reklama

Přestalo mě to bavit

Čau lidi. Už jsem tady projel všechno a to hodně daleko. Všechno znám a všude jsem byl 2x :-D. Už mě to neba. Je mi pade a protože mě kolo bavilo celej život, tak je to pro mě teď velká neznámá. Co vlastně dělaj lidi, který nebaví kolo?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.06.2018
Autor: cvtracktor
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    https://www.wikihow.cz/Jak-uv%C3%A1zat-opr%C3...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2018
    Autor: ronda
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      Bacha na to, že katovský uzel se nedá povolit. Oprátku s katovským uzlem kterou jen rukou utáhneš na krku povolíš už jenom nožem! Není s tím opravdu žádná sranda.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2018
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    To si fakt nedokážeš najít jinou zábavu?!?
    Poznávat se dá nejen na kole a určitě ti zbylo spoustu míst, kam si se s kolem nedostal.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2018
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      Jako hospody, divadla, muzea, KFC, mekáč a pod.?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2018
      Autor: cvtracktor
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přestalo mě to bavit

             

        Tam všude se přece s kolem dá jet.

        Chceš říct, že si s kolem na rameni zdolával i kozí stezky po skalách apod.?!?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.06.2018
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Přestalo mě to bavit

               

          A tak samozřejmě jsem to prokládal i turistikou. Jo kdyby byl sníh celej rok. Běžky i sjezdovky mě pořád baví.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.06.2018
          Autor: cvtracktor
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přestalo mě to bavit

                 

            V čem je problém - za celoročním sněhem se můžeš přestěhovat.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 17.06.2018
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Přestalo mě to bavit

                 

            Jó, mě takhle po noční kolikrát nebaví ani dýchat! :-/

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.06.2018
            Autor: plusjedna
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    Tak to mám štěstí, že stále i v celkem blízkém okolí nacházim místa, cestičky, objekty, které můžu "objevovat". Předpokládám, že ten Němec, co na mě čeká, mi tohle ještě vylepší :o)))

    Co takhle dělat průvodce, sice necertifikovaného, ale znalého?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2018
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      Tak určitěééé. Jsem zkusil jednou v nějaký bandě. 90% lidí frfňalo. To mi za to nestojí.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2018
      Autor: cvtracktor
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přestalo mě to bavit

             

        A proč nám to tady vykládáš? Mě už ani nezajímá, jestli mě něco zajímá. :-)) (Morla, prastará želva, Nekonečný příběh)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2018
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přestalo mě to bavit

             

        Pokud většina lidí frflala, tak nejspíš byla chyba v tobě a vůbec ne malá. To, že si někde byl, neznamená, že to tam znáš. Znát je něco dost jiné a velmi často nestačí tam být ani 3 x.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2018
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Přestalo mě to bavit

               

          Haha, to bylo zrovna, kde jsem to neznal :-D.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2018
          Autor: cvtracktor
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přestalo mě to bavit

             

        Pokud jsi "všude" nebyl pěšky, po svých, tak jsi tam vlastně nebyl ...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2018
        Autor: AV
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přestalo mě to bavit

               

          Něco na tom bude. Pěšky máš prostě na všechno víc času. Ale zase na druhou stranu - zkus se procházet po singltrekách a downhillech pěšky :-D.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2018
          Autor: cvtracktor
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přestalo mě to bavit

             

        Tak určitěěě.
        Zkus hokej.
        https://www.youtube.com/watch?v=9xoArki0yA4

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2018
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    Pořiď si medvídka mývala, měl jsem před pár lety pocit, že už mě kolo netěší, pořídil jsem si motorku, párkrát jsem na ní vyrazil a od té doby mě kolo zase baví, takže úplně vyhozený prachy to nebyly.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2018
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    Okurkáč je tu:-)
    Brouk pytlík si dělá prdýlku:-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2018
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    A můžeme se začít sázet, za jak dlouho dostane doporučení jet do Francie :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2018
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      Francie je drahá jako prase a v krámě nerozeznám psí konzervu od hovězí.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2018
      Autor: cvtracktor
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přestalo mě to bavit

