reklama

S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

Chtěla bych požádat o tipy kam vyrazit s většími dětmi /6 a 8 let/ na kole na 3-4 dny. Chtěla bych s nimi zkusit pár dní na kole na začátku července na těžko, vezmeme si stan a spacáky. Jsme z Ostravy. Okolí Lednicko-Valtického areálu máme už projeto. Kdyby se někdo chtěl přidat budeme rádi.
Budu ráda za jakýkoliv tip.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.03.2018
Autor: duke
  • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

         

    Třeboňsko.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2018
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

           

      Lokalita sice příjemná, ale tam bude na začátku července totálně přehuštěno.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Pardubicko

         

    Je to od Vás dost daleko ale co tak okolí Pardubic? - Začít Kolínskou řepnou dráhou, Kladrubské koně (Kladruby + Slatiňany)mezitim je možná zajížďka -Pardubice nebo obora Žehušice (bílí jeleni) a u Slatiňan je lanové centrum + rozhledna Bara + Švýcárna. Myslím že byla možná nějaká exkurze u včelařů v Nasavrkách a teoreticky by to šlo dotáhnout na přehradu Seč. Celé tak 120 km? Po cestě (kolín-pardubice) možnost koupání v "písácích" tuším jsou tam i kempy.
    Spát po remízcích nebo tak - to už závisí od ražení dětí a rodičů.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2018
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pardubicko

           

      Na Mělických písácích kempy jsou, ale mám pocit, že tam není elektrika.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pardubicko

             

        ...nepsali, že potřebují elektriku- jedou na "vlastní pohon"- hlavně že bude voda!!! ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2018
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Pardubicko

               

          Tak nejde o kola. Dneska už každý počítá s tím, že si v kempu dobije mobil, foťák atd.
          Mělický písáky jsou úžasný a kempy jsou tam poměrně dost využívané. Mě osobně docela překvapilo, že zrovna tady elektrika k dispozici není všude.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.03.2018
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Pardubicko

                 

            ...asi mám štěstí, že nejsem "každý". Z ddlouhých cest jsem kolikrát i pár dní mimo civilizaci a tak jsem se naučil vozit plně nabitou powerbanku 10000mAh, mobil zapínat jen když je třeba. Foťák mi vydrží i při častém zapínání nejmíň týden, do GPS mám dvě sady náhr. tužkovek a není problém týden i dva bez zásuvky- halt nouze naučila....;-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.03.2018
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Pardubicko

                 

            Dobře, ale to stačí dobíjet tak každý třetí den. A v časech mocných powerbank? Už téměř nikdy... ;-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.03.2018
            Autor: k.vl
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Pardubicko

                   

              Ale jistě.
              Jen jsem na to upozornila, protože dneska už asi nikdo nepředpokládá, že by mohl být standardní kemp bez elektriky.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.03.2018
              Autor: radka
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

         

    Takhle, s dětmi 6 a 8 už asi není úplně nutné jezdit jen na cyklostezky, nicméně je jich u nás dost a silně je doporučuji. Třeba i kvůli tomu, že ježdění po nich děti baví, připadají si jako na dopravním hřišti.
    Natěžko bych to pojala jako putování s nějakým cílem. Nám se osvědčilo jako cíl moře, nebo nějaké město (třeba Moskva), ale na 3 - 4 dny je potřeba něco mnohem kratšího.
    Takže, začnu tím nejbližším od Vás.
    Cyklostezku Bečvu máte projetou?
    Co řeka Morava? Dá se dojet na Slovensko a pokračovat až k soutoku s Dunajem (tip na cíl)
    Co Slezská magistrála? Tu máte úplně nejblíž.
    Tichá Orlice - taktéž se dá naplánovat příjemné putování nebo mě napadá ještě putování podél Svitavy s cílem v Brně.
    Ze vzdálenějších lokalit doporučím nádhernou Ohři, ale ta je s dětmi spíš na 5 - 6 dní.
    Třeboňsko je také prima.
    Labe je na déle, ale dá se jezdit etapovitě.
    Doporučím naše stránky
    http://www.epastorek.cz/ záložku Cestování s dětmi
    ale momentálně jsou na nich díky nějaké automatické aktualizaci nefunkční fotogalerie (bude zprovozněno prý v pondělí)
    Tedy - vycházela jsem z toho, že s dětmi budete preferovat rovinky.

