reklama

Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

Jen bych rád připomněl, že se zase rozjede to co tu běžně není a všem tady chybí. Buďme rádi, že je tu někdo co nám kolistům pomáhá. Díky dopravnímu podniku jsme zase o kus dál než je zbytek světa. Už se nemůžu dočkat na výlet.

Od soboty 24. března 2018 si může cestující veřejnost, v rámci zkušebního provozu na lince číslo 147, znovu vyzkoušet přepravu jízdních kol na speciálním rámu umístěném na zadní části autobusu.


Dopravní podnik hlavního města Prahy tak pokračuje v testování přepravy jízdních kol v provozu pravidelných autobusových linek. V rámci zkušebního provozu bude přeprava kol dostupná pouze ve směru z centra (do kopce směr Výhledy) a z důvodu časové náročnosti jen v omezeném počtu obsluhovaných zastávek. Nakládka jízdního kola tak bude konkrétně možná v zastávkách Dejvická (přestup z metra) a V Podbabě (přestup z přívozu), vyložení pak pouze ve stanicích Internacionální a Výhledy.

Nakládku a vykládku bude zajišťovat cestující, řidič poskytne případnou radu či pomoc a následně jízdní kolo uzamkne k nosiči. Cestující následně od řidiče obdrží visačku s identifikačním číslem polohy kola na nosiči, kterou se prokáže i při vykládce.

Cestování s možností přepravy jízdního kola bude možné využít na lince číslo 147 v pracovní dny na každém druhém spoji, a to přibližně do 21.00 hodin. O víkendech bude možné využít cestování s jízdním kolem na všech spojích přibližně do 20.35 hodin. Zkušební provoz, trvající přibližně do konce listopadu 2018 ověří, zda je možnost přepravy jízdních kol prakticky využitelná i v hustém městském provozu.

http://www.dpp.cz/prepravu-jizdnich-kol-v...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.03.2018
Autor: ee-kolo
  • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

         

    Třetím rokem zkušební provoz?!?

    Hlavně se nám nesnaž namluvit, jak moc je to využívané a jak je to super.

    A zase se nezapomeň pochlubit, jak tě páni řidiči ochotně vozí v prázdném busu s elektrokolem uvnitř.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2018
    Autor: radka
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

           

      Čirou náhodou (hledal jsem něco jiného) jsem narazil na to, že v HK je přeprava kol gratis a bez omezení na všech linkách.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2018
      Autor: ronda
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

             

        To mínus mám za tu čirou náhodu, nebo že jsem něco vyzradil ? Nebo že by závist z jiného města ? :-))

        Ale já vím, jen můj robotický ctitel...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2018
        Autor: ronda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

           

      Drahá kolegyně radko, už seš tu známá provokatérka, takže tyhle posty jsou jak mosty co nikam nevedou.
      Ochotní páni řidiči tam jsou to bys čučela!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2018
      Autor: ee-kolo
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

             

        Přiznám se, že celkem nechápu proč by někdo s elektrokolem potřeboval vozit někam do kopce ?

        To jako šetříš baterku nebo co ?

        Jinak jsem rád, že služba funguje, ale kolik kol se vleze na nosič ? Představa jak přijdu na zastávku s normálním kolem a někdo s elektrokolem a s úsměvem na líci zabere poslední místo .....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2018
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

               

          Přesně tak, elektrokolo mám na to aby mně pomáhalo do kopce a ne z kopce. Vozením v autobuse bych si případal jako debil co vyhodil desítky tísíc úplně zbytečně.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2018
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                 

            Pořád nechápaš, že Praha je něco jiného (lepšího) než zbytek republiky ...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2018
            Autor: AV
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

               

          Nosič byl asi na 5 kol, jestli si správně pamatuji.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2018
          Autor: radka
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

             

        Ty vážně jezdíš s elektrokolem po městě autobusem?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2018
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

               

          Vždyť tady o tom psal už loni a předloni, jak se vozí busem na kopeček, protože má slabou baterčičku.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2018
          Autor: radka
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                 

            Pokud má nějakou slabou baterku a fyzicky nezvládne vyjet těch sto metrů nahoru a pak je rád, že se na baterku dostrká domů, tak proč ne.
            Jen to vožení autobusem asi zbytečně moc prožívá.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2018
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                   

              Jenže on je ofiko převoz elektrokol, lehokol a dětských kol v rámci této přepravy zapovězen.

