reklama

Stacionárny bicykel

Ahojte, poterboval by som si kúpiť stacionárny bicykel na doma, neviem či sa táto téma hodí sem do tohto fóra, ale možno mi budete vedieť poradiť.

Našiel som článok https://fitness-life.sk/stacionarny-bicykel-top-9/ kde ukazujú tie najlepšie, vraj, ale aj tak sa neviem rozhodnúť, vedeli by ste mi poradiť? Ďakujem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.08.2018
Autor: Edrijan22
  • Re: Stacionárny bicykel

Zabehni si do fitka, zkus jak dlouho na tom vydrzis, at odhadnes, jestli se ti ten vesak na pradlo vyplati kupovat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2018
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partaka,partacku

dnes
Ahoj. Nejaky v pohode clovek z Prahy muz ci zena na venkovni sportovni aktivity kolo, brusle nenasel by se??…

Hledám: Z Chebu podle Ohře do Terezína, na elektrokolech.

včera
12.08. odjezd od nádraží ČD, čas si upřesníme. Jedeme na těžko, spaní na divoko, v kempu či v penzionu, dle…

Hledám: chlapa i do nepohody...

21.07.2019
Mám volný víkend 26-28.7, a chuť někam vyrazit na kole, nebo koloběžce, bylo by fajn, kdyby se někdo přidal...
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (23 přihlášených)

Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posázaví

Název letošní Dámské jsme si vypůjčily z kelímku z Pribináčku, který jsme rády v dětství jedly, já už ho…
HMS | dnes

Malta 6/2019

Žádné velké okecávání nebude, od toho jsou tu jiní :-) Snad jen pár "poznatků", pokud se chcete vydat na…
Bruca | 13.07.2019

A opět ta lužická jezera

Udělalo se mi neplánované volno. Najednou jsem měl před sebou volný čtvrtek, pátek a samozřejmě víkend. A…
petrp | 02.07.2019