reklama

Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

Termín: 06.09.2018
Místo: Veselí nad Lužnicí,

Lehokolové setkání 2018 proběhne v Jižních Čechách, ve Veselí nad Lužnicí.

Termín setkání se vrací do tradiční doby a to 6.-9.9.2018.

http://www.setkani-lehokol.cz/vesely-lehokolo/

Datum: 05.04.2018
Autor: Holfi
  • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

         

    Pardon, že jsem tak troufalá, ale letos se na lehokolácký srazy budou zakládat vždy dvě témata?!?
    :o)))

    P.S.
    Na konci je SMAJLÍK!!!!!!!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2018
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

           

      Seru ti na smajlíka, tohle není diskuze, ale kalendář akcí.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2018
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

           

      A ty sis nevšimla, že jeden sraz je v Rožnově a druhý v obci Vidče? :-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2018
      Autor: Papji
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

             

        Njn, jeden se slušně zeptá a hned je na pranýři.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2018
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

           

      Nezáviď :-p

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2018
      Autor: Holfi
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

             

        Z pracovních důvodů se nemůžu zúčastnit, hezky si to užijte.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.06.2018
        Autor: čekatel
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

               

          Ach, to je škoda Zdendo, jestli můžeš zruš svojí registraci a máš také objednané trička, tak to popřípadě taky zruš.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.07.2018
          Autor: Holfi
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

         

    Tak ten východní přejezd koridoru jde pohodlně podjet pod mostem polňačkou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2018
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

           

      Ten východní přejezd železniční trati je jediný kopec široko daleko, tak ho koukej vystoupat a neulejvat se :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.07.2018
      Autor: Airline
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

             

        Tak podle toho způsobu přejezdu rozeznáš místního od náhodného turisty. Místní zásadně podjíždějí :-D

        Jinak bych rád přijel alespoň večer v pátek na sobotní spanilou jízdu, ale nevím jak to bude s výlukama vlaků na trati z Veselí nad Lužnicí do Brna a tahat rodinný stan 2+ s apsidama se mi teda pro objem a váhu nechce. Plachta by asi nebyla nejlepší varianta. Nejraději bych se registroval ten týden před a nechal se přilepit k někomu do chatky/pokoje na neobsazenou postel. Jak to pak udělat do té registrace?

        A triko klidně i na dobírku v případě neúčasti.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.07.2018
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

         

    Tak někteří již vyrazili a ač počasí nepřeje, statečně bojují s kilometry cesty na lehokolové setkání.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2018
    Autor: Holfi
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

           

      Osobně si zatím jen trápím hlavu nad obsahem bagáže :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.09.2018
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

           

      Předpověď počasí někdy ve čtvrtek: Víkend bude deštivý, potom se vrátí léto.
      Předpověď počasí dnes: Sobota déšť, neděle déšť, úterý občas déšť nebo přeháňky.
      To jsem zvědavý, jak to s tím počasím dopadne.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.09.2018
      Autor: Aviatik
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

           

      Omyl, počasí je na kolo super - cyklostezky jsou prázdné, nepráší se a nelítá žádný obtížný hmyz.
      Hlavně se nezaleknout předpovědi, s deštěm to tak horké není. Dneska jsem si sjela Mělník - Praha a bundu dešťovku jsem vytáhla asi 3x na chvilku, a to spíš kvůli zimě než že by hrozilo promoknutí.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.09.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

         

    Včera jsem si při zařizování posledních detailu před cestou do Veselí n. L. zvrtl kotník. Vůbec nejsem veselí, protože to vypadá že nikam nejedu. Na nohu nemůžu ani došlápnout. Tak je půl roku plánovàní a natěšení v háji.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2018
    Autor: bukwa
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

           

      Ahoj, den vědět, mužů Tě vzít autem. Psal jsem zprávu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.09.2018
      Autor: z0diaC4229
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

         

    Pro HonzaKa: Honzo, teď v sobotu jsem Tě potkal, jels z Tábora na Ml. Vožici, já proti Tobě na silničce. Koukal jsem na Tebe, říkal jsem si "toho chlapa asi znám", ale v tu chvíli jsem Tě nebyl schopen někam zařadit. Aspoň že jsem pozdravil, ale kdyby mi to docvaklo, tak bych s Tebou rád chvíli pokecal. Takže se omlouvám :-)
    (docvaklo mi to až u Soběslavi, to jsem už potkal cestou víc ležáků a až tam mi došlo, že jste měli tenhle víkend sraz ve Veselí).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2018
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

