reklama

Moravskoslezký zraz lehokol

Vážení přátelé, buď jsem debil, nebo to neumím. Napsal jsem pozvánku na sraz, ale neobjevila se v akcích, tak ještě jednou pro jistotu:
Moravskoslezký sraz lehokol se uskuteční v Rožnově p.R. ve dnech 22-24.6. Ubytování pro tvrďáky u mě na chalupě - suchý záchod, voda z pumpy, spaní na chalupě nebo venku na zahradě, oheň, bečka...Pro náročnější kemp v Rožnově www.campingroznov.ogarek.cz Ubytování si zajišťuje každý sám.
Trasu dodám později, ještě nejsem rozhodnutý. Návrhy vítám. Pro kontakt nejlépe mejl zden42@gmail.com nebo tel. 730657470
Těším se na hojnou účast a milou společnost.

Datum: 04.04.2018
Autor: Zden42
  • Re: Moravskoslezký zraz lehokol

https://www.nakole.cz/akce/zobraz/
    8-(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Jestli to nebude tou třináctkou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Papji
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ty to taky eště počítáš?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2018
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ty to přece znáš, nebo né?
        Je fajn, že to neorganizovaně funguje a tak nějak žije vlastním životem.

Je fajn, že se vždy najde dost lidí, kteří se chtějí potkat a je fajn, že se vždy najde někdo, kdo ty lidi pozve. "a vo tom to je".

A to počítání je svým způsobem poděkování Lubošovi, který s tím u nás začal.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tož z Přerova přijedu po ose,počítám s úřastí.Už se těším.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kolik máš baterií? Kdyby jsi náhodou sháněl lehkou a levnou nabíječku tak je zde
      https://www.evbike.cz/Baterie/Prislusenstvi...
      Jen jsem předělal konektor.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tož dvě 15,4 Ah v plastu od Šikuly spojené paralelně takže 1400 Wh.Do Mezříča a zpět dojedu v pohodě bez šlápnutí.Myslím,že s velmi lehkou rukou na plynu bych dal i Rožnov a zpět,ale to by bylo na hraně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ubytování na chalupě beru, ale pošli souřadnice nebo odkaz na mapy.cz, ať tam trefíme. Dus

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: duče

Jo a dodatek, spím ve stanu. Radši.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: duče

Ahoj. Já se taktéž hlásím k ubytování na chatu. Extra náročný nejsem a venku jako doma.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: bukwa

Trasa by mohla být: https://mapy.cz/s/2wyrD
    a může se jet několik kol s několika zastávkama.:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Kdo ma rád stoupáky
      https://mapy.cz/s/2wyCd

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Nebo taková pohodovka
        https://mapy.cz/s/2wyG9

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak tahle trasa mi připadá jako nejschůdnější. Jen jeden větší a jeden menší kopec. Navíc bychom jeli kolem chalupy a ti co tam budou nocovat by mohli už zůstat.
          Jinak voda je pitná, já ji tedy piju, akorát v létě trošku "voní". Ale byla na rozboru a je to v pohodě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.04.2018
          Autor: Zden42

Máš to pěkné. Když Zdeněk psal, že na chalupě bude bečka, tak pochybuju, že bude se zelím. Tak jsem myslel, že od bečky k bečce by to nemuselo být až tak špatné. Radek by to vždy vzal "zkratkou" a v místě bečky na nás počkal.:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.04.2018

A co třeba trasa přes osvědčené Koslovice, Holendr, Valášek a zpět....:=D.._?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: bukwa
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

153 cyklistů (12 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018