             

        To já taky ne, kupoval jsem tedy jogurty a sýry. Jednou jsem si koupil jahodové jogurtové mléko a ukázalo se, že je to smetana ke šlehání. Ale byly na ní jahody. Bylo mi to líto vyhodit, což mi následně přivodilo lehčí střevní problémy.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.06.2018
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přestalo mě to bavit

             

        Doporučoval bych jet do Francie, je tam krásně, je stále co objevovat, cyklisté jsou na rozdíl od našich končin na silnici respektováni a draho tam vůbec není. A v době chytrých telefonů člověk ani nemusí umět jazyk, aby si přeložil nápis na konzervě.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2018
        Autor: OVG
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    Cokoliv jiného, co je baví.
    Znám spoustu lidí, co je kolo nebavilo nikdy a furt žijou:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2018
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    Jako vtip dobré. :-)
    Poradím ti - kup si nové, hodně drahé kolo. Pak ti budé blbé na něm nejezdit. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    A baví tě ještě něco jiného, nebo tě už nebaví vůbec nic? Jestli je to tak, tak uvažuj o návštěvě psychiatra. Deprese je svinská věc a neléčená může skončit i definitivně.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2018
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    Co vlastně dělají lidi, který už nebaví kolo?

    Leží doma na kanapi a čekají až umřou. Do té doby to jsou živé mrtvoly. Někdy přichází na takové smrtka rychle, jindy pomalu ale nečeká se na ni dlouho. Znal jsem pár takových. Tloustli a tloustli, zadělávali si na problémy, žíly se jim zkracovaly, cévy se ucpávaly, až jednoho dne nastal kolaps. Pak je vezli s majáčkama, někdy včas a jindy pozdě. Zrovna včera kolem nás fofrovali, svítili a houkali. Zpátky jeli bez majáku a potichu. Dnes má parte. Pěkné parte, s barevným obrázkem. Fotka stará mnoho let, tenkrát to byl docela štramák, hrával fotbal, na kole sice moc ne, ale pěstoval turistiku a myslivost, pak ho přestal bavit život a jak jsem psal, tloustnul a tloustnul, cévy se mu ucpávaly až jeden den nastal kolaps. Ten jeden den, to bylo včera, dnes má parte, celkem pěkné ale škoda ho. Nebyl starý. Asi tak ve Tvém věku, něco kolem padesát, možná mírně padesát plus. Seknul sportem, pak i sexem, čekal, čekal až se dočkal. Nedopadni tak jak on.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2018
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      Viděla jsem "pěkné" parte, v pozadí textu šedá silueta jízdního kola. Toho asi kolo bavilo do posledního dechu. :-(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2018
      Autor: plusjedna
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      Mě už přes 50 let nebaví zimní sporty. A furt si pro mě nejde a nejde. Zdá se mi, že tvůj příspěvek trochu zavání cyklofanatismem.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2018
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    Koukám do profilu. Ústecký kraj. Zrovna taková pestrá krajina. Když vidím PepíkaW jak se téměř každý den sebere a někam vyrazí, tak to jsem skoro na opačné straně, mohl bych říct, že mě to kolo nebaví, takže tvému pocitu rozumím. Ale chodím do divadla, na koncerty, různé naučné přednášky, takže to tak neprožívám.
    Co s tím kolem? Můj recept je vypadnou na víc dní, třeba od pátku do neděle. Pak už se to zlomí, i když se mi původně nechtělo. I když neříkám, že někdy se stane, že si celou dobu říkám, proč já blbec nezůstal doma. Jenže, když zůstaneš jednou, zůstaneš furt. I do divadla si raději koupím permanentku, abych alespoň 1x v měsíci musel a neměl argument, dneska je divadlo, ale nechce se mi.
    Kup si třeba jízdenku Labe-Elbe a jeď do Ruhlandu či Hoyerswerdy objedeš tamější jezera a budeš se snažit zapamatovat, jak to tam vypadá. A za dva roky se tam vrať a zkus porovnávat co se v té krajině změnilo. (270 Kč)
    Kup si Víkendovou Ústecký kraj + Německo a začni prozkoumávat Krušné hory ze saské části. (279 Kč)
    Nebo si kup celodenní DUK, ústecký kraj je tak pestrý. (130 Kč)
    Prostě a jednoduše, někam odjeď a vracej se domů, nehoň kilometry, koukej. Není to drahé a když už jednou na tom kole budeš sedět, tak musíš jet a příroda ti něco sama strčí pod nos.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2018
    Autor: petrp
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      Jo Sasko je hezký. Taky už jsem tam toho dost viděl.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2018
      Autor: cvtracktor
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      No tak dneska jsem 3 hodiny hledal na netu, kam bych vyrazil v okolí. Díky webu krusnohorsky.cz jsem přeci jen jedno neznámé místo objevil. A byla to fakt perla https://www.rajce.net/a15274848. Asi mám rozhodnuto, bude to turistika :-).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2018
      Autor: cvtracktor
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přestalo mě to bavit

