reklama

Trek/cross nebo Gravel do 30 000

Poté co jsem na starém MTB teď přes léto vypotil 2500km, tak jsem si říkal že by to chtělo něco rychlejšího na dopravu do práce a občasný výlet ať už na lehko nebo na těžko.

Sháním něco co mi vydrží pár let a kde případný servis nebude dražší než původní kolo.

Narazil jsem na nabídku od Kellysbike
https://www.skiandbike.cz/kellys-phanatic-90-2018

Výbava slušná papírově, nicméně Kellys bike, slováci, ve mě nevzbuzují přílišnou důvěru (stejně jako např. český Author)

Nemá někdo zkušenost s Kellys nebo by měl jiné doporučení, případně i na gravel za rozumné peníze? Nicméně u gravel jsem skeptický s odolností vzhledem ke stavu českých silnic, kde i cyklostezky jsou zvlněné a popraskané.

Díky za každou radu. Kolo kupuju podruhé v životě.
Výška 180, váha 80

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.09.2018
Autor: Marxone
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku - silničářku a/nebo gravelistku

09.10.2021
Ahoj, pokud jezdíš sama a chceš někdy doprovod, napiš. Hledám jen kámošku na švih, někdy o víkendu i delší. 50…

Hledám: Muže

Hledám: Muže
02.10.2021
Žďársko, Havlíčkobrodsko, Jihlavsko... Žena 171cm se ráda seznámí s nezadaným mužem cyklistou, lyžařem, turistou.…

Hledám: Sympatického cyklistu

24.09.2021
Ahoj, hledám nezadaného a pohodového cyklistu na 50 let, pro cyklovýlety a fajn dny na kole, který má rád přírodu,…

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

212 cyklistů (11 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021