           

      Já jsem tě nepoznal, zdravilo mě hodně cyklistů. Měl jsem za zadkem pověšenou hondu a spěchal na plnej plyn domů, chtěl jsem dojet za světla.
      Uvidíme se, doufám v Kostelci.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.09.2018
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

         

    Sluší se napsat, skvělá práce Holfi, sraz se opravdu povedl, za mě naprostá spokojenost. Účastníků plno (spočítal to někdo?), krásné trasy, zajímavé stroje.
    A k tomu mimochodem to počasí, co si nevyberem, ale když vyjde, tak potěší. A že vychází skoro vždycky.

    Cesta domů pěkně ubíhala, zvlášť ten úsek z Jaroměřic n. Rokytnou po silnici 152, co tak nějak mírně klesá, až na pár kopečků. V jednom takovém jsem za Hrotovicemi odbočil na chvíli k lesu a za okamžik kolem prosvištěl vestoje supící žiletkář, co jsem ho předtím vůbec nezahlídnul. Mě ale vidět musel. Že ho to baví, aspoň že mě nemusel předjet, pomyslím si.
    To už se stmívalo a jak jsem zas pokračoval, za chvilku vidím v dálce blikačku. To snad ne. Napřed pomalu, ale pak už jistě jsem ho dojížděl a předjel jsem ho kousek za Dukovany - paradoxně v mírném kopečku, kdy zase dupal vestoje. Ještě jsem ho pozdravil blinkrama. Pak to hodně zrychlilo a odstup se rychle zvětšoval. Jak se zdá, proti naloženému lehokolu není v určitém profilu trasy šance. Nějakou dobu jsem viděl v zrcátku bílou pidiblikačku, v Jamolicích už ne.
    I když mě nejspíš bral jako elektro, nevadí, myslím že ani od těch upravených nebyl na předjíždění moc zvyklý :-)
    Jinde jsem teda s Azubem cestou žádného takového nepředjel, ale ani naopak.

    Přijel jsem včera v jednu ráno a nechtělo se mi přes den už nějak vůbec nic. Celkem za sraz 699 km.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2018
    Autor: Radek
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

           

      Taky díky všem organizačně se podílejícím - trasy fajn, počasí fajn.
      Ještě přidám fotk/y z cesty vlakmo směr Morava - bych nevěřil, že to tam všechno poskládáme... :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2018
      Autor: Tramino
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

         

    A slyšel jsem nový termínus technikus: Sedací kola :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2018
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

         

    díky Holfi, nádhera !!!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2018
    Autor: brum
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

         

    Připojuji se. Vše klaplo na jedničku. Organizace, trasy... i to počasí. :-)
    Díky moc.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2018
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

         

    Děkuji všem, za účast i že se líbilo. Musím říct, že nervy dostaly docela zabrat, ale nakonec se to snad povedlo. V něděli večer mě to skolilo, dostavila se horečka, rýma a bolest kloubů, naštěstí už bylo po všem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2018
    Autor: Holfi
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

           

      Taky jsem si odtud cosi přinesl, v neděli jsem jel domů s rozpáleným nosem, pak po sprše se pěkně drkotal a radši se neměřil. Ale snad jsem to cestou vyhnal, skončilo to jen lehkou rýmou a už je skoro pryč.
      Bylo tam totiž tentokrát nějak víc lidí kašlajících a plivajících na všechny strany, takže při jízdě ve skupině a pokaždé za někým jiným se tomu prostě vyhnout nedalo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2018
      Autor: Radek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

             

        Že bych nebyl jediný s pěkným kašlíčkem??

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.09.2018
        Autor: Aviatik
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

               

          Nebyl jsi jediný :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.09.2018
          Autor: highlander
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový sraz 2018 - Veselý lehokolo Veselí (n/L)

         

    Ještě k fotografiím, jestli můžete, pošlete mi odkaz na vaše fotogalerie a já je přidám na http://www.setkani-lehokol.cz/fotogalerie/ pro všechny zájemce. Díky

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2018
    Autor: Holfi
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

584 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024