              Navíc nějak pořád nechápu, kam z toho Suchdola jede dál - na tři strany sjede zpět dolů z kopce, pouze směrem na Kozí hřbety a Horoměřice se chvíli udrží na hřebeni.
              Ale třeba mi něco uniká, ovšem ee stále své inspirace na výlety s výhodou busu tají.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 15.03.2018
              Autor: radka
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

             

        Omyl, milý ee, já jsem se loni na to, co mě zajímalo, zeptala přímo na DP
        https://www.nakole.cz/diskuse/21751-doporucuji...

        https://www.nakole.cz/diskuse/21751-doporucuji...

        takže vím, své.

        A s tou ochotou řidičů bych se na tvém místě moc nerozkřikovala, aby díky tobě nebyli páni řidiči za svoji dobrotu po zásluze "odměněni"...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2018
        Autor: radka
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

               

          Jo a stále jsi mi, milý ee, neodpověděl na dotaz, kam se z toho Suchdola dá jet tak, aby byl ten "výtah busem" na kopec smysluplný.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2018
          Autor: radka
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                 

            Dá se dojet lehce na Okoř a pak údolíčkem hezky až do Kralup k zámkům do Nelahozevsi anebo i do Veltrus a podél vody zpět do Prahy, pokud ovšem neprší.
            Jo minule mi stihnul u Okoře slejvák a byl jsem rád, že jsem jel hezky cyklobusem uvnitř i dolů ze Suchdola. To sem málem tu baterku uvařil.
            Myslím, že by se dalo jet i dál na Kopaninu do lesa k letišti a směrem na Kladno. Ale to tobě nic neříká ty seš namachrovaná a budeš tady dělat pořád opičky.
            Nemám tě rád holčičko, seš příliš marodná.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2018
            Autor: ee-kolo
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
            • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                   

              Ale fuj, takhle se chovat na slušné debatě, nechtěj abych na tebe použil oblíbená slova a srovnání našeho pana prezidenta.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 15.03.2018
              Autor: újezďák
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                   

              Jsem z Prahy 6, jen bydlím přes dvě údolí jižněji od Suchdola. A troufám si říct, že západní a severní PřiPraží znám víc než dobře.
              Proto mě zajímaly tvoje náměty na výlety.
              A ty pouze Okoř a dál podél Vltavy.

              Na Okoř jezdím každý rok minimálně jednou a řekla bych, že k tomuto cíli znám spoustu cest http://www.vrstevnice.com/akce/grandaction/okor...
              takže také vím, že ze Suchdola musíš sjet do údolí Únětického potoka a pak přes druhý kopec. Bus do Suchdola není žádný přínos. Osobně musím říct, že pokud si chci cestu zpestřit dopravou, pak jedu z Podbaby do Roztok vlakem a odtud se mi nabízí několik cest. Navíc vlak jede každou chvíli a nemusím kolo věšet do nosičů.

              A samozřejmě znám i cesty dál za Okoř - Kralupy i Veltrusy a dokonce jsem nejednou byla až na Řípu. Opět start ze Suchdola pro tyto výlety nemá logiku a žádný přínos. V případě potřeby je lepší využít vlak.

              Podle tvého "myslím, že by se dalo jet i dál na Kopaninu..." soudím, že tento směr si zcela eliminoval a zatím ještě nevyzkoušel, ačkoli je to jediný směr, kde se můžeš držet na hřebeni. Navíc na Kopaninu je to cca 9 km a dá se rozhodně jet i dál kolem letiště - asi takhle nějak
              https://mapy.cz/s/2tjhQ
              Tohle je asi jediný směr, kde má start ze Suchdola smysl.

              Nikdo po tobě nechce, abys mě měl rád, ale kdo tu machruje je asi jasné.

              Jo a mimochodem - jet z Okoře zpět na Suchdol a odtud busem, to považuji za vrchol blbosti. Musíš totiž vyjet na kopec, ze kterého se pak necháš svézt busem!!!
              Každý normální cyklista by jel Tichým údolím do Roztok a na vlak, pokud by ho honil déšť.
              A to zcela pomíjím fakt, že kola se mají vozit POUZE směrem DO Suchdola, opačným ne.
              To, že elkola nemají v busu co dělat už se toho tady napsalo dost.

