reklama

Tréninkové válce na trekové kolo

Zdravím,
pročetl jsem plno diskuzí ohledně tréninkových válců a vím, jaké jsou výhody a nevýhody, ale nikde jsem nenašel, jestli se na nich dá jezdit na trekovém kole. Koupil bych si samozřejmě hladké pláště, aby to tolik nehučelo. Někdo mi říkal, že širší pláště mají velký odpor, tak se na tom pořádně nedá rozjet a udržet rovnováhu, ale nemůžu posoudit. Má s tím někdo zkušenosti?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.10.2018
Autor: plejda
  • Re: Tréninkové válce na trekové kolo

Jde to normalne. Nez jsem poridil ziletku, tak jsem rajtoval na treku. 37mm plaste (Schw. Marathon) jsem foukal na 6 vzadu, 5 vepredu a uplne v pohode.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tréninkové válce na trekové kolo

Jezdím na válcích na skládačce eska i na lehokole. Takže na treku to jistě půjde taky. Vzorek vyber buď žádný, nebo velmi jemný.
    Ze začátku trénuje buď u stěny, nebo mezi futry, než se na tom naučíš jezdit. Potom kdekoliv.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Suchoj
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na cyklostezku Alpe Adria

20.05.2019
Hledám pohodového kamaráda, který by mně "doprovodil" na mé vysněné cestě Alpe Adria ze Salzburgu do Grada. Termín…

Hledám: kamaráda kolem 50

18.05.2019
...na výlety, cykloturistiku, cestování...

Hledám: kamarádku na kolo

Hledám: kamarádku na kolo
17.05.2019
Rád bych zde našel kamarádku na silniční kolo (může být i horské, ale silniční mám raději), trasy optimálně z…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

301 cyklistů (31 přihlášených)

První dobrodružství v sedle

Asi málokdo dokáže zapomenout na své první větší cyklistické dobrodružství. I já si to své velmi dobře…
JohnyB | 16.05.2019

Cesta z města (ba i z vesnice) aneb West Highland Way romantiky zbavená

Před několika lety jsem byla se svojí maminkou na poznávacím (a velmi drahém) zájezdu do Skotska. Za čtyři…
Ifča | 12.05.2019

Vietnam na kole 2019

Vybrat destinací na další dovolenou byl boj. Nejprve jsem chtěl do Arménie, pak mi psal známý, jestli bych…
RendaStr | 06.05.2019