reklama

Brnobent duben 2018

Termín: 15.04.2018
Místo: Brno,

Vyjížďka Brnobentu nejen pro lehokola: https://brnobent.blogspot.cz/2018/04/brnobent...

Datum: 06.04.2018
Autor: Jirka
  • Re: Brnobent duben 2018

         

    Počítám s tím, že dorazím. Pojedu z domu, tj. v konečné fázi od přehrady. Budu se snažit si to načasovat na sraz, ale pokud bych tam nebyla, netřeba na mě čekat. Pojedu v protisměru, minout se, myslím, nemůžeme.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2018
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brnobent duben 2018

           

      Ok, díky. Mě tento víkend dostalo nějaké větší nachlazení, tak se musím zkusit do toho příštího vzpamatovat. Snad to vyjde.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2018
      Autor: Jirka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brnobent duben 2018

             

        Mám těžké nutkání přijet, protože potřebuju pomoct s nastavením přehazky po výměně bowdenu a konečně poznat lidi, kterým snad deset let usilovně tykám a přitom jsem jim ruku nikdy nepodal. A trasa vede kolem vycpaného mamuta a to je taky vábidlo :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.04.2018
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brnobent duben 2018

         

    Doufám, že přijedu. Zpátky bych to pak vzal ne stejnou cestou, ale kolem Brna severně.

    Dával jsem o tom vědět kolegovi v práci, že by mohl přijet. Slovák, ale bydlí v Brně, loni si koupil kolo z druhé ruky a jezdí zatím tak nějak svátečně. Tu plánovanou trasu i zná.
    Viděl teď v sobotu projíždět přes Křenovou ulici několik moc zvláštních vozítek, to měl štěstí. Tandemů si všiml obou, ale mě tam nepoznal.
    Říkal jsem mu, že na tu vyjížďku může přijet kdokoliv, ale mu by spíš vadily ty lehokola, mám pocit.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.04.2018
    Autor: Radek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brnobent duben 2018

         

    Děkuji všem za skvělou akci. 22km byl můj nejdelší výlet za posledních 8 měsíců a ještě stále dokážu na nohu stoupnout, což je skvělé. A to jsem použil jen 10% kapacity baterie, většinu času jsem jel bez motoru.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2018
    Autor: Jirka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

382 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024