    V případě zájmu poradím konkrétněji.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2018
    Autor: Peggy
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

           

      Pro Radka my ta Moskva za 3-4 dny mohla být reálná :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2018
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

             

        Přečti si knížku Kolmo na Moskvu. Dá se to dát za 4 týdny tam a zpět. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2018
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

               

          Dá, ale ... Milanec jel hodně po hlavních... což s dětma nejde.
          Ale jinak je to borec, o tom žádná a knížka je skvělá.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.03.2018
          Autor: Peggy
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

               

          ...jestli dobře čtu, tak píše o čtyřech dnech a s dětmi- o tom v knížce není nic!!! :-((

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.03.2018
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

         

    Jestli netrváte na Čechách jeli jsme s dětmi (ve vozíku ještě) Rakouskem podél hranice ČR a SR - základ byla stezka KMT (Kamp - March (Morava) - THaya (Dyje), přes spoustu městeček a vesniček (v každé super hřiště). Výhodou bylo, že i když náhodou vedla stezka po silnici, jsou Rakušáci ohleduplní a klidně za vámi jedou i pár kilometrů - pokud před vás nevidí, tak prostě nepředjíždí;-) . Jsou to regiony Waldviertel (pod Čechy) - ten je víc lesnatý a kopečkatý a Weinviertel (pod Moravou) - tady byly stezky pojmenovány po odrůdách vína;-) SPali jsme někdy navolno, někdy v kempu, někdy na dotaz třeba v zámecké zahradě (kde celou noc klapali zobákama čápi). Tehdy byly navíc strašná horka, takže jsme postupně změnili taktiku a jeli od koupání ke koupání - i tam se dalo narazit dost často na různé koupaliště a rybníky, které narozdíl od českých nebyly nacpané k prasknutí... Dokonce jsme i do Vídně dojeli a překvapivě tam v centru našli vodní dětské hřiště, kde jsme hravě přežili 40 stupňů;-). Kdyžtak napiš, zkusím pohledat nějaké web fotky

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2018
    Autor: evcas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

           

      a koukám, že jsem ty řeky přehodila - je to Kamp-Thaya-March ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2018
      Autor: evcas
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

             

        Přímo kolem Kampu mi to přijde pro děti už trochu kopcovitější.
        Co třeba Thayatal Runde okolo Německé Dyje. http://www.thayarunde.eu/ Skoro polovina vede po cyklostezkách po bývalé železnici. Jako start a cíl bych zvolil Slavonice, a když by zbyl čas, nakoukl bych i do České Kanady.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2018
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

               

          Zajímavý tip třeba na víkend, stezky po bývalých železnicích děti milujou!
          Dík.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.03.2018
          Autor: Peggy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

         

    Kdyby to nemuselo být nutně Česko... co třeba Solná komora v Rakousku?
    Cyklostezky tam mají moc pěkné, v jezerech se dá koupat a kempu nebo zasivaren je tam docela dost :)
    A jako bonus jsou řidiči podstatně ohleduplnejsi než u nás.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2018
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

           