              Takže asi tak a za rok se zase pochlub, až bude po čtvrté spuštěn testovací provoz cyklobusu.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.03.2018
              Autor: radka
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                     

                Nehromadí se jim pak ty kola v Suchdolu? :-))

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 17.03.2018
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                       

                  Vzhledem k množství přepravovaných cyklistů bych se toho neobávala :o)))

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 17.03.2018
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                     

                Zase jsi se ukázala v pravým světle, nu co se dá dělat, slepice si svý zrní vždycky najde ikdyby bylo pod tunou bláta.
                Hele nechceš jít dělat do drůbežáren?
                Představa, že jedu z opačnýho konce Prahy na vlakáč a tam strkám svýho 40kg býka do vagóna mi nahání hrůzu. Prostě mě to ani nenapadlo, ale pro tebe pohodička lepší.
                Myslíš, že pojmem kolo je jen klasické kolo? A co třeba leháče a další specialitky jako handbike, myslíš, že je dovnitř vzít nemůžou a ani zpět?
                Kde bysme to byli? Tak ty řidiče suď ty jelito. Nemusím zdůrazňovat, že se jedná o testovací provoz a právě tyhle kola jsou pro ně výhodou, že je využijí a staří lidé, bych ti moch dělat tátu!....! Bez diskuze, nemá smysl.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 19.03.2018
                Autor: ee-kolo
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -12
                • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                       

                  No fíha, ty ses nám nějak rozkatil. Nevzali tě do autobusu nebo se ti vybili baterky, že si na normální slušné připomínky nastoupil takhle zostra?

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 19.03.2018
                  Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                       

                  Podmínky pro přepravu s tím, jaká kola lze v busu přepravovat, jsou uvedeny na stránkách DPP tady
                  http://www.dpp.cz/skolem/autobusy/
                  Navíc byl to i jeden z mých dotazů, který jsem na DPP psala - kompletní mejl jsem uvedla v odkazech výše.

                  Co se týká přepravy vlakem - nevím, v čem máš problém. Jezdí nízkopodlažní vagony, kde z nástupiště vjedeš do vozu. Zvládne to i malé dítě a zvládneš to s jakýmkoli kolem.
                  Navíc je zcela jistě jedno, zda metrem jedeš na Dejvickou nebo na nádraží.

                  Další diskuze opravdu nemá smysl, protože nemá smysl diskutovat s někým, kdo se místo argumentů vyjadřuje jako primitiv. Věkem bych se v takovém případě raději nechlubila.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 19.03.2018
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                         

                    Bla bla bla tohle já už znám, co jsem čekal? Holčičko moje až budeš víc normální tak se s tebou budu bavit, teď není o čem páč máš bludný kořen.

                    Cestování je snad pro každého individuální věc jak se mu co hodí a líbí, tak nepoučuj a neuč starýho orla lítat. Asi jsi tady s tou oslí podporou přerostla v takovou míru netolerance, že jsi drzá jak opice.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 20.03.2018
                    Autor: ee-kolo
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                •      

                  Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                  Datum: 19.03.2018
  • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

         

    Pánové a dámy,

    ode dneška CYKLOBUS na lince č. 147 bude opět testovat přepravu jízdních kol.

    http://www.prazskyden.cz/cyklobus-na-lince-c...

    „Cyklobusy pomáhají cyklistům překonat obtížné stoupání do Suchdola. Věřím, že zájem cyklistů o využití cyklobusů dál poroste, rád zdůrazňuji, že přeprava kol je zdarma,“ říká Petr Dolínek, náměstek primátorky pro dopravu, sport a volný čas.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2018
    Autor: ee-kolo
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

           

      Při vší úctě, co na tom furt testujou ? Tak buďto vozí, nebo nevozí. Tečka.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2018
      Autor: ronda
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

             

        on se hlavně testuje zájem o to, mít kolo venku na háku :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2018
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

             

        Budou volby, tak se to holt zase hodí.
        A zcela zjevně se testuje, zda konečně bude.

        Ostatně jak jsem se loni dotázala, tak dpp zájem sleduje jen podle toho, co jim řeknou řidiči. Takže kolik je skutečně přepravených cyklistů, to nikdo netuší. Mnoho jich ale nebude. Ostatně kdo by se také hrabal do Suchdola, když se vlakem z Podbaby nebo metrem z Petřin/z Veleslavína dostane dál a pohodlněji. Hlavně nemusí kolo odstrojovat a věšet do nosičů.

