reklama
Město: Praha

Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolonová

Zachraňme města! Přihlaste se do výzvy Do práce na kole.
Spouštíme registraci

Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolonová opět spřádají plány, jak ovládnout naše města. Našli jsme ale jejich slabé místo: přímo panickou hrůzu této špinavé sebrance nahání soutěž Do práce na kole! Pojeďte v tom zase s námi – v květnu a na vlastní pohon!
Dejte dohromady s kolegy, kamarády či rodinou 2-5 členný superhrdinský tým a společně s těmito zloduchy zatočíme! Můžete jezdit i sami, ikdyž u téhle akce nejde ani tak o body jako o zábavu s vaším týmem. Krom toho se hodíte do formy, psychické pohody a přispějete k čistějším a krásnějším městům!

Jdete do toho? Zaregistrujte se s vaším týmem do konce dubna na www.dopracenakole.cz a v květnu šlapejte do práce a z práce na kole –- můžete jezdit i na koloběžce, skejtu, vozíčku, chodit pěšky anebo běhat a tohle vše kombinovat. Naši padouchové už se třesou strachy!

PONECHAL JSEM TUTO AGITKU I S CHYBKAMI TAK, JAK MI DOŠLA DO MAILU. KLIDNĚ O SOBĚ MŮŽU ŘÍCI, ŽE JSEM VETERÁN TÉTO SOUTĚŽE, ALE ŽE ŽE TOHLE PROPAGAČNÍ DÍLKO A ÚSTŘEDNÍ HESLO SOUTĚŽE VE MĚ VZBUDILO POCIT, ŽE OPRAVDU NENÍ DŮLEŽITÉ SE ÚČASTNIT V ŘADÁCH TAKOVÉ MONSTRAKCE, ALE JEZDIT SI KLIDNĚ DÁL SÁM NA SEBE BEZ TOHO, ŽE BY MOJE ÚČAST JEDNÍM HLASEM PŘIDALA VĚTŠÍ VÁHU TAKOVÉ NESMYSLNÉ AGITACI.

JO A ABYCH NEZAPOMNĚL V MAILU JE I TOTO :
"Všichni účastníci dostanou parádnická trička z biobavlny" :D
Správný hrdina a zachránce měst má také svůj dres! Letošní originální trika pro vás už tradičně ekologicky potiskne společnost OP TIGER.
Jsou sice už velcí, ale pořád se chovají jako malí... Ano, OP TIGER jsou jednou z největších evropských textilních tiskáren. Letos je to již poosmé, co tahle česká firma vybavila Do práce na kole ekologicky šetrnými tričky pro účastníky! A i když mezi jejich klienty patří ti největší hráči světového merchandisingu, jsou to pořád oni. Kluci a holky z Prahy, co podporují dobré věci ve svém okolí. :D

KUCÍ A HOLKÝ:D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.03.2018
Autor: újezďák
  • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

         

    Proradní doktoři Aktiv a Vzruch i nesmlouvavá profesorka Agitace opět spřádají plány, jak z obyčejného ježdění na kole udělat branně výchovnou akci :)

    Kdo vymyslel původní komentář , ten rozhodně nemůže pamatovat třeba Dikobraz, sběrové akce ve prospěch míru, subotniky nebo prvomájové mírové demonstrace, protože jinak by věděl, že starším lidem takové agitky lezou krkem a spíš je odradí :(

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2018
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

           

      Já sice Dikobraz pamatuji a ty různé agitky také, ale tohle mi kupodivu nevadí. Ono těžko agitovat nějak moc jinak. Tohle má alespoň vtip, nebo se to o něj pokouší. Schválně zkus vymyslet něco dramaticky lepšího, aby to přitahovalo lidi, bylo vtipné a Újezďák to automaticky nezkritizoval, protože Automat...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2018
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

             

        Hele v prvním ročníku 2011, kdy nás jezdilo +-1000 bych to bral jako kolorit, ale u zavedené věci už není potřeba

        Ale to slovo pokouší jsi celkem trefil, na tebe slušný výkon... |:D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.03.2018
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

         

    Jo a ještě jedna věc, elektrokolisté nehlašte se :)

    V mailu je napsáno doslova :

    “Pojeďte v tom zase s námi – v květnu a na vlastní pohon! “

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2018
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

         

    já pořád váhám. ne že bych chtěl to triko, protože "bio"cokoliv je sprosté slovo
    (viz biomatky, co si můžou své biookurky strčit do své bioprdele - komentář manžela mé kolegyně po tom, co po něm jakási biomatka chtěla biovlnu na biosvetr :-)))

    a může se tam do nájezdu počítat i jiná trasa než do práce a zpět? jako třeba Chřyby a tak? :-)
    a jak se to vlastně zaznamenává? bude mi ten slavný program fachčit i na Blackberry? :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2018
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

           

      Současný program nevím, my kdysi od nich měli půjčený tzv Kudyšel:) gps čudl a byl to děsný opruz a v zástavbě velká chybovost.

