reklama

Kambrickým pohořím středního Walesu (2018)

Občas tu a tam čtu nebo i zaslechnu od některých cyklistů - převážně přespolních dálkařů, že prý se v Británii moc jinak nedá cykloturistikovat než jen po silnicích nebo cyklostezkách. Jak s tímto tvrzením nelze souhlasit a naopak jak rozmanité možnosti pro kola zdejší království nabízí snad trochu…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.05.2018
  • Re: Kambrickým pohořím středního Walesu (2018)

         

    Jako všechny Tvé reportáže z cest - perfektní! :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2018
    Autor: Airline
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kambrickým pohořím středního Walesu (2018)

           

      Perfektní určitě ne, vím že na sepisování nemám buňky – i když koukám že tentokrát se mi to péro nějak rozepsalo :-). Každopádně díky, potěší když někdo vydrží až do konce.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kambrickým pohořím středního Walesu (2018)

             

        Teda jestli ty nemáš buňky na sepisování...

        Krásně se to četlo, jako vždy a fotku super, jako vždy :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2018
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kambrickým pohořím středního Walesu (2018)

         

    moc pěkné toulání. A fotky parádní :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kambrickým pohořím středního Walesu (2018)

           

      Hodně dělá počasí, v mlze nebo dešti by obrázky vypadaly úplně jinak.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kambrickým pohořím středního Walesu (2018)

         

    Hezký způsob cestování a užití si volných dnů

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2018
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kambrickým pohořím středního Walesu (2018)

         

    Moc pěkný výlet. Líbí se mi detaily v popisu i ve fotkách.

    Krajina se zdá být podobná té ve Skotsku na WHW. Taky tam v létě řádí mušky?

    Nejsem žádný znalec britských ostrovů a tak u fotek (nebo i na místě) přemýšlím, kde se bere síla Británie a jak mohla být po dlouhou dobu první světovou velmocí. Když většina krajiny je neosídlená.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2018
    Autor: Marin7
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kambrickým pohořím středního Walesu (2018)

           

      A to ty fotky dělal za slušnýho počasí. Když mě před lety vzali prvně na výlet po blátech, k dokonalý dickensovský idyle chybělo jenom sněžení. Vítr, déšť, zima, mlha v činnosti. Divil jsem se, jak tu psotu uprchlej trestanec z Nadějných vyhlídek moh přežít. Je to tvrdej národ, i v lednu vidíš lidi chodit v kraťasech a teniskách.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2018
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kambrickým pohořím středního Walesu (2018)

           

      Díky. Před midges jsem tady na jihu Walesu ani v létě nikdy prchat nemusel. Pokud jsem tu kdy nějaké potkal, tak jen tak málo že to nebyl nejmenší problém. Prý nahoře ve Snowdonii jich bývá víc, protože ale v posledních letech jsem tam vyrážel vždy buď jen na jaře nebo jednou skoro až na podzim, nemám čerstvé osobní zkušenosti. Ani z dřívějších dob kdy jsem párkrát po sobě celou Británií přes léto kolmo projížděl nevzpomínám že by jich ve Walesu bylo natolik aby to stálo za zapamatování. Zato ty skotské si dodnes živě vybavuju. Tohle je obrázek z léta 2004 – a to jsou jen ty na brašně. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kambrickým pohořím středního Walesu (2018)

           

      Přidávám se k pochvale popisek těch pěkných fotek. Člověk se nejen pokochá, ale i hodně přiučí.
      Moc pěkné:-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2018
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

413 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024