reklama

10 let straré krosové kolo - repase nebo nové

Mám 10 let staré krosové kolo Author Reflex - https://kolo.cz/clanek/author-reflex-2008

Odhadem bude mít najeto do 10 000km.
Nikdy nebylo v servisu na žádné seřízení.
V podstatě jsem se o něj moc nestaral - nějaké umytí, zazimování, výměná plášťů, brzd, namazání.

Má smysl jej zavést do servisu na generální prohlídku a případné opravy.
Minimálně by bylo třeba nový řetaz a nevím jestli i přehazovačku, nebo stávající bude stačit poladit.
D8le bude minimálně potřeba vycentrovat kola, seřídit a vyměnit brzdy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.03.2018
Autor: ma1984
  • Re: 10 let straré krosové kolo - repase nebo nové

A?? Má-li najeto opravdu DO 10 000km, kde je problém??

Pokud opravdu uvazuješ o vyhození, tak napiš, kam. Si pro něj sjedu, trochu nechám poladit a bude kolo jako fík.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Skoro nové kolo. Nech v servise pošlechtit a jezdi. Pokud teda nemáš chuť si udělat radost a koupit si nové, lepší. To bych ti nerad kazil :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Po 10 000km nové kolo? To by mnozí zdejší cyklisté měnili kolo dvakrát do roka ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: krosmen
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

já kupoval na bazaru kolo,které mělo najeto 8000 km a vypadá a funguje jako nové,majitel se o něj ale docela staral.Tvoje kolo určitě na výhoz není,pokud nezestárlo morálně,pokud chceš více převodů,hydraulické brzdy atd,kup si nové,pokud ti výbava stačí,nech ho repasovat a jezdi dál.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2018
    Autor: prales
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklista

Hledám: Cyklista
včera
Ahoj, hledám sportovně založeného kluka na kolo (horské, silnice), lyže. Je mi 44 let a hledám parťáka na sport o…

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

215 cyklistů (19 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018