reklama

Sušené maso na kolo?

Pěkný večer, máte někdo zkušenosti s touto pochoutkou na kolo a případně jakou značku.. zkoušel jsem toho indiana co je všude ale je to nějake tuhe že se to nedá ani jíst... pak plno dalších značek které jsou to samé.. Našel jsem i nějakou ostravskou firmu Usuš To ale maji jen webovky a nikde nic více... ( www.ususto.cz ) díky za vaše postřehy ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.05.2018
Autor: johny555
  • Re: Sušené maso na kolo?

         

    Z Ostravy mi přišla půlka balíčků plesnivych, takže nikdy víc.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2018
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Sušené maso na kolo?

           

      a já furt proč se v Ostravě ztrácejí psy a kočky.
      Teď už znám odpověď. ususto

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Sušené maso na kolo?

             

        no fuj,já si říkal, že to chutná nějak divně.
        kočka je v podstatě králík s kulatou hlavou a delším ocasem, ale ze psa... :(

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2018
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Sušené maso na kolo?

               

          Pes, pokud to není nějakej stařešina nad hrobem, je lahůdka. Moji údržbáři jednou přivezli z vyluhováku bobteila, kterej byl dokonce vedenej jako základní prostředek - hlídal ovce. Průser jako barák, policajti do toho, kvartální prémie v ...a ještě celý léto zasekaný, protože jsme museli ve vyluhováckejch sklenících vařit topení, sice by dva hlavní pachatelé šli do krimu. Měli tam takovou přidruženku.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.05.2018
          Autor: abernathy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Sušené maso na kolo?

             

        Nejenom psy a kočky. Ale i pražáci se tam ztrácejí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2018
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Sušené maso na kolo?

             

        Dobrý den :-) Děkuji za skvěly nápad z čeho Usuš To vyrábět ale bohužel zůstanu u osvědčeného typu masa - hovězí svíčková. Přeji pěkný den. Jirka Kožušník

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2018
        Autor: UsušTo
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sušené maso na kolo?

           

      Tak se na "pojišťováka" musí.
      Ani pes by to nežral, zvláště od té ostravské firmy :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2018
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Sušené maso na kolo?

           

      Dobrý den, dovolte mi reagovat na mylnou informaci. Aktuálně jsou všichni zákazníci z Ostravska s osobním doručením. Pokud Vám dorazila nějaká plesnivá půlka balíčku z Ostravska, tak to nebylo od nás. E-shop je venku krátce a bohužel objednávky mimo Ostravsko ještě nejsou :-) Přeji pěkný Jirka Kožušník

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2018
      Autor: UsušTo
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sušené maso na kolo?

           

      Asi uherák?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2018
      Autor: Kolorádo
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sušené maso na kolo?

         

    Neměl´s dát dotaz spíš do Seznamky?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2018
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sušené maso na kolo?

         

    Dobrý den, aktuálně je naše výroba v začátcích a dodáváme jej pouze v do bez obalového ostravského obchůdku "Bez Obalu" ( http://www.bezobalu-ostrava.cz/ ) Pokud jste z Ostravska, Usuš To Vám bude doručeno zdarma když si jej objednááte z e-shopu. Kdyby jste měl jakékoliv dotazy můžete mě kontaktovat na [email protected] Pěkný den. Jirka Kožušník :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2018
    Autor: UsušTo
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sušené maso na kolo?

           

      Teď si ještě domluv s Václavem, kolik mu šoupneš za tu reklamu.

      Tohle je servet lidí co občas jezdí na kole, někteří víc, někteří míň, někteří spíš hubou, a potom si hezky vzájemně nadávají.

      Tedy nikoliv volný reklamní prostor zdarma.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2018
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Sušené maso na kolo?

             

        tos řekl hezky. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2018
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Sušené maso na kolo?

             

        Velice výstižné :D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.05.2018
        Autor: Brahma
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Sušené maso na kolo?

             

        Nesouhlasím. Diskutér UsušTo reagoval na pomluvy vznášené zde proti jeho nové firmě, které mohly jeho firmu poškodit. V tomto případě nejde o reklamu ale jde o podání vysvětlení k publikovaným pomluvám.

        Přeji firmě UsušTo ať se daří v podnikání

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.05.2018
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Sušené maso na kolo?

               

          Jasně. Když se ale předtím přihlásil pod jiným nickem, aby sem "nenápadně" vpašoval reklamu, což mu prostě ostatní jen - podle mě oprávněně - spočítali.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.05.2018
          Autor: Ifča
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Sušené maso na kolo?

                 

            Už dlouhá léta se nemůžu zbavit dojmu, že nevyžádané reklamy by si měl ohlídat provozovatel webu a ne stádo místních dobroserů....

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.05.2018
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Sušené maso na kolo?

                   

              Tak já nevím, jestli jsem místní dobroser... ale na to, když ze mě někdo dělá blbce, jsem docela alergická.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.05.2018
              Autor: Ifča
              Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
              • Re: Sušené maso na kolo?

                     

                Asi máš komplex méněcennosti.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 07.05.2018
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: Sušené maso na kolo?

                       

                  Ahoj Aleši, jak se mají kravičky? :-))

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 07.05.2018
                  Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Sušené maso na kolo?

                         

                    Nevím. Asi dobře. Krmíme už zeleným. Já teď jezdím v rostlinné tak se do kravína teď tak často nedostávám.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 07.05.2018
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                    • Re: Sušené maso na kolo?

