reklama

pumpicka na kolo

Zdravim Vsechny cyklisty.Potreboval bych poradit ohledne male pumpicky na kolo.Znacek hodne ,po ktere se asi podivat.Potreboval bych ,aby s ni slo nafouknout co nejvic atm.Muzete dat nejaky typ.Dekuji.

[ Zpět ]
Datum: 23.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Venca)
  • Re: pumpicka na kolo

         

    Kolik atmosfér nafoukneš malou pumpičkou nevím, to jsem nikdy neměřil, ale já to nafouknu na tolik abych bez újmy poškození ráfku dojel k nejbližší benzínce. To je můj názor.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2006
    Autor: Biker65
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pumpicka na kolo

         

    Co nejvíc atm? Tak to se dívej po pumpičce s přepínacím pístem - širokým pro rychlé nahuštění, úzkým pro dosažení vysokého tlaku. Obecně se mě líbí od pohledu pumpičky značky Blackburn.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2006
    Autor: Sector
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pumpicka na kolo

           

      Zkusil jsem už několik různých malých pumpiček, třeba dvě různé od BBB. Dle přiloženého prospektu měly obě hustit až na 7 barů - nesmysl!!!, víc, než 4,5 jsem z nich nedostal (kulturista by možná dostal). V letošním katalogu progresscycle je nabídka hustilek Blackburn, tak jsem jednu koupil - mají ji jednak v karbonu (údajně hustí na 11 barů), velikostí totéž mají i v hliníku (v katalogu je chyba, je tam uvedeno, že hustí rovněž na 11 barů, ale na přiloženém prospektu je uvedeno, že fouká na 8 barů - to můžu potvrdit, těch 8 udělá, je vynikající a vzhledově taky hezká) :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pumpicka na kolo

         

    Já vozim normální, klasickou pumpičku na kolo, jelikož minipumpičkou kolo nikdy pořádně nenafouknu.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lupen)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pumpicka na kolo

         

    Osobně beru ruční pumpičku co s sebou vozím jako nouzovku v případě defektu. Je to tato česká:
    http://shop.vella.cz.windows9.ignum.cz/shop...
    Fouká dobře ale... uchycení ke kolu nic moc. Sklopná hlavice se během jízdy vyklopí a klepe se - vyřešila gumička. Celá pumpička je přidržována v závěsu za pomocí suchého zipu takže ji běžně hledám někde u klik během jízdy.
    Doma mám dvouruční SILCU made in Italy již 16 let. Ta umí 220 PSI (15,47 atm)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MHD)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

346 cyklistů (15 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024