reklama
Město: Madrid

Na kole po Madridu

Dobrý den, chystáme se s manželem na poslední letošní dovolenou a to do Madridu na týden, chceme s sebou vzít i kola a prohlédnout si ho hezky ze sedla. Byl jste tam už někdo? Rádi bychom toho stihli shlédnout co nejvíce. Na http://jacestovatel.cz/media/kam-zajit-v... jsem se dočetla o nejdůležitějších madridských památkách, které by prý turista neměl opomenout a ptří mezi ně Královský palác, Debod, Plaza de Cibeles, Toledská brána, Museo del Prado a další. Zajímali by mne však i však osobní postřehy ohledně stravování, ubytování s koly a další tipy a rady. Poraďte :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 26.09.2018
Autor: Jirka40
  •      

Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

Datum: 10.12.2018
    Autor: didi111
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku - kámošku

dnes
Ahoj najde se tu žena co má hlavně čas a chut jezdit na kole. trasy kolem 60.až 90.km povětšinou po cestách. Vše…

Hledám: Parťačku na kolo

Hledám: Parťačku na kolo
dnes
Hledám parťačku na kolo, badminton a další tvoje aktivity. No a když si padneme do oka tak možná i parťačku pro…

Hledám: kamarádku na silniční kolo

Hledám: kamarádku na silniční kolo
včera
Rád bych zde našel kamarádku na silniční kolo (může být i horské, ale silniční mám raději), trasy optimálně z…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

365 cyklistů (19 přihlášených)

Karpatský oblouk na kole s dětmi - část 4.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) Část…
Peggy | 15.04.2019

Jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (Léto 2017) - část 3.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) …
Peggy | 07.04.2019

Jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (Léto 2017) - část 2.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) …
Peggy | 29.03.2019