             

        A tím bílým místem myslíš Měděnec nebo Velký Špičák?!?
        Promiň, ale jestli máš takováhle bílá místa, tak to se nudit nebudeš.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2018
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Přestalo mě to bavit

               

          Velký Špičák no :-/. Stane se ...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2018
          Autor: cvtracktor
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přestalo mě to bavit

             

        Ja mam taky ted obdobi kdy me kolo moc nebere. Teda vyjizdky jo, ale ne si sbalit vsechny kramy a vyrazit na par dni ven na kole. Zato me to ale bavi s lehkym batohem a pesky. Vsak o tom to je, delat co te bavi, ono to za nejakou dobu bez kola zas bavit zacne.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2018
        Autor: Manzak
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    U mě to je jinak: já mám totiž "vyřešený" co budu dělat, až to na tom kole jednou tak moc nepůjde, přece jenom roky běžej i mně. A docela se obávám, že to potom ani nebudu všechno stíhat, kolik toho mám v plánu :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2018
    Autor: Airline
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      Svěř se

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2018
      Autor: Ozzák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      ... jasně že nebudeš!
      Kopce budou strmější a kilometry delší (než "zamlada")

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2018
      Autor: AV
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    No, jednoho co přestalo bavit kolo, začalo bavit focení. Teda mne.
    Pár let to šlo, ale přešlo mne to taky.

    Po pravdě, snažím se teď "nastartovat" opět to kolo.
    Letos mi bude taky 50, děti jsou naštěstí ještě ve věku že můžeme dělat rodinné výšlapy za zmrzlinou, zámkem, nebo "něčím zajímavým".
    Po pravdě , nápady kam a co jsou od mé manželky (Díky!) já jen řeším technické zajištění či občas nějaké vhodné zajížďky.
    Samotného to člověka nějak nebaví, v tom Tě chápu...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2018
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    chodí pěšky nebo jezdí na lodi. Mimochodem k té lodi. Většina jezdí po proudu, jen pár fajnšmekrů jezdí proti proudu.
    K té chůzi líbil se mi rozhovor s pánem co jako první věc v důchodu vyrazil pěšky z Hodonína do Prahy. Říkal, že se opět po letech cítil jako tehdá, když udělal maturitu a celý život byl před ním. Tak by ses mohl zařadit mezi otužilce a chodit se otužovat. Nebo vstup do nejbližší církve plného evangelia, nejenomže ti to změní život ale zlepší ti to vyhlídky na věčný život.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    Normální burnout syndrom. Dělej prostě něco jinýho. Nauč se šachy, go, tančit, střílet, jezdit na serfu, na kajaku, létat s větroněm, s balonem nebo i s motorem.
    Při některých z těch aktivit se ti bude velmi hodit, že už jsi na různých místech byl a nějak to tam znáš.
    Nebo si pořiď domek, zahrádku a začni chovat králíky a papoušky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2018
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    Tyhle týpci patří do hrobu. Zachraňovat nemá cenu, protože to máte marný a nakonec omejou vás. Znám jich pár důvěrně též já osobně. Taháte se s nimi, povzbuzujete je, vymýšlíte co by mohli a stejně to nevede k ničemu.

