reklama

Přívěsný vozík za kolo

Zdravím zdejší osazenstvo,

hledám nějaký šikovný vozík za kolo, který by se dal použít na převážení těžších nákladů ca do 80 kg. Chci se zeptat, jestli máte zkušenosti s některým z těchto dvou typů:

1) Goleto - recenze na jiné zboží spíše špané
https://www.goleto.cz/prepravni-voziky-a-rudly...

2) vidaXL - to je zase nizozemská firma, mám trochu obavy, co by v případě vracení atp.
https://www.vidaxl.cz/e/8718475810216/vozik-za...

Jiný za podobnou cenu (ca 2 tis.) jsem nenašla. Pokud máte zkušenosti s některým z těchto nebo víte o jiném, prosím podělte se.

Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.05.2018
Autor: mandra
  • Re: Přívěsný vozík za kolo

Zkušenosti sice nemám, ale princip a nosnost stejný, jen malý rozdíl v korbě. O nizozemské firmě jsem se nikde nedočetl- příp. reklamaci/výměnu budeš přeci uplatňovat u domácího prodejce a ten se musí řídit termíny rekl. řádu...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistku na projíždky

včera
Ahoj, hledám cyklistku do 38 let na projížďky podél vody nebo třeba i jinam podle dohody. Baví mě jít se po práci…

Hledám: Najdu kamarádku z Ostravy k vyjížďkám na kole?

včera
Jsem celkem vitální 63letá důchodkyně a hledám kamarádku k občasným vyjížďkám v ostravském okolí, popř. i někam…

Hledám: Cyklistika z Prahy

24.05.2018
Ahoj, hledám tu cykloparťačku na výjezdy z Prahy na cyklovýlety, možné jsou i hory. Počasí ideál, pojďme akčně do…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

178 cyklistů (5 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018