                           

                      Ale tys přeci do kravína nejezdil? Jezdil´s s traktorem, pokud jsi dobře vzpomínám a vozil´s v létě kravám na pastvu seno. To bylo zajímavé. Nechápala jsem, proč vyháníte krávy na chudou pastvu a pak jim musíte vozit seno, aby se v létě dožraly:-))

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 07.05.2018
                      Autor: Lanna
                      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                      • Re: Sušené maso na kolo?

                             

                        Protože vyrábí sušené hovězí a pak ho dodává do Ostravy :-D

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 07.05.2018
                        Autor: Bruca
                        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Sušené maso na kolo?

                             

                        Proč se vozí na pastvu seno? Vozí se proto aby měly krávy sušinu, hlavně když je tráva mladá a nezbytně nutné je dokrmovat když se krmí nebo pase tráva s vysokým obsahem jeteliny. Doplňuje se potřebný obsah sušiny a předchází se tak průjmům, které jsou pro užitkovost škodlivé. Tak hlavně proto ale pokud není dost pastvy z jakéhokoli důvodu bývá nutno přikrmovat. To víš, když má kráva hlad, tak toho moc nenadojí. Krávy se ale přikrmují v kravíně kam se na noc chodí dojit. Jalovice bývají na pastvě celou sezonu.

                        A já jak kdy, tady u nás každý dělá všechno co je třeba. Traktorista musí všechno. Umět krmit, krmí se traktorem s krmným vozem, traktorem se vyhrnuje hnůj ve volné stáji a když jsou polní práce, tak jezdíme na pole, jak jsem říkal, každý dělá co je třeba a nikdo za nás nic neudělá a nic nejde okecat, udělat se musí všechno. Mašinu ve fabrice zastavit můžeš a jít domů, udělá se zítra. Ale hladná kráva strašně řve a málo dojí. Všechno se musí dělat v pravý čas, máloco lze odložit.

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 08.05.2018
                        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                        • Re: Sušené maso na kolo?

                               

                          Je to tak. Vše se má dělat v pravý čas. Například v sušeném mase neopomenout někomu zdůraznit, že má možná komplex méněcenosti.
                          To je velmi důležité:-))

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 08.05.2018
                          Autor: Lanna
                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Sušené maso na kolo?

                   

              Mě je úplně jedno, jestli za reklamu někomu zaplatí, nebo nezaplatí. Jenže kvůli stupidním reklamám jsem zahodil bednu, v rádiu poslouchám akorát reklamou minimálně napadnutý ČRo, na netu mám adblok. A když se někdo vetře s reklamou sem, dělávám si srandu především ze stupidity, nenápaditosti a metod, jakými to sem cpou.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.05.2018
              Autor: ronda
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Sušené maso na kolo?

                   

              A když někdo krade kolo?
              Otočíš se a koukáš jinam, abys nebyl za "dobrosera"?

              Svoje věci si přirozeně má hlídat majitel.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 07.05.2018
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
              • Re: Sušené maso na kolo?

                     

                ...jak se pozná na první pohled, že někdo kolo kradne- taky může jít o majitele co ztratil klíče....;-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 07.05.2018
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Sušené maso na kolo?

                       

                  Právě, radši se koukat jinam :-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 07.05.2018
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Sušené maso na kolo?

                       

                  Ty jsi mě s bráchou viděl ve Veroně na náměstí ? Řiťky jsme měli stažený, jak to budeme vysvětlovat místním policajtům, až je na nás někdo zavolá :-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 07.05.2018
                  Autor: ronda
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Sušené maso na kolo?

                         

                    ....to ne, ale zažil jsem tento trapas- vysvětlovat policii, že jde o TVÉ kolo, ale náhodou jsem měl v mobilu fotku sebe na tomto kole na cestách. Nevím, jak by to dopadlo v zahraničí! Od té doby mám číslo rámu zapsaný(naštěstí na rámu je)..:-((

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 08.05.2018
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Sušené maso na kolo?

                           

                      Řekl bych že na více než sto krádeží připadá jeden roztržitý majitel, to asi nebude ten správný důvod proč koukat stranou, když někdo krade kolo

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 08.05.2018
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Sušené maso na kolo?

         

    Dobry den Johny555, aka Usus to, aka Jirka Kožušník.
    Ano mam zkusenosti s touto pochoutkou na kolo, a hlavne na treky s batohem. Pouzivam znacku Manzak, nebot si to pripravuji uplne jednoduse a levne doma v susicce na ovoce. Nejvic mi chutna kruti, uchazejici je i kureci a veprova kyta, zato hovezi mi nejede vubec. Nedelam s tim zadne cavyky, nakrajim na male kousky a lehce osolim, to je vse, zadna marinada a podobne.
    Rad jsem poradil :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.05.2018
    Autor: Manzak
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sušené maso na kolo?

           

      děkuji za inspiraci. Sušené maso je výborné na cesty a je jedno jestli to je sušená ryba nebo krůta či jiná drůbež.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sušené maso na kolo?

             

        Mně se osvědčila uzená krkovička rovnou z komína. Nebo z komínu? Prase aby se v tom dneska vyznalo.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.05.2018
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sušené maso na kolo?

             

        Sušené paso se kapitánu Scottovi neosvědčilo, to Amundsen měl po ruce vžy čerstvého psa.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.05.2018
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Sušené maso na kolo?

               

          To polárník Karel Němec taky.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.05.2018
          Autor: ronda
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Sušené maso na kolo?

                 

            Myslíš Čecha Karla Němce? Ale Varel F. se z toho nějak vysmek, nespa? Jindrašislo promine, ale my, frankofonové, to takhle zkracujeme. :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.05.2018
            Autor: abernathy
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sušené maso na kolo?

             

        ... na cesty je přeci obalovaná asf. směs a na kolo mokrý hadr...;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.05.2018
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

305 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024