reklama

Podzimní sraz - 2018

Termín: 26.09.2018
Místo: Kostelec nad Orlicí, Autokemp Orlice

Všechny Vás zvu na podzimní sraz NaKole s kolem a třeba i bez kola, který bude v případě zájmu už od středy 26.9. jinak od 27.9. (čtvrtek) do 30.9.2018 (neděle)
v Autokempu Orlice http://www.autokemporlice.cz/
v Kostelci nad Orlicí
https://mapy.cz/s/2FmxR

Pokud bude někdo chtít,…

Datum: 21.05.2018
  • Re: Podzimní sraz - 2018

To je zrovna kemp, kam jsme jezdívali s Brnobentem. Chtěl jsem napsat, že byl cílem, ale ne, byl teprve v půlce zkušební třístovky. Prostě jsme si tam zajeli párkrát z Brna na oběd a hned zpátky. Ale to už je let, naposledy 2013.
    Budu se těšit, že tam pobudu trochu dýl :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2018
    Autor: Radek
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Blíží se termín srazu a tak téma povytáhnu nahoru.
    Pomalu budu potřebovat vědět kolik lidí bude chtít přijet. K tomu také kolik lidí bude chtít snídaně a večeře.

Pak bych potřeboval vědět jestli někdo přijede o den dřív a bude se chtít projet už ve čtvrtek a taky jestli bude někdo chtít jet i v neděli. Samozřejmě bude záležet na počasí, ale ať se pak nedohadujeme na poslední chvíli a nemusíme improvizovat.

Tak promýšlejte a pište do obálky, nebo i sem, já už si to nějak přeberu :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jé - to budete jezdit po trasách našich půl nebo jednodenních vyjížděk :-). Určitě je tu řada zajímavých míst, ale to Lelkovi radit nikdo nemusí. Už léta sleduju vaše srazy a láká mě to, jenže... Termíny jsou atraktivní díky svátkům, takže většinou už dopředu naplánované - tentokrát 25. - 30. září budeme poznávat jihovýchod Podunajské nížiny. Tak třeba na jaře, pokud to nebude pro nás těžko přístupné. Tak ať si to tu užijete!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2018
    Autor: aila
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Konečně mám směnář na září, takže můžu potvrdit účast. Klidně bych mohla dorazit i 26.9. večer, ale abych tam nebyla sama, to bych se tam bála. Tož kdyby nás bylo víc... ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 19:42
    Autor: plusjedna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Když bude jen trochu přijatelné počasí, tak by mohl přijet ještě někdo a už ve třech si můžeme udělat volnou projížďku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: včera v 19:59

Příjezd počítám ve středu odpoledne, dovolená za to stojí.

Můžeš si rovnou poznačit jídlo. Večeře i snídaně, od středy večer do neděle ráno.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: včera v 21:57
        Autor: Radek

Taky počítán s příjezdem ve středu,doufám jen,že počasí bude rozumné,neb z Olomouce pojedu po ose.Jídlo jako Radek,postel prosím v přízemí,meb do patrea bych nevylezl,

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: dnes v 08:27
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: ženu 50+

včera
Hledám ženu 50+,nekuřačku,která by se mnou chtěla trávit svůj volný čas.Jsem z okresu Příbram,58,štíhlý,nekuřák…

Hledám: Cyklistku pohodářku na vyjiždky na kole

Hledám: Cyklistku pohodářku na vyjiždky na kole
včera
Ahoj 43/170 Kladno hledá partačku na vyjiždky na kole nebo výlety. Kolo je přijemná věc čisti hlavu od starostí. A…

Hledám: spolujezdkyni dobrodružné povahy na cyklovýlety

Hledám: spolujezdkyni  dobrodružné povahy na cyklovýlety
15.08.2018
Jsem nekuřák, vysoký, ženatý ale singl, 50+, zaměstnanec i podnikatel. Nehltám kilometry, kochám se. Láká mě …
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (15 přihlášených)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018