reklama

Redukce velo šlaufek – auto ventil

https://www.nakole.cz/diskuse/24787-lehokolista...

Výše už jsem nestihnul tak teď tady. Redukce dole na fotkách, obyčejná za pár korun – jak šroubuješ, čudl na moment uvolní ventil, trochu to sykne ale dotáhneš závit a dosedne to na ten plast pod tím čudlem a drží. Nerozebíral jsem takže jestli je něco víc uvnitř netuším. Ale funguje to dobře. Na posledním obrázku dvojitá redukce velo – auto – galuska.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.04.2018
  • Re: Redukce velo šlaufek – auto ventil

         

    Dík. Tu redukci Auto-velo vyzkouším.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2018
    Autor: bara2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Redukce velo šlaufek – auto ventil

         

    Jj, tohle používám také. Jak redukci, tak i šlaušek.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2018
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Redukce velo šlaufek – auto ventil

         

    Tak já sem aspoň dodám, že Nightrider měl pravdu, přepnutí mé pumpičky z autoventilků na galuskové se dělá tak, že se musí otočit o 180 jak gumový, tak plastový dílek pod maticí.

    Já jsem celkem tušil, že v tom bude nějaká finta, ale zkoušel jsem otáčet jen gumičku, což nefungovalo. Tudíš děkuji. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2018
    Autor: Jrr
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Redukce velo šlaufek – auto ventil

           

      Už jsem ti to tam ještě před ním taky psal, jen jsem to takhle pěkně a podrobně nepopsal.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2018
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Redukce velo šlaufek – auto ventil

             

        Jo psal, ale teprve z jeho textu mi došlo kterou kombinaci, jak dílky poskládat, jsem nevyzkoušel.

        Ale abyste se nehádali, tak díky i tobě.... :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.04.2018
        Autor: Jrr
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Redukce velo šlaufek – auto ventil

               

          Určitě nehádali :-) Já to zmínil, protože jsem ten problém taky řešil, na jednom kole jsem měl auto a na druhém galuskový a jedno nafoukat šlo a druhé ne :-)
          Jeho popis byl naprosto přesný a srozumitelný.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.04.2018
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

267 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024