    Tak třeba předminulý týden se mi jednoho takového podařilo dostat na kolo. Zabil jsem s ním celé odpoledne. Než jsme vyjeli, bylo třeba spravit kolo, aby vůbec kolo jelo. Urazili jsme takové tři kilometry a zlákalo ho odpočívadlo. Byl jsem z něj tak unaven, že jsem odpočívadlo potřeboval taky. Tak jsme seděli a žvanili, kolem nás cyklisti a cyklistky, my jsme plánovali kam pojedem příští víkend. Tak jsme vymysleli, že pojedem k rybníku. No jo, ale co když bude pršet? Na to nebylo co odpovědět, pro tento den jsem to vzdal a poskytl mu doprovod domů, sám jsem už též nikam nejel. Byl jsem z něho už dost grogy.

    Příští víkend nepršelo a naopak bylo pěkně. Telefonuji mu, že teda jeďme k tomu rybníku si zaplavat. A já nikam nepojedu, protože je venku horko. Myslel jsem že se mnou sekne. No, nakonec jsem se vzpamatoval a jel jsem na ten vejlet sám.

    Vzal jsem to oklikou na kopec a potom dolů, cestou v městě na oběd a potom kolem toho rybníka zaplavat si a večer domů. To protože jsem jel sám, jinak bychom skončili zase u toho odpočívadla jak minule.
    Tihle lidi ať si koupí truhlu, dají si ji do ložnice a zkoušejí jak se jim tam bude léhat. Je to baví, mne zas ne. Já raději ten bicykl. Dnes po bouřce se fajn jezdilo ale stejně mám malér. Nevím jakže k tomu došlo. Vynuloval jsem si odometr, takže nevím kolik jsem najezdil od Silvestra. Odometr lze nastavit ale nevím co tam dát, jen přibližně a to mne dneska sere nejvíc. Jinak pěkná projížďka, tu bouřku jsem přečkal v Tesku, domů cesta perfektní až na ten domršený odometr.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2018
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      :D :D ó jak ti rozumím. Mám tatínka s depresemi. Léčí se na to už dlouho a je to s ním ještě mnohem horší. Mé pocity jsou s těmi tvými naprosto v souznění. Nakonec svou depresí přivedou k zoufalství i to okolí, které se jim snaží pomoci. Ale jsou to nemocní a nešťastní lidé, kterých nemoc je přímo a bezprostředně ohrožuje na životě.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2018
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přestalo mě to bavit

             

        Ono jde taky o to zda tu pomoc vůbec chtějí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2018
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přestalo mě to bavit

               

          Též mám dojem, že to tak mnohým z nich vyhovuje. Tím nechci říct, že je to případ zrovna Brahmova tatínka. V každém případě potřebují depresíváci odbornou pomoc, nějaká laická pomoc nestačí, protože to bez průpravy žádný laik déledobě neustojí. Navíc je to nakažlivé, takže laický dobrovolník by měl dodržet zásady psychohygieny, to znamená něco o tom nastudovat, jinak časem v té depce pojede taky. Problém je, kde tu opravdu kvalifikovanou odbornou pomoc hledat?

