dvou nebo celá skupina co jezdíme, je nás pět. A brzo ti i odpovím na mail cos mi napsala ohledně Itálie na kole. Nechával jsem ti vzkaz na epastorku. Tvůj mail byl naprosto vyčerpávající a vzhledem k tomu že každý druhý víkend někam jezdíme jsem neměl čas tu italii naplánovat. Mám na to ještě celou zimu

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2018
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

267 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024