reklama

Moravskoslezký zraz lehokol

Vážení přátelé, buď jsem debil, nebo to neumím. Napsal jsem pozvánku na sraz, ale neobjevila se v akcích, tak ještě jednou pro jistotu:
Moravskoslezký sraz lehokol se uskuteční v Rožnově p.R. ve dnech 22-24.6. Ubytování pro tvrďáky u mě na chalupě - suchý záchod, voda z pumpy, spaní na chalupě nebo venku na zahradě, oheň, bečka...Pro náročnější kemp v Rožnově www.campingroznov.ogarek.cz Ubytování si zajišťuje každý sám.
Trasu dodám později, ještě nejsem rozhodnutý. Návrhy vítám. Pro kontakt nejlépe mejl [email protected] nebo tel. 730657470
Těším se na hojnou účast a milou společnost.

Datum: 04.04.2018
Autor: Zden42
  • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

         

    https://www.nakole.cz/akce/zobraz/
    8-(

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2018
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

         

    Jestli to nebude tou třináctkou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2018
    Autor: Papji
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

           

      Ty to taky eště počítáš?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2018
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

             

        Ty to přece znáš, nebo né?
        Je fajn, že to neorganizovaně funguje a tak nějak žije vlastním životem.

        Je fajn, že se vždy najde dost lidí, kteří se chtějí potkat a je fajn, že se vždy najde někdo, kdo ty lidi pozve. "a vo tom to je".

        A to počítání je svým způsobem poděkování Lubošovi, který s tím u nás začal.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2018
        Autor: Papji
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

         

    Tož z Přerova přijedu po ose,počítám s úřastí.Už se těším.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

           

      Kolik máš baterií? Kdyby jsi náhodou sháněl lehkou a levnou nabíječku tak je zde
      https://www.evbike.cz/Baterie/Prislusenstvi...
      Jen jsem předělal konektor.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2018
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

             

        Tož dvě 15,4 Ah v plastu od Šikuly spojené paralelně takže 1400 Wh.Do Mezříča a zpět dojedu v pohodě bez šlápnutí.Myslím,že s velmi lehkou rukou na plynu bych dal i Rožnov a zpět,ale to by bylo na hraně.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2018
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

         

    Ubytování na chalupě beru, ale pošli souřadnice nebo odkaz na mapy.cz, ať tam trefíme. Dus

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2018
    Autor: duče
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

           

      Jo a dodatek, spím ve stanu. Radši.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2018
      Autor: duče
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

         

    Ahoj. Já se taktéž hlásím k ubytování na chatu. Extra náročný nejsem a venku jako doma.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2018
    Autor: bukwa
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

         

    Trasa by mohla být: https://mapy.cz/s/2wyrD
    a může se jet několik kol s několika zastávkama.:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2018
    Autor: Papji
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

           

      Kdo ma rád stoupáky
      https://mapy.cz/s/2wyCd

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2018
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

             

        Nebo taková pohodovka
        https://mapy.cz/s/2wyG9

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2018
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

               

          Tak tahle trasa mi připadá jako nejschůdnější. Jen jeden větší a jeden menší kopec. Navíc bychom jeli kolem chalupy a ti co tam budou nocovat by mohli už zůstat.
          Jinak voda je pitná, já ji tedy piju, akorát v létě trošku "voní". Ale byla na rozboru a je to v pohodě.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.04.2018
          Autor: Zden42
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

             

        Máš to pěkné. Když Zdeněk psal, že na chalupě bude bečka, tak pochybuju, že bude se zelím. Tak jsem myslel, že od bečky k bečce by to nemuselo být až tak špatné. Radek by to vždy vzal "zkratkou" a v místě bečky na nás počkal.:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.04.2018
        Autor: Papji
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

           

      A co třeba trasa přes osvědčené Koslovice, Holendr, Valášek a zpět....:=D.._?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2018
      Autor: bukwa
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

224 cyklistů (10 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023