          Tamten depkař, co jsem vám o něm psal, tak na tom se střídáme. Jsme takový neformální kolektiv. Jeden o druhém víme ale pracujeme každý na své triko. Máme o tom rozdílné představy, což je důvod proč makáme každý sám. Bylo jich už dost hodně, jeden po druhém odpadali a já vlastně už taky. Práce na něm, myslím dobrovolnickou činnost, to je jak s branama do lesa. Jediný pozitivní výsledek byl ten, že jsme ho nějak společně dotlačili obrátit se na odborníka psychiatra a ten ho poslal do psychiatrické léčebny. Tam se mu moc nelíbilo. Výsledek? Nevím jak ostatní, já jsem jen na sebe přivolal srdceryvné telefonáty o tom jaké je to tam hrozné a že abych přijel za ním, vzít ho domů. Samozřejmě že jsem nevyhověl i když jsem za ním jednou byl. Přivítal mne velmi pěkně v naději že udělám taxislužbu. Když jsem ale toto odmít s tím že jsem přijel na návštěvu ale domů že ho proti vůli psychiatrů neodvezu, jeho vztah ochladl. Dlouho trvalo než mi odpustil a stejně v té léčebně nevydržel, sám odešel na revers a tu depku má pořád, takže výsledek nula celá, nula nic, jak se říká.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.06.2018
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přestalo mě to bavit

                 

            Je prokazano, ze proti depresim a trudomyslnosti pomahaji nafukovaci mic (nezapomenout !!!), kytara a humorny prevlek.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.06.2018
            Autor: ronda
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Přestalo mě to bavit

                   

              Co jen to ten strýc Pepin taky doporučoval? Jo, "Ten Francin je nějaké chabrus na nervy, měl by si podle spisku páně Batysty omévat přirození vlažnó vodó."

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 19.06.2018
              Autor: abernathy
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Přestalo mě to bavit

                   

              A v neposlední řadě píseň proti trudomyslnosti.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 19.06.2018
              Autor: Ozzák
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přestalo mě to bavit

                 

            Těmi telefonáty jsi mi připomněl dočasného depkaře s občasnou panickou atakou, který mi vydržel viset na telefonu i přes hodinu, znal jsem ho jen povrchně, seznámili jsme se v kempu, ale snažil jsem se být trpělivý, vydržel jsou to celou zimu.
            Pak se z tý depky dostal a začal se chovat tak, jak bylo jeho zvykem, což se projevovalo tak, že byl na přes držku, hroznej rypák a pořád musel být středem pozornosti, jak malý, nevychovaný, rozmazlený dítě.

            Ono totiž když jim vylétla děcka z baráku, jeho žena se postavila na vlastní nohy - vystudovala vysokou školu, přestala na něm být existenčně závislá.
            A on překvapivě, místo aby z toho měl radost, že má samostatné děti i manželku, spadnul do tý depky.
            V mnohých případech je depka vyvolána potlačenou agresí, závistí...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.06.2018
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    Můžeš se taky vrhnout na dráhu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2018
    Autor: IPM
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      Pod vlak? :-(
      To nééé, víš kolik by tím nasral lidí?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2018
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přestalo mě to bavit

             

        A nemyslel tim drahovou cyklistiku ? :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2018
        Autor: ronda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Přestalo mě to bavit

               

          Prostě na dráhu: https://youtu.be/GbSwf7rbwHU

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.06.2018
          Autor: IPM
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přestalo mě to bavit

             

        když by to bylo v Otročkách ve správný den, tak minimálně plusjedničku, co? :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2018
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přestalo mě to bavit

               

          Naštěstí ti nešťastníci hupkají někde na trati, tam nemusím jít. Ve stanici je to horší. Nedejbože aby přežil a musela ho zachraňovat. Asi bych se vykotila hned vedle a museli by zachraňovat i mě. :-(

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.06.2018
          Autor: plusjedna
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přestalo mě to bavit

                 

            tak bys mašinfírovi řekla, aby couvnul, no :-D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 21.06.2018
            Autor: Bruca
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přestalo mě to bavit

           

      Ale kde sežene dernu?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2018
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přestalo mě to bavit

         

    Kup si tandem a sežeň někoho na něj do spolutahu a objed´s ním všechna místa, kdes byl už dvakrát. Myslím, že to ocení on i Ty. Protože tandem to je zase kolo trochu úplně jinak.;-) Hovořím z vlastní letité praxe. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2018
    Autor: Martis
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

417 cyklistů (19 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024