      Jeden rok taky platilo, že se udávala jen vzdálenost přímek domov-práce na mapě. Na to doplatili hlavně lidi co jezdili přes řeku, cesta k mostu a od mostu nebyla započítána.

      Až do roku 2016 stačilo napsat obvyklou trasu a tu hlásit přes web, byla k tomu nějaká tolerance, tedy ve smyslu + jízdy nutné do 10 km tuším ....

      momentálně tě odkážu na web

      https://www.dopracenakole.cz/o-soutezi/jak...

      Mě od soutěže loni odradilo, že aplikace nefungovaly na mém mobilu, do soutěže se započítávaly jen výsledky z aplikací a né ručně zadávané nájezdy a nechtělo se mi kupovat nějaký gps měřák. Asi někteří podváděli, no jsme v Česku :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2018
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

             

        Pro věrného cykloaktivistu snad není problém se nechat načipovat!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.03.2018
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

           

      Triko pro tebe mám, Ho za nechal vyrobit pro celou firmu, ale běhávtom jen von

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2018
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

           

      Dá se to zaznamenávat i jen ručně. Navolíš si předem trasu a pak jen píšeš že jsi jel tam a zpět. Třeba jednou za týden napíšeš nájezdy celého týdne. Ale pokud chceš vyhrát, což není můj cíl, tak to musíš načítat z GPS, abys nepodváděl. Pro obyčejné teamy, které jen tak nějak jezdí a nemají ambice vyhrát, to ruční stačí a nemyslím, že by někomu to stálo zato podvádět. Nemá proč.
      Jinak soutěž je o dojíždění do práce nebo do školy ve městě. Takže tvoje ježdění na výlety nikoho v soutěži nezajímají. No a ve Zlíně nevím, zda se tam soutěží. Možná bys to mohl ve Zlíně organizovat. Přihlaš se Automatu jako pořadatel.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2018
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

             

        Nebo androidí mobil, aplikace google maps, povolit zaznamenávat polohu.

        Ten krám pozná skoro přesně, i čím si jel (vzdálenosti, rychlosti a taj samozřejmostí).

        Chlubím se tím, že jsem za Radimovicema pro google přesednul z kola na motorku a na kolo nased zase až v Modleticích :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.03.2018
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

               

          Tam jde spíš o to, z čeho všeho ta jejich Automatí aplikace ty exporty dokáže přijmout. Ona není nijak dokonalá a zezačátku má vždy nějaké mouchy, které za chodu vychytávají. Ale vzhledem k tomu, že se vlastně jedná jen o společenskou taškařici, tak vlastně o nic nejde. Jen někteří přehnaně soutěživí jedinci z toho občas mají pupínky.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.03.2018
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

                 

            No, jde o ty granty, tak je to fuk...

            :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 09.03.2018
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

                   

              Nevím nevím, kolik Automat těch grantů pochytá. Kdysi se pokoušel o Pražský grant a nějak se to nepovedlo. Tahle soutěž je o těch tričkách, ze kterých mají vývar. Já se v něm rád ukazuji, má lepší symboliku než to tvoje odrodilecké :D
              Znáš tu píseň "Za sokolským praporem"?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 09.03.2018
              Autor: Brahma
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

                     

                To je Honzovo triko,, teda od něj,já je na sobě ještě neměl.

                Stejně, Honza je jasným dokladem, že "kavárna" se mýlí v hodnocení inteligence voličů i těch "nálepkách" populista, xenofob a tak.
                Honza je zdaleka nejchytřejší kluk, kterého znám, žádnej zápecník, anglicky jak česky.
                Přesto volil Okamuri, navzdory modré knížce si udělal zbrojní pas a obranu rodiny a je horlivý Brexitář.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 09.03.2018
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

                       

                  Chytrej, ale vadnej. To se stává celkem často.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 09.03.2018
                  Autor: Brahma
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

                         

                    Takhle bych to neformuloval.
                    Nevěří systému, že dikáže jeho rodinu ochránit, což vzhledem k jeho inteligenci může být správné vyhodnocení situace.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 10.03.2018
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                    • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

                           

                      Mám spolužáka, kterej je taky chytrej. Prokazatelně - nejlepší z ročníku, patenty, mezinárodní konference, atd.
                      Jenže hlásá, mimo toho co tvůj Honza, i věci, které jsou ověřitelně chybné.

