reklama

Jak to bylo - 78

Jaké to bylo dnes, včera či tak nějak okolo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.09.2018
Autor: Brahma
  • Re: Jak to bylo - 78

Díky PepíkuW za ty tři nádherné podvečerní fotky ČeskoSaského Švýcarska. Jsem nějaký nachladlý a je mi zrovna blbě a ty fotky mi udělaly velikou radost. Mám ten kraj přes všechny jeho současné i minulé problémy moc rád.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Není zač :o)
      Dneska jsme vyrazili naopak směr středozemě do Středohoří, pěšo. Na Trojhoru, v lednu jsme jí už nestihli, další byla Varhošť s výhledem do vyschlého labského údolí.

Jen vždycky ty návraty přes město trochu pokazí dobrou náladu z okolní přírody. Úspěšně doháníme Ústí :o(

"Ústí nad Labem se chystá na volby. Trápí ho vyloučené lokality a obchodníci s chudobou. Zhruba půlka obyvatel žije na sociálních dávkách. Kdo je mladý a schopný, odchází."
      https://www.seznamzpravy.cz/clanek/co-s-ustim...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

V pátek jsem zjistila, že na Suchých skalách kvetou borůvky, v sobotu navštívila Pusté kostely, dnes ráno jsem si vzpomněla na PepikaW. A je po víkendu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2018
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak tu poslední fotku bych si hned dala jako favorita na PéeFko.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nádherná vyhlídka, ale není to Favorit :(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Klokočské zátiší s bicyklem :o)

Jo, mladý borůvčí je bujný jak na jaře a kvete. Myslim, že koncem října vyrazíme sbírat ... na sněžnicích :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A měla's to kolo aspoň zamčený,když's ho tam nechala tak napospas? :))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

:D Nebylo k čemu. Jen jsem tolik neriskovala jako PepikW, aby mi ho nesfouknul vítr.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Quatsch

Včera večer návrat z pětidenního výletu na Slovensko - Podunajská nížina. Počasí nakonec parádní.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: aila

Přímo Boží :-))
    Je podzim, delší dobu sucho a rosničky slíbily pěkné počasí, tak jsem nemohl odolat a vyrazil na Chřiby.
    Vyjel jsem z mého oblíbeného místa, Nového Města nad Metují a tentokrát jsem jel Klopotským údolím. Pokud někdo zabloudíte do té oblasti, tak doporučuji si údolí projet, moc pěkné i pro děti, pro které tam je dost zajímavostí.
    Vyjel jsem si na Chřiby, letos sucho a žádné bahno, tak příjemný a dobře zvládnutelný výjezd a sjezd tentokrát do Sedloňova. Pěkný sjezd po modré do Olešnice, výborné občerstvení v Loveckém zámečku.
    Přes Polsko jsem jel do Nového Hrádku a na hraničním přechodu jsem potkal dvě zdatné turistické dorostenky-sokolky, které měly v ten den v nohách určitě 25 km a alespoň 10 je čekalo a od nich jsem se dověděl, že dnešní den a počasí je přímo od Pána Boha, kterému tam také děkovaly.
    Z Hrádku úžasnou žlutou přes Čermnou na Dobrošov k Jiráskově chatě a dál po modré a zelené přímo luxusní sjezd do kaňonu k Metuji. Samozřejmě nechyběl nádherný závěr po žluté a červené podél Metuje zpátky do Nové Města.

Fotky - jeden z rybníčků po Chřiby, výhledy při výjezdu na Chřiby a hranice s Polskem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.10.2018
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

S těmi Chřiby se mi začal vařit mozek protože mi to připadalo z Nového Města nad Metují nebo od Polských hranic krapet daleko ... a ony to jsou jiné Chřiby než ty na Moravě!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: včera v 22:09
      Autor: Aviatik

Sice jen takové menší a komorní, ale zase o to vyšší a při výjezdu si na ně se člověk i docela zadejchá. Bohužel tady těm chybí Brdo a hlavně Bunč :-)

Taky jsem o nich do loňska neměl potuchy i když jsem kolem nich mnohokrát jel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: včera v 22:23
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dneska "cestou z práce" na Tisou. Původně jsem chtěl pokračovat k hranicím na Grenzplatte a podél Suché Bělé zpět. Jenže jsem vyrazil o hodinu později, tak jsem to vzal zpět jihem kratší cestou. Slyšel jsem z dálky spoustu hasičských houkaček i zvuk vrtulníku. Až doma koukám, že hoří přesně tam, co jsem nakonec nejel:
    https://www.pozary.cz/clanek/198357-na-snezniku...

Příště se na práci vy.... a pojedu podle plánu!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.10.2018

Dneska to bylo takové " narcistické" :) jak ráno tak podvečer jsem totiž prakticky pořád viděl svůj " šlapající stín" někdy klidně 20-30 metrů v polích, slunce krásně kreslilo, takové to zlaté světlo všude.
    Prostě paráda na takovou cestu do práce/z práce.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.10.2018
    Autor: újezďák

Úžasná podzimní turistika v Bílých Karpatech od pátku do neděle

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 10:24

Byla to pěší akce, ale máme nový tandem! :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: včera v 10:27
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

včera
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

208 cyklistů (24 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018