reklama

Klimatizace

Zima byla minulý týden (na horách sněžilo, i v nížinách mrzlo, škrabal jsem okna), teď už začíná docela hezké jaro - a co nevidět (asi od února) nás zase čekají letní vedra.
A každé léto si slibuju, že si pořídím domů klimošku. Jenže tou dobou jsou všechny použitelné vyprodané, takže si ji slibuju na další rok. No a pak v zimě se to nějak zakecá, zapomene se - a vedro zas překvapí - a klimošky jsou zase vyprodané... A tak furt dokola.

Jenže letos jsem si udělal uzel. Na USB šňůře. Abych nezapomněl.

Takže se zkouším poptávat. A zkusím to i tady.
Určitě máte někdo nějakou dobrou zkušenost s nějakou použitelnou klimoškou. Nejlépe s tipem na konkrétní typ, značku a model. Nepohrdnu ani obecnými postřehy , radami, varováním, vhodnými i nevhodnými vtípky.

Klimatizovat chci jednu cimru cca 60 m3, ale vcelku decentně. Nepotřebuju z kvartýru mrazák, nemám to rád ani v autě. Takže výkon nemusí být kdoví jak závratný. Radši aby regulace fungovala citlivě, ne ve skokách z vedra rovnou na drkotání zimou.
Nechci nic přenosného, ať je to bedna někde u stropu s výdechem skrz zeď.
No a spotřeba - nemusí to žrát i trávu kolem baráku.

Tak co, máte něco šikovného doma, nebo v kanclu ? Nějaká zkušenost ?
Třeba se tohle téma bude hodit i někomu dalšímu, kdo si neudělal uzel...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.10.2018
Autor: ronda
  • Re: Klimatizace

Jsem na tom stejně asi už pátý rok a do dneška jsem nic nekoupil:-) Tak že asi zase příští rok, možná:-) Počkám si zda tu bude nějaké doporučení.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.10.2018
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

včera
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

210 cyklistů (24 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018