      Čoveče, mě ti ta vychvalovaná Solná komora asi nějak zklamala. Jednak za to mohlo hnusný počasí, takže takový ty skalnatý štíty zrcadlící se v azurových jezerech na pozadí modrého nebe se jaksi nekonaly. Lilo nám, zima jak..., všude bylo šedivo, na vrcholcích hor napadl dokonce čerstvý sníh (byl konec června). Ale s tím se také musí počítat, jsou to Alpy. Krajina jako taková celkem i hezká, ale hodně osídlené, všude domy. Cyklostezky byly fajn, ale na silnicích strašný množství aut. Sice většinou jedeš po samostatné cyklostezce, ale 10 metrů od tebe vede hlavní silnice, takže hluk, že neslyšíš vlastního slova. Jsem asi zvyklá na klidnější lokality :-)
      Zajímavé byly ty solné doly (ale zaměřené víc na zážitky, než že by se člověk něco dozvěděl, ale pobavili jsme se) a ta ledová jeskyně. Ale příjemně mě potěšilo, že se v těch jezerech dalo koupat (vlezli jsme tam navzdory té zimě), pláže byly přístupné zdarma a na noc jsme se také vždycky někam zašili.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.03.2018
      Autor: Peggy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

             

        No, přiznám se, že mě taky. Tedy po cyklistické stránce.
        Počasí se nám vydařilo, tj. jezera byla fajn - ale ty cesty mezi nimi byly až na výjimky spíš nepříjemné.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2018
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

             

        Já tam byl hóódně dávno(asi kolem 1990) a nemohu si vynachválit. Objeli jsme skoro všechna jezera, počasí kýčovitý a jen pod Dachstainem nás překvapila půlhodinová průtrž s kroupama. Je pravda, že vykoupat a "zapikovat" se dalo všude a bez problémů, aut bylo míň a bylo to koncem července. Ono o ten provoz se přičiňují nejvíc lidi svou pohodlností- kam se nedá autem, tam se nejde vůbec, jakoby neexistovala jiná možnost. Stačí mrknout do statistiky, kolik aut je na stagnující počet obyvatel....:-(((

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2018
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

         

    Vodňansko - kempy tam jsou (v Bavorově - tam je i s "bazénem", resp. s požární nádrží, v Protivíně - koupání v řece, u Vodňan - koupání v rybníce).
    Trasy příjemné a pohodové - jak ty cyklistické, tak tam najdete spoustu malých silniček, kde se dá v pohodě jezdit.
    A je tam liduprázdno, takže naprostá pohoda a klid.

    Objevila jsem ho předloni a loni jsem se tam na 4 dny vrátila
    http://www.vrstevnice.com/akce/2017...

    loni v září tam byl i Nakolácký podzimní sraz
    http://www.vrstevnice.com/akce/2017/1709zari...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2018
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

         

    Pěkná a zajímavá trasa je podél řeky Moravy.Z Kroměříže začíná cykolostezka.Kroměříž je zajímavá a po ccaa.25km dojedete do Napajedel.Kemp Pahrbek je u cyklostezky a je při něm pěkný areál na koupání i různá hřiště.V Napajedlích je zámek a je možná prohlídka státního hřebčína.Po dalších cca.25km je kemp Velehrad.Kemp je na úpatí Chřibů na pokraji lesa 2km za Velehradem směr Salaš.U Velehradu je skanzen Modrá.Ve Starém Městě je unikátní kovozoo.Další kemp je po 30km Strážnice.Zde je také skanzen.Další kemp je po20km Hodonín,kam je lepší jet přes Petrov s velkým přístavištěm a národní kulturní památkou vinné sklepy Plže a slovenskou Skalici.Na Baťově kanálu si můžete na mnoha místech vypůjčit nalou loďku a zpestřit si cestu plavbou.Trasa vede podél řeky po cyklostezce.Cestou je mnoho dalších zajímavých míst a myslím si,že pro děti je velmi zajímavá.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2018
    Autor: jarpal
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

           

      Jediný problém Baťova kanálu je ten, že v létě je to fakt peklo - totálně prelidneno.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2018
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

             

        v minulém roce jsem projel trasu asi desetkrát.Ve všední dny nějaké totální přelidnění a peklo ani náhodou.S dětmi úplně v pohodě.Kempy jsou volné a trasa pro děti velmi zajímavá.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.03.2018
        Autor: jarpal
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

