reklama

Co na vás křičeli, když jste je míjeli na ležáku? - 5

Tak čtyřka se zaplnila a nikdo se nemá k tomu založit pětku. Tak to trochu oživíme.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.05.2018
Autor: Ozzák
  • Re: Co na vás křičeli, když jste je míjeli na ležáku? - 5

Není to až tak co křičeli... Na Wats appu máme uděláno pracovní skupinku kam si posíláme různé obrázky co právě pijeme nebo děláme či kde jsme na výletě. Takový trochu soukromý Fb bez tlačítka "to se mi líbí". Jsem jednou poslal fotku kdy jsem zkoušek tahat vozík včetně synka. Když jsem přijel do práce někteří kolegové na toto téma rozvinul debatu jak se na tom jezdí atd.. však to znáte tyhle dotazy dostal asi každý. Nicméně někteří vyslovili touhu se na lehu svézt. Tak říkám jednou se hecnu a dorazím. Už jsem byl v práci několikrát a dokonce dotyční tazatelé byli přítomni. Všichni leho obdivovali za uctivě zdalenosti (jak korunovační klenoty) ale nikdo se najednou neměl k tomu to zkoušet. Prý že by spadli, že by to nezvládli že to musí být těžké, že mi to nechtějí rozbít a tak... Prostě pokaždé mě někdo přemluvit abych dorazil že to chce zkusit ale pak když má přijít na lámání chleba tak všichni mají hubu plnou výmluvy proč to nejde nebo proč nechtějí. A nejvíc mě zničil kolega který říkal že by to klidně zkusil ale že nemůže protože má záda po operaci a nechce si sním nic udělat. Na to jsem mu odpověděl že pro takové případy je to zcela ideální kolo. On mi opáčil že má strach kdyby zabral že si něco se zády udělá a to riskovat nechce...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

... se jim ani nedivím. Zkoušet jet a padat před kolegy, kdo by o to stál.
      Oni by to ti dobráci dávali "k lepšímu" ještě za mnoho let.
      Kdyby´s zájemce (po jedom kuse, beze svědků) pozval, co já vím, třeba do veltrusského parku, to by byla (asi) jiná ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nas je několik v práci ale vždycky přes den jsme tam jenom tři tak jaké pak ztrapňování? Prostě silný řeči ale ve výsledku skutek utek...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2018
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Jízda ve dvou

19.06.2018
Ahoj, jsi-li cyklistka, co ráda vyrazí na výlet, na hory, či traily, dej vědět. Letos bych rád do Alp, ale můžeme…

Hledám: Slečna na výlet

Hledám: Slečna na výlet
18.06.2018
Hledám slečnu na cyklovýlety v okolí Kladna, věk 28-37 let.Jezdím spíše cyklostezky.Budu se těšit na vaše odpovědi.

Hledám: Parťačku na výlety

Hledám: Parťačku na výlety
18.06.2018
Hledám nějakou parťačku na společné vyjíždky. Nemám problém s trasou od 20 do 100km na MTB. Já 31 a hledám okolo…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

358 cyklistů (25 přihlášených)

Slovinsko – Julské Alpy – Triglavský národní park

Stejný termín, stejná cestovní kancelář, v únoru obsazujeme poslední volná místa a těšíme se do nepoznané…
HMS | 12.06.2018

Cykloputování podél Ohře, Labe a Vltavy - květen 2018 reportáž

Navázali jsme na naše loňské putování po Krušných horách u Karlových Varů. Vyrazili jsme v počtu 13 účastníků…
Ladama | 10.06.2018

Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

Nordkalottleden (švédsky; česky Cesta Severní Kalotou, švédsky Nordkalottleden, norsky: Nordkalottruta,…
šíp | 28.05.2018