reklama

LontBent 2018 - březen

Termín: 11.03.2018
Místo: Brno, sraz Křenová 42 (před prodejnou jízdních kol)

Vyjížďka "lehocyklistů z lontu" (ani leho ani lont nejsou podmínkou).

Houfování na Křenové cca od 10:15, abychom nejpozději v 10:30 vyrazili. Převážně po cyklostezkách (č. 5 - v Komárově přejezd na č. 1 - u Soutoku znovu č. 5) se dostaneme ven z Brna.
Po jedenácté bychom mohli být za Olympií, kde …

Datum: 07.03.2018
Autor: Ifča
  • Re: LontBent 2018 - březen

Na mě nikde nečekejte, potkáme se někde po cestě nebo až v Židlochovicích.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2018
    Autor: Radek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já přijedu do Brna vlakem 10.35h, takže Rondo cca 10.40, Olympia cca 11.00hod...snad na někoho natrefím....nejpozději v Židlochovicích...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2018
      Autor: Tramino
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Směrem tam se kolem Ronda nepojede; počítala jsem s tím, že lidi, co přijedou vlakem dorazí spíš na tu Křenovou...
        Milan skoro určitě nepojede (čas srazu jsem napočítávala tak, aby vyšel i na jeho vlak) a nikdo jiný se neohlásil, tak by se z té Křendy dalo vyrazit i o něco dřív, abys tam neměl zbytečný prostoj...
        Ale srazit se můžeme i za tou Olympií samozřejmě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.03.2018
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ale kecám... ty píšeš, že přijedeš v 10.35 a ne v 9.35... Takže jo, v jedenáct za Olympií, to vychází dobře. Telefon na sebe, myslím, máme, kdyby něco nevyšlo. Nebo v těch Židlích se nakonec najdeme určitě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já přijedu do Židlochovic z jihu, takže se potkáme až tam. Se mnou plánuje přijet ještě jeden člověk a další si zítra možná bude dávat někde po okolí delší tréninkovou jízdu a staví se tam taky. Tož jestli dobře počítám, tak až šest lidí celkem? Uvidíme.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jirka

Tak to by byla třeskutě úspěšná akce. Předpověď počasí vypadá taky víc než dobře. Na všechny se moc těším. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Díky za parádní sraz, těch necelých 12km byl můj nejdelší výlet za posledních 7 měsíců a stálo to za to. Moc rád jsem konečně zase viděl všechny zúčastněné.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2018
    Autor: Jirka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já děkuji všem za účast. Všichni avizovaní účastníci dorazili (dokonce ještě jedno dítě navíc), počasí taky dodrželo předpověď, takže jsme mohli poobědvat na zahrádce (a měli tím pádem všichni - hlavně Radek :-) - kola na očích).
      Myslím, že březnové setkání šílenců na zvrácených strojích se vydařilo. :-)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.03.2018

Slza mi ukápla... Chtěl jsem přijet, ale nezvládl jsem to.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.03.2018
        Autor: Arnošt905
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

197 cyklistů (11 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019