        Ale o tom už tady bylo řečeno dost.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2018
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

               

          Stejně je hezký jak se o to politici hlásí každé 3-4 dny někdo jinej, napřed Krnáčová a teď Dolínek :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.03.2018
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                 

            Dolínek se tímhle "projektem" prsí už od loňska.
            Když jsem ale loni dotazy posílala jak na dpp, tak i na něj (posílala jsem mejl přímo jemu a další na jeho sekretariát), tak ani neštěknul. Možná bych se ho mohla letos dotázat znovu :o)))
            Musím říct, že dpp mě ale velmi překvapil - poměrně obsáhle a do 14 dnů odpověděli.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.03.2018
            Autor: radka
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

           

      Doprava kol zdarma je snad v celé Praze, ne? Metro bez omezení, jen tramvaje a autobusy mají zvláštní podmínky.
      Dokonce to platí i ve vlacích na území Velké Prahy, což rád využívám, když např. "zakufruji" v Radotíně, či Klánovicích

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2018
      Autor: vysočina
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

           

      Jistě, nezapomeň nám zdůraznit obtížné stoupání - cca 97 výškových metrů na necelých 2 km opravdu trhá převody :o)))

      Ale ty si hlavně nezapomeň ten článek dočíst až do konce, když už ho sem dáváš.
      Zejména ten poslední odstavec:

      "Přepravovat lze pouze běžná kola, nikoliv kola s pomocným elektrickým nebo spalovacím pohonem, jednokola (tzv. monokola), dvoukola a koloběžky, které by nebylo možné na nosič bezpečně upevnit. Z jízdních kol musí být před naložením sejmuta všechna doplňková vybavení jako světlomety, brašny, láhve apod."

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

             

        Holčičko moje až zase budu výletit tak se půjdu zeptat radky z nakole jestli dělám dobře a řidiči autobusů také učiní dotaz jestli mojí maličkost vezmou dovnitř s kolem.

        Ty přes svou omezenost nemůžeš vědět, že každý řidič má narozdíl od tebe rozum, což také potvrdila žádost, že pokud bude cestovat více lidí tak půjdu ven čekat na další spoj.

        Už vím proč tvé pisálkovské snažení dolínkovi na magistrát ignorují, obávám se, že vědí, že člověku, který se proslavil svojí závislostí na alkoholu nemá smysl odepisovat a vůbec něco s ním řešit, jelikož je to promarněný čas s potrefeným jedincem.

        V tom má DPP zřejmě pouze smysl pro humor.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.03.2018
        Autor: ee-kolo
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
        • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

               

          ten nick je zvolený dobře, ee

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.03.2018
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

               

          S tebou opravdu nemá smysl diskutovat, ale zkusím ti to ještě jednou naposledy vysvětlit.

          Nejsem striktně proti cyklobusům, ale tohle, co prezentuje pan Dolínek je jen prachobyčejná politická agitka.
          Píšeš, že jsi starší člověk, tak bych očekávala, že ti takovéhle politické prasárničky budou spíš vadit. Místo toho se tu předvádíš se slovníkem dlaždiče bez jakéhokoli relevantního argumentu.

          Podívej, ten projekt běží třetím rokem. Ve stále stejné podobě. Nic se nemění, nic se nerozvíjí. Nejsou z toho žádné výstupy. Nikdo oficiálně nesleduje, kolik cyklistů se vlastně přepraví.
          Zkrátka je to jen bublina, aby se pan Dolínek mohl prsit, že máme v Praze cyklobus.
          A to mi na celém tom cirkusu vadí. A docela dost vadí.
          Naštěstí to není díra na finance - jen se pořídil nosič na jeden autobus, víc nákladů to nesežralo.

          Je mi jedno, jak a kudy si jezdíš. Ty ale ke svému cestování žádný cyklobus nepotřebuješ. Můžeš požádat řidiče na jakékoli trati a pokud bude ochotný a bude mít místo, tak tě sveze.
          A také píšeš, že na kole jezdíš už dlouho a trasy v Praze a okolí znáš.
          Pak nějak nechápu, proč nám tady hraješ tu habaďůru, jak je cyklobus děsně užitečný. Teda jedna věc mě napadá - patříš do PR k celému projektu.

          A co se týká alkoholu - jsem více jak 10 let naprostý abstinent, ale chápu tvé osočování. Holt když dojdou argumenty, bývá tohle první na ráně.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.03.2018
          Autor: radka
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                 

            Nemá smysl diskutovat s člověkem s takovou minulostí, jak známo v mnoha případech tak konzumací alkoholu se člověk změní, tedy především jeho uvažování a intelekt, poškodí se mozek. To jest známo a u tebe je to vidět také, názory a reakce nepřiměřené až v některých případech histerické a stále jsi přesvědčená o té své pravdě ačkoliv nemáš žádné relevantní podklady a důkazy.

            Potvrzuje to navíc fakt při větším hledání, že tento problém s tebou si tady už vybralo i své oběti. Možná jsi kdysi byla normální a lidi tě měli rádi, ale alkohol, špatní přátelé a virtuální pohyb kterým tak ráda oplýváš z tebe udělal trosku, která lidi umí pouze bezducha využívat.

