reklama

Pochlubme se, jak jsme blbí 2

Dovolím si navázat, na již zaplněné téma:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.04.2018
Autor: Lanna
  • Re: Pochlubme se, jak jsme blbí 2

Ráno jsem si do baťohu nabalila pár věcí na převlečení do práce, abych tam něco měla do foroty. Tak jsem si to tam pěkně nechala a řekla jsem si, že vlastně doma nepotřebuju ani ten baťoh, a že si ho tam taky nechám.
    Odpoledne jsem vysupěla Petřínem nahoru, příjemná cesta, nic zvláštního se nedělo. U baráku chci uskladnit kolo a jít domů....ale, klíče jsou v tom baťohu, tam pod tím kopcem.
    Tak jsem tu cestu do práce holt vzala dnes dvakrát:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Slušný trénink :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nu což, mám holt dnes nastoupáno 408 metrů:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bolí mě nohy, jen si ten Strahovskej krpál představím.
          Dát ho dvakrát, to je slušný masochismus.
          Ale je vidět, že fyzičku máš dobrou :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mě z toho snad víc bolí ručičky-))
            Slíbila jsem Fáňovi ušít kalhoty s letadýlkem, ale mám pocit, že se dnes už nedokopu nahoru ke stoji. Slezu asi dolů, ve sklepě by měl snad být jeden prémiový Bernard, tak si ho otevřu a půjdu odpočívat:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Já se chlubit nebudu, dalších příspěvkových věžáků netřeba. Zatím si cením toho, že trefím domů. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2018
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak jsme měli včera vyjížďku s Brnobentem - viz jiné téma. Na sraz to mám pětadvacet kilometrů, notabene jsem ještě neměla zcela jasno v trase, takže ráno bylo celkem hektické; skočila jsem ještě vyvenčit psa, vytáhla kolouše, nasedla, ze zvyku natáhnu nohu, že zacvaknu... a nic...
    Zopakovala jsem ten pokus několikrát hledajíc ten správný úhel a intenzitu... než mi došlo, že mám na nohách pořád ještě botasky, ve kterých jsem venčila toho psa...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2018
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole od pramene Vltavy až po soutok s Labem

dnes
Ahoj, hledají se fajn lidičky, kteří by rádi se mnou projeli na kole cyklotrasu dle uvedeného hezkého článečku.…

dnes
Ahoj, hledají se fajn lidičky, kteří by rádi se mnou projeli na kole cyklotrasu dle uvedeného hezkého článečku.…

Hledám: cyklistku 20 -60 let

Hledám: cyklistku 20 -60 let
17.07.2018
v praze a okoli muzu pres den 11 az 17 hodin
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (13 přihlášených)

Jak začínal syn jezdit na kole

Koupě dětského kola pro syna a seriál závodů Na kole jezdím už hodně dlouho a k tomuto koníčku jsem dotáhnul…
Kolo-pro | 10.07.2018

Cyklovýlet do srdce Brd, červen 2018

Dlouho jsem se už tak nepobavil a ještě ve spojení s výletem na kole :-D Vyrazili jsme v sobotu 2. června…
Ladama | 26.06.2018

Slovinsko – Julské Alpy – Triglavský národní park

Stejný termín, stejná cestovní kancelář, v únoru obsazujeme poslední volná místa a těšíme se do nepoznané…
HMS | 12.06.2018