reklama

Trekové kolo 10-15k

Dobrý den, chci si koupit nové kolo, spíše trekové. Jezdím tak půl napůl silnice a lehčí terén. Rozpočet do 15 tisíc. Prostě co nejlepší poměr ceny/výkon. Původně jsem měl vyhlédnuté v supermarketu Decathlon Riverside 900, ale to asi nebude úplně nejlepší.
Kontaktoval jsem pár obchodů v mém okolí, a do ceny 15k mi bylo doporučeno toto:
4EVER CREDIT DISC 2017
Haibike SEET Cross 3.0 titan
Maxbike Tuira 2018
GT transeo 4.0
Leader Fox POINT PRO,2017-1
KELLYS Phanatic 30 2016
CTM TWISTER 3.0

Osobně se mi nejvíc zamlouvá Haibike nebo Maxbike, ale vůbec nerozumím výbavě a zda to za tu cenu má smysl. Proto se obracím na vás. Děkuji :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.06.2018
Autor: soggy
  • Re: Trekové kolo 10-15k

         

    Kolik toho najezdíš?
    Odkazy by byly lepší, komu se to má chtít vyhledávat!?
    Snad se někdo z kluků vyjádří.
    Hlavně aby seděl rám, zbytek se dá časem vyměnit. Jestli jezdíš kolem 500 km ročně, tak dlouho nebude třeba nic měnit. Mám Kellysku 11 let za 8,5 tisíce, bez nějaké pečlivé údržby a teď spíš stojí, ale jezdit se na ní dá pořád. Vyměněny jen pláště, duše a možná jednou řetěz. O horáčka Forsíka se starám mnohem líp!:-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.06.2018
    Autor: plusjedna
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

včera
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

včera
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

230 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | včera

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024