reklama

Zkušenosti s koly Felt?

Hezký den,máte někdo zkušenost s těmito koly? Jaké jsou kvality? Je to pro větší dítě,takže kola 26" nevadí..konkrétně se jedná o toto kolo:

http://www.bezvakolo.cz/154073-six-70-modra

Díky moc za postřehy:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.10.2018
Autor: janina1
  • Re: Zkušenosti s koly Felt?

Felty bejvaly na urovni Meridy, Superioru a dalsich podobnych beznych kol. Nic extra, slusny prumer. Hodne zalezi na konkretnim modelu. Lacine kolo bude o nicem u kazde znacky, stredne draha mivaji vyrovnanou kvalitu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Divny je, ze v popisu maji devitikvaltovy razeni, ale osmikvaltovou kazetu. To by dohromady mocneslo :-) Asi chybka v popisu
    Jak jsem psal vys - zazrak to nebude, chvili poslouzi. Zalezi, jak se s tim bude zachazet. Kola do opravdoveho terenu, aby vydrzela, vypadaji jinak, ale taky nestoji pod deset tisic. Vydrzet muze dost, ale pokud tomu bude davat trochu vic za usi ( to odrostlejsi deti umi :-) , tak se nezlobit, kdyz neco povoli, nepujde seridit, bude se muset menit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dik,mě jde o to,abych nekoupila totální křáp:)
      Kolo je zlevněný,jelikož je to výprodej z roku 2014 a má kola 26",což dítěti nevadí,ale jinak 26 "nejdou na odbyt...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: janina1
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Meridu jsem používal 10 let drastickým způsobem a ještě jsem ji prodal a slouží dodnes. Tak pokud je to na úrovni meridy jak píše ronda něco to určitě vydrží.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je vec vkusu a reklamy. Ja jsem dite chvili pred duchodem a 26" mi naprosto vyhovuje. Nejde jen o to, jestli se to prodava a jak - ale taky kde a jak se to pouziva. Kazdy rozmer ma sve plusy a minusy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tak, tak, třeba na sjíždění schodů jsou lepší 29" kola :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Zase na úzké cestičce lesem nad srázem, s utaženýma zatáčkama, se na 29, pokud nemáš odvahu jet smykem, nevytočíš.
            A také 26 vyjde v levném duralovém provedení podstatně lehčí než ta 29.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.10.2018
            Autor: Brahma

Blbé je, že 26 kolo ve slušném provedení už nekoupíš.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 02.10.2018
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

včera
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

206 cyklistů (23 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018