            Samozřejmě budeš pouze alergická na můj odhad tvého psychologického profilu, ale než začneš někomu koho neznáš nadávat, začni u sebe sebekritikou a také skromností, ta ti neuškodí.

            Do žádného PR nepatřím, na to mám své lidi.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.03.2018
            Autor: ee-kolo
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
            • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                   

              S psychologií bys měl začít u sebe.
              Když někdo nesouhlasí s tvými názory a snaží se ti vysvětlit proč, začneš proti němu s osobními útoky.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.03.2018
              Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                   

              Ty budeš asi taky dobrá diagnóza :-))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.03.2018
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                   

              - Do žádného PR nepatřím, na to mám své lidi
              a v tom to asi bude, proto tady stále propagujete cyklobus co nikdo nepotřebuje

              jak tohle osočování souvisí s přepravou v cyklobusu to mi nějak uniklo. asi tu jsme všichni banda opilců co na kole jezdí jen virtuálně, že?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.03.2018
              Autor: HMS
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                     

                Co tě překvapuje, i tento server se stal doménou blbečků, co si léčí sebevědomí čímkoliv, jen ne cyklistikou.
                Bohužel, rád jsem zde diskutoval a hledal inspiraci kolem elektrokol, to skončilo! :-(((

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 29.03.2018
                Autor: vysočina
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                       

                  To máš tady málo témat týkajících se elektrokol ? A v naprosté většině se taky jen elektrokola, motory a baterie řeší. Nehledej to "v Rusku" a budeš zase spokojenej.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 29.03.2018
                  Autor: ronda
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                       

                  Naprosto přesně, tady nemá smysl cokoliv doporučovat, propagovat nebo řešit.
                  Původně jsem chtěl vyhlásit seznamovací akci s tímto cyklobusem pro skutečné cyklisty, ale tady žádný nejsou, jsou tu jen internetoví troubové a kecalové. Skutek utek, ale takových je.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 04.04.2018
                  Autor: ee-kolo
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                  • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                         

                    To bude tím, že ti skuteční cyklisté minou zastávku, na které kejsneš se svým elektrohybem a počkají na tebe nahoře na konečné :-)

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 04.04.2018
                    Autor: ronda
                    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                         

                    Proč pak oslovuješ skutečné cyklisty, kteří jezdí vlastní silou všude ?
                    Navíc co jsi čekal, když jsi založil diskusi o Pražské dopravní službě zcela nesmyslně v zavádějící rubrice trénink a zdraví ? Místo aby jsi to dal pod Prahu ?

                    A nakonec stejně polovinu diskuse jen proprskáš v osobních sporech a odsuzování tohoto webu.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 04.04.2018
                    Autor: újezďák
                    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                         

                    Jestli ono to nebude tím, že skuteční cyklisté prostě na kolech jezdí a nečekají na bus, který jede 4x (o víkendu 2x) za hodinu.
                    Navíc se i vyznají v mapě, takže jsou schopni vybrat si zajímavější trasu než nesmyslnou zajížďku přes Suchdol, která jim absolutně v ničem nepomůže.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 04.04.2018
                    Autor: radka
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

                         

                    Ty máš fakt dost, skuteční cyklisté co s elektrokolem jezdí autobusem :-)))

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 04.04.2018
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

         

    Měl jsem cestu do Dejvic a mluvil jsem s řidičem linky 147 Karlem a ten říkal, že využití cyklobusu stoupá a dostává za pomoc různý bombóny a čokolády.
    Takže spokojenost na obou stranách, možná i ze strany dpp, že se daří a obliba stoupá.
    Což se nedá říct tady o místních diskutujících, zejména o radce a dalších podobných potrefených internetových cyklistech.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2018
    Autor: ee-kolo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 03.04.2018
      Autor: újezďák
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 03.04.2018
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 03.04.2018
      Autor: Airline
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 03.04.2018
        Autor: újezďák
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 04.04.2018
      Autor: Pepíček
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 04.04.2018
        Autor: radka
  • Re: Přepravu jízdních kol v autobusech otestuje linka číslo 147

         

    Upozorňuju, že hulvátský příspěvky budu mazat a taktéž ty, co nic k tématu nepřinášejí, takže pozor!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2018
    Autor: ee-kolo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 04.04.2018
      Autor: Ifča
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 04.04.2018
      Autor: radka
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 04.04.2018
        •      

          Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

          Datum: 05.04.2018
          Autor: radka
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 05.04.2018
            Autor: radka
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 04.04.2018
      Autor: újezďák
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

302 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024