reklama

Patka přehazovačky

Jak zjistím, jakou patku přehazovačky na kole mám a jak a kde koupit náhradní? https://www.kovys.cz/index.php?sid=98&pid... nabízí spoustu patek, ale jsou u nich jen obrázky, ze kterých nepoznám, zda je to ta pravá. Potřebuji to na dva rámy od Autora a jeden od Gianta. Také existují nějaké universální patky, ale není to jako se všemi universálními řešeními, že to vlastně úplně nevyhovuje nikomu?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.07.2018
Autor: Brahma
  • Re: Patka přehazovačky

Jednoduše - sundas ji z kola (ideálně si ji I vyfotit z obou stran) a buď můžeš zajít do obchodu a hledat podle katalogu nebo porovnávat s fotkami na netu :-)
    Já svoji kupoval u maxbiku, I s poštovným mě vyšla levněji než z kamenného obchodu :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2018
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ideální je to fotit na nějakým rastru (třeba mm papír), kvůli rozměrům.
      Lze i vyrobit, ovšem je potřeba mít z čeho a na čem, možnost kovoobrábění je značná výhoda. Dostupnost a výběr patek se velmi zlepšila, ovšem lze narazit na nesehnatelný superpatvar a výroba je jediná možnost (nebo vyměnit rám).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2018
      Autor: iiki
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky jsem kdysi zoufale sháněl, až když jsem si koupil nové kolo, roztrhl se s nimi pytel. Asi největší výběr u nás je na http://www.ebikeshop.cz/drzaky-prehazovacky-patky/ ; našel jsem i zahraniční katalogy, ovšem ty jsou kapánek dražší:)
        Metoda kterou popisuješ je správná, důležitý je tvar a rozteče děr/závitů, leccos se dá trochu připilovat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.07.2018
        Autor: pgnext
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Prostě to poptáš u výrobce/dodavatele kola podle modelu a ročníku rámu a nebo podle obrázku buď z odkazu níže nebo z Číny přes Aliexpress/eBay, pokud na to nespěcháš.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.07.2018
    Autor: xtonda
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

213 cyklistů (16 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019