reklama

Prosba o pomoc s výběrem

Dobrý večer, mohu na zdejším fóru požádat o pomoc s výběrem kola? Rád bych pořídil hardtail, se solidní výbavou okolo 30 000,- Zaujalo mě:

https://www.kola-radotin.cz/horske-kolo-trek...

www.harfasport.cz/kolo-horske-author-modus-29-2015-20914/

eshop.progresscycle.cz/giant-fathom-29er-2-ltd-m17-m-black/#ctl00_ewpz1_mainTemplateCtrl_WebPartZone2

Díky za radu. P

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.03.2018
Autor: Přemet
  • Re: Prosba o pomoc s výběrem

Tak na to koukám co to je za kola a nejlíp mi z nich vychází Trek, ale nevim, i u něho poněkud váhám. Myslím, že za ty peníze by se mělo dát sehnat ještě kvalitnější.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A jaké?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2018
      Autor: Přemet
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já kouknul jen na toho treka za 30 tisíc. Loni v červenci jsem koupil vpodstatě totéž od meridy (stejné převodníky i kazeta, stejná vidlice, jen místo XT přehazovačky to má SLX a místo komponentů Bontrager komponenty meriďácké). Offiko cena necelých 25 tis., já to teda měl za cca 20, ale to je vedlejší.
      Podívej se taky na merida - bike.cz :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Airline

V rychlosti jsem se teď podíval na ty meridy. Např. merida big.nine 300, velikost 29", model 2018, osazení dtto jako ten trek, vidlice suntour, cena 20990,-. A zřejmě to mají i v modelu roku 2017, ale tam je trojpřevodník, cena 19990,-. Já osobně bych upřednostňoval dvojpřevodník.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Airline

U Treku se připlácí pár tisíc za prémiovou značku, proto si myslím, že se určitě dá pořídit levněji totéž.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zase výhoda Treku je doživotní záruka na rám. Dají se najít případy, že byl vyreklamováný prasklý rám třeba po 8mi letech.
          Tohle si musí každý zvážit sám...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

dnes
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
včera
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

233 cyklistů (24 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018