reklama

Demontáž převodníku elektrokola Rocket (e-totem)

Ahoj. Máte někdo zkušenost nebo radu, jak demontovat převodník na tomto kole? Téma nakousnuto zde
https://www.nakole.cz/diskuse/15583-elektrokola... , E-totem už sem nechodí. tak zkusím zdejší fachmanny.Jsem ve stadiu viz fota a nelze povolit ani velkou silou a bez znalosti vnitřního uspořádání už to nebudu rvát dál.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.03.2018
Autor: jaris
  • Re: Demontáž převodníku elektrokola Rocket (e-totem)

Zkoušel jsi povolovat i na druhou stranu? Jestli je převodník na něco našroubovaný, asi bude na levém závitu.

Ale to jenom hádám, o vnitřním uspořádání tohohle mechanismu nevím vůbec nic.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2018
    Autor: NightRider
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Demontáž převodníku elektrokola Rocket (e-totem)

Blbý je, že závit je prakticky celej schovanej, je vidět tak možná horní milimetr. Po nasazení zvětšovací optiky ale usuzuju, že se jedná o levej závit.
      Zkoušel jsem i na druhou stranu, ale ne na krev, na stranu, kterou se domnívám, že je správně bylo působeno silou, která vytrhla čep z řetězu bičíku, který nasazený na převodníku působil proti klíči. Myslím, že tady tohle kolo má ještě Robikl, třeba se ozve nebo ho oslovím.
      Gůglu jsem to podstrčil jako obrázek, ale nějak se, prevít, k tomu nemá.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2018
      Autor: jaris
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na cyklostezku Alpe Adria

20.05.2019
Hledám pohodového kamaráda, který by mně "doprovodil" na mé vysněné cestě Alpe Adria ze Salzburgu do Grada. Termín…

Hledám: kamaráda kolem 50

18.05.2019
...na výlety, cykloturistiku, cestování...

Hledám: kamarádku na kolo

Hledám: kamarádku na kolo
17.05.2019
Rád bych zde našel kamarádku na silniční kolo (může být i horské, ale silniční mám raději), trasy optimálně z…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

298 cyklistů (30 přihlášených)

První dobrodružství v sedle

Asi málokdo dokáže zapomenout na své první větší cyklistické dobrodružství. I já si to své velmi dobře…
JohnyB | 16.05.2019

Cesta z města (ba i z vesnice) aneb West Highland Way romantiky zbavená

Před několika lety jsem byla se svojí maminkou na poznávacím (a velmi drahém) zájezdu do Skotska. Za čtyři…
Ifča | 12.05.2019

Vietnam na kole 2019

Vybrat destinací na další dovolenou byl boj. Nejprve jsem chtěl do Arménie, pak mi psal známý, jestli bych…
RendaStr | 06.05.2019