reklama

Siliniční kola

Zdravím, chci se Vás na něco zeptat, uvažuji o koupi silničního kola, tak pod 20 tisíc. A chtěl bych se zeptat jestli byste mi poradili, které z tehlech silničních kol je nejlepší podle Vás, které byste mi doporučili, abych si koupil, které jsou třeba kvalitní a jsou dobře zpracovány, které mají kvalitní díly, a na kterých se nejlépe jezdí? Nemám ještě zkušenosti s těmito kolami a tak Vás prosím o radu, které bych si podle Vás měl koupit. A nebo které podle Vás je nejlepší, i mimo tenhle seznam kol do 20 tisíc Kč. Děkuji předem za Vaše rady.

Tady je seznam kol:
Specialized Allez E5 Sport (2016)
Speciallized Allez E5 Sport (2017)
Giant Defy 3
Merida Ride 200
Merida Scultura 100 (2017)
Focus Cayo Al Sora

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.04.2018
Autor: Johnp13
  • Re: Siliniční kola

mě se líbí podle názvu ten Gigant Defy 3. zní to jak nějaká odrůda kedlubny :-D

sorry, ale hledat je po jednom přes google fakt nebudu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2018
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

189 cyklistů (21 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019