reklama

Kolo MTB do 25 000

Bikerové, bikerky, bikerčata. Delší dobu si vzbírám kolo (MTB) a jde mi z toho hlava kolem. Tímto vás všechny zkušené chci poprosit o radu, jaké kolo je "nejlepší", o zkušenosti a doporučení. Dík.

[ Zpět ]
Datum: 23.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Ian ([email protected]))
  • Re: Kolo MTB do 25 000

         

    *vybírám*-chybička se vloudila.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ian ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo MTB do 25 000

           

      tvůj limit 25táců je sice duležitá informace ale asi by to chtělo třeba vytipovat pár modelů co se ti vizualne libi v tehle cenove kategori,nejak to prostě blíž upřesnit,zda s kotoučema,šitmano nebo sram atd

      [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jezishek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo MTB do 25 000

             

        Kotouče ano, lépe sram, nějaký konzervativnějčí vzhled (jako Gary Fisher). Akorát Autor mi je trochu proti srsti (tím se nechci nikoho dotknout). Zalibil se mi třeba RM torrent.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ian)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolo MTB do 25 000

               

          tak ten RM mě přijde celkem drahej na to že nemá ani hydry a pořadnou vidlici,ja sem si kolo skladal a celi to vyšlo na cca 26500+kompletace a nemusel sem se dělat vyrazný kompromisy http://www.bike-forum.cz/forum/fotky/nase_biky...

          [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (jezishek)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo MTB do 25 000

         

    Včera jsem v obchodě koukal na GT Avalanche (asi to byla 05, teď mi to čísílko vypadlo) - do týhle ceny by ses vešel, osazení se mi jeví velmi dobré: vidlice nějaká marzochi, přehazovačka + páčkové řazení sram 9, smyk shimano LX, hydraulické brzdy deore - je to sice loňský model, ale to myslím nevadí, a to osazení za ty prachy je skutečně nadprůměrné. A krom toho - GT není jen kolo, GT je životní styl :-)
    (pedály to má normální, ty bych vyměnil za nášlapy)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo MTB do 25 000

         

    Zkus www.trek-bikes.cz - TREK 6500 za 24 tis. Je to v téhle ceně sice bez disků, ale osazení, vidle atd. lepší, než u RM. Jinak podle mého názoru skvělá geometrie rámu !

    [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr (Sunny))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo MTB do 25 000

           

      Fakt pěkný kolo, nevíš jestli tam sou náboje pro kotoučovky? Teď mi až tak nevadí, kdyby nemělo kotouče, ale do budoucna...
      Škoda ře v plzni neni žádný TREK díler.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ian)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo MTB do 25 000

             

        Vím ... kolo je komplet připravené na osazení kotoučema - náboje, návarky na rámu ... jen to osadit.
        Já jsem to při nákupu taky zvažoval a z důvodu peněz jsem koupil s V-éčkama a ke kotoučům se dopracuju posupem času asi teprve s novým kolem ...
        PF

        [ Zpět ]
        Datum: 24.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr (Sunny) ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo MTB do 25 000

             

        Ještě jedna poznámka - rozdíl mezi Trek 6500 a Trek 6500 Disk je pouze v osazení brzového systému - jinak rám, náby a všechno ostatní je stejné.
        Ještě je samozřejmě rozdíl v ceně :-(
        PF

        [ Zpět ]
        Datum: 24.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr (Sunny) ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo MTB do 25 000

         

    Specialized Rockhopper Disc je za 27, bez disku za 22
    mam model z minuleho roku, bez disku (neni treba), absolutni spokojenost, vydrzi vse

    specialized.cz (fakt blbej web, ale da se to tam proklikat ;)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2006
    Autor: mdk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo MTB do 25 000

           

      Na Treku je vzadu šaltr XT, což bych považoval za lepší. Jinak s kolama Specialized nemám žádnou zkušenost, tak nedokážu hodnotit.
      Jsem jen "obyč" biker, ale když si sednu např. na synovo kolo RockMachine Landslide, vůbec se na tom nedokážu "srovnat" kvůli nezvylký geometrii rámu.
      Když jsem to kolo tenkrát kupoval, seděl jsem na různých značkách - RM, Kellys, Author, Merida, ... a když jsem si sednul na Treka, říkám - jo, to je ono, to mi sedí na první pokus.
      Je to samozřejmě ale subjektivní názor a hlavně NEJSEM dealer Treků !
      PF

      [ Zpět ]
      Datum: 24.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr (Sunny) ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo MTB do 25 000

         

    Doporučuji GT avalanche 1.0 disc - je za 22 500Kč,hydraulika Hayes Sole , vidla Rock Shox Judy 3 /tlumení odskoku,lock out / , nášlapy v ceně.....a je to GT :) Mám ho , je fak super

    [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2006
    Autor: mikop
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

364 cyklistů (13 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024