reklama

Ghost eshop s náhradními díly na kolo

Zdravím,
kde kupujete speciální díly na kola Ghost?
V krámě jsem byl, poslali mě do háje...
Volal jsem na servis, nikdo to nebere...
Formulář na webu to taky nechce prý spam...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.05.2018
Autor: NejedeMiTo
  • Re: Ghost eshop s náhradními díly na kolo

         

    ...asi v nebi- nač potřebuje duch náhr. díly, na lepší strašení? ;-)
    https://www.ghost-bikes.cz/produkty...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Ghost eshop s náhradními díly na kolo

         

    Co tak moc specialniho shanis ? Jedine Ghost na tom je (snad ) ram. Vse ostatni je univerzal, stejny se vsema ostatnima konfekcnima kolama. Jestli na nejake sedlovce nebo riditkach maji svuj potisk, je to jen forma marketingu. Veskere dily nakoupis uplne vsude.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2018
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Ghost eshop s náhradními díly na kolo

           

      Sedím na netu a telefonu poslední dva dny. Všichni se tváří že mají všechno a velmi rádi poradí. Doba přetvářky a lží..
      Chápu že většina lidí to neřeší, vyhodí jen pár roků staré kolo a pořídí si nové. Ale kde na to brát? Naštěstí mají vedle CNC laser a další hračky. Nechápu proč to vyjde v kusovce levněji vyrobit než koupit originální díl? Tentokrát ale máme jen část dílu, zbytek upadnul někam do trávy. Není to podle čeho vyrobit. Takže se to musí koupit.
      Chtělo by to stránky kde člověk zadá model kola nebo výrobní číslo a vyjede mu strukturovaný seznam dílů.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.05.2018
      Autor: NejedeMiTo
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Ghost eshop s náhradními díly na kolo

             

        A co máš na kole tak speciálního, že to běžně nemají v běžných prodejnách na cokoliv a dokonce, že i vyrobit to přijde levněji něž koupit?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2018
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Ghost eshop s náhradními díly na kolo

             

        Co to máš prosím tě za speciála ?? Napsal jsi kupu ubrečených písmenek, ale vůbec jsme se nedozvěděli, co se ti vlastně rozsypalo, co nemáš.
        Napadá mě snad jediné - vyměnitelná patka (mimochodem, při mé spotřebě jsem si jich taky nechal vyfrézovat pořádnou hromádku).
        Jestli je to ono, víš alespoň model a ročník kola, označení patky ?

        Nějaké katalogy dílů kol jsou nesmysl, protože se na ty rámy věší to, co Shimano nebo Sram zrovna vyrábí. A co půl roku se výroba obměňuje. Bývá to všechno ale zpětně záměnné a univerzální.
        A ta patka se obvykle dá dohledat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2018
        Autor: ronda
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Ghost eshop s náhradními díly na kolo

         

    Zkus to tady:
    https://www.blueghost.cz/
    Duch jako duch, ale třeba ti to půjde líp do barvy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2018
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (9 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023