               

          Já bývám ve všední dny v práci, takže to znám spíš z víkendu nebo v týdnu v podvečer

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.03.2018
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

           

      A když k Moravě přidá cestu kolem Bečvy bude to mnam.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.03.2018
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

             

        Bečva je pěkná zajímavá,ale již jsou to velké vzdálenosti pro jeden výlet.To si může dát příště.
        Morava je podle mého názoru pro tento typ dovolené s dětmi nejlepší řešení.Příjemný kraj,po pravám boku řeky Chřiby,jede se jen po cyklostezce a malá vzdálenost mezi kempy.Je tu nepřeberně zajímavých míst,od vykopávek až po letiště.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2018
        Autor: jarpal
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

               

          Bečva je zase Ostravě blíž....;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.03.2018
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

         

    Polsko - Kraków - Częstochowa - spousta hradů, k tomu Wieliczka.

    Nebo když se divám na mapu
    tak Pszczyna - Kędzierzyn-Koźle. Je to lesem, lesní cesty. částečně cyklostezky
    Po cestě máte spousta pěkných míst. NApříklad Zubří rezervace, Westernové městečko, úzkorozchodná trať, a je tam i jedna pěkná řeka, kde se dá za pár drobáku půjčit kajak.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2018
    Autor: NejedeMiTo
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

           

      To zní zajímavě... Němáš někde online nějaké trasy, které jste tam projeli? Nebo cokoli podobného, aby se člověk trochu zorientoval, než si poběží koupit mapu... :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2018
      Autor: k.vl
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

             

        Trasu Krakov - Czestochova sem původně dávala Peggy.
        Jmenuje se to Stezka orlích hnízd: http://www.orlegniazda.pl/

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.03.2018
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

               

          Díky!!!

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.03.2018
          Autor: k.vl
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

             

        Ahoj :-)
        Jeli jsme to, když se podíváš na první blog o cestě do Ruska, celkem úžasná záležitost.

        Mezi Krakowem a Čenstochovou, je to i oficiální cyklotrasa a místy souběžně pěší trasa, ale ne úplně doporučuji se jí vždycky striktně držet, nemáte-li rádi tlačení kol pískem.
        Na mapy.cz se to dá dobře vysledovat.
        Krásný kraj, krásné hrady, skály, příroda, málokdo o tom ví. Dá se to pojmout i s návštěvou zajímavostí kolem Krakova, případně s poutí do Čenstochové (návštěva také stojí zato). Přitom je to relativně kousek od hranic.
        Ale neobjevili jsme to my, abych se nechlubila cizím peřím. Tip mám z Facebooku, kontrétně zde: http://bajkyzbajku.cz/cestopisy/fbgallery-orle...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.03.2018
        Autor: Peggy
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

               

          Díky. Měl jsem ten prostor na letošek trochu v hledáčku - máme letos v létě na kola jen pár dní...
          Teď to vypadá, že se mi tam fakt chce. ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.03.2018
          Autor: k.vl
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

         

    Děkuji všem zajímavé tipy. Uvidíme pro co se nakonec rozhodneme. A pokud vás ještě napadne tak připište.

    Ještě mám jeden dotaz. Jakou mapovou aplikaci použiváté v mobilu při vašem cestování?

    děkuji

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2018
    Autor: duke
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S dětmi na těžko na kole 3-4 dní

           

      Přeji Vám dobré počasí,pohodu a hlavně dětem hodně zážitků.
      Používám v mobilu Mapy.cz,které při mém cestování po Česku a okolí nikdy nezklamaly.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2018
      Autor: jarpal
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na vyjížďky

včera
Jezdila jsem často a aktivně. Změna bydliště, přátel a možností vše zhatilo. Ráda bych aktivního parťáka, který by…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

198 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | dnes

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024