                      Nejdřív mě zmátl, říkal jsem si, když to hlásá on, nejsem někde mimo já? Jenže já si při svý "nechytrosti" a pochybovačnosti (i o sobě) informace rád ověřuju.

                      Takže třeba na toho mýho šíravníkova definice sedí a né každej "chytrej" je chytrej ve všem.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 10.03.2018
                      Autor: PepikW
                      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                      • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

                             

                        To zcela jistě,
                        já jen upozorňoval na klišé, že Okamurův volič je vesnický trotlík se základním vzděláním.

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 10.03.2018
                        Autor: Jindra8526
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                        • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

                               

                          Totéž platí pro klišé "pražská kavárna", které ti přijde tak povedené a trefné.

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 10.03.2018
                          Autor: PepikW
                          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

                     

                Pro cyklodámy bylo v jednom ročníku k dispozici tričko ŠLAPU TEDY JSEM :)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 09.03.2018
                Autor: újezďák
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

         

    Reinkarnace Dušana Jasánka

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2018
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

         

    Ta nesmlouvavá profesorka Kolonová, ta má něco společnýho s tlustým střevem?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2018
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

           

      Prej to ted' táhne s inženýrem Zácpou, ale ten je z ní na kolaps...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2018
      Autor: krosmen
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

         

    Tuhle akci pamatuji z minulého roku. Před firmou stála běžně tak 2-3 kola. Najednou se objevily ve stojanech před firmou bicykly, které tam dříve nikdy nebyly - začala akce Do práce na kole. Jakmile tahle akce skončila, účastníci se usmívali z fotografií na monitoru v útrobách fabriky a plácali se po zádech, jaké "závratné" kilometry to společně najezdili. Pak zas všechny ty bicykly zmizely, aby mohly dále odpočívat ve sklepech, případně byly vráceny jejich skutečným majitelům...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2018
    Autor: krosmen
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

           

      Tak u nás ti, kteří soutěžili, pak celé léto na tom kole dál jezdili. Asi jste nějaká populistická firma :D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2018
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

           

      Jo taky jsme to zažívali, paradoxně měla ve své době největší vliv stávka MHD, to jsme měli i na sprchu pořadník :)
      Popravdě to nepovažuji za špatnou akci, v roce 2011 podle mě 3/4 účastníků byli prostě veteráni městské cyklistiky, jezdící tak jako tak. U nás v práci jsme ten tým poskládali jen " z takových".
      Lidi jsou soutěživý a tak se to pěkně ujalo, u nás ve firmě postupně narostl " peleton" na +- 20 lidí pravidelných a řekněme odhadem asi 1x tolik lidí, kteří jezdí nárazově ale celkem často, stojany jsme dostali a letos snad zaměstnavatel proplácí i startovné :)
      Čili tohle téma není proti principu soutěže, ale proti jisté (přes)míře její prezentace, která některým lidem leze krkem a podle mě může být pro některé překážkou v účasti.


      Jinak máš pravdu v tom, že doba po soutěži je podobná době po " Velké cyklojízdě", tedy že mnoho z účastníků zmizí a druhý den je už na ulici nepotkáte....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2018
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

             

        Soutěživost je neevropská vlastnost a je jí třeba zlikvidivat v zárodku.
        Evropě vládne duch kooperace, vzájemné pimoci, kdy silnější a rychlejší se nesnaží zvítězit nad slabším a pomalejším, ale naopak, na něj počká.

        Máte tam pěknou protievropskou xenofobní buňku!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.03.2018
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

               

          Ano, toho ducha jsme předváděli hned po osmačtyřicátým. Třeba: Sovětské obuvnictví - náš vzor! A hafo dalších. Ano, správně jsi nezakončil smajlíkem, zbytečnej pleonasmus. :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.03.2018
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

                 

            Smajlík tam nepatří, trvale udržitelný evropský rozvoj není žádná taškařice!

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.03.2018
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Proradní doktoři Smog a Hluk i nesmlouvavá profesorka Kolono

         

    Místo triček by měli rozdávat funkční respirátory, aby doktoru Smogovi ukázali prostředníček.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2018
    Autor: single
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024