reklama

Cyklovýlet Linec – Wien – Budapest

Tak jsme konečně pokořili Dunaj.
Jeli jsme autobusem (flixbus) z Prahy do Linec ,najeli na cyklostezku a je li přez Mauftausen do Au (super kemp) potom přez Melk(krásný spaní a slovák v hospodě) do Tulnu (zase ok kemp) no a potom do Vídně kde mi ukradli kolo!!!!
teď říkám ..naštěstí jsme postavili…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.07.2018
  • Re: Cyklovýlet Linec – Wien – Budapest

Krázný výkon!:)
    Začátek v Linec ale také příště doporučuji nahradit začátkem v Pasov!
    Mauftausen neznám, to přejmenovali Mauthausen ? Přespání v big cempu musí být zuprovka!

Ne vážně, pěkný výkon, je mi líto, že ti ukradli kolo a doufám, že příští cestu si užiješ, ale prosím prosím, napiš o příští cestě něco co nebude tak tahat za oči. Taková rada : slovo v příspěvku podtržené červenou vlnovkou je napsané špatně :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2018
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklista

Hledám: Cyklista
včera
Ahoj, hledám sportovně založeného kluka na kolo (horské, silnice), lyže. Je mi 44 let a hledám parťáka na sport o…

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

226 cyklistů (25 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018