reklama

LontBent 2018 - březen

Termín: 11.03.2018
Místo: Brno, sraz Křenová 42 (před prodejnou jízdních kol)

Vyjížďka "lehocyklistů z lontu" (ani leho ani lont nejsou podmínkou).

Houfování na Křenové cca od 10:15, abychom nejpozději v 10:30 vyrazili. Převážně po cyklostezkách (č. 5 - v Komárově přejezd na č. 1 - u Soutoku znovu č. 5) se dostaneme ven z Brna.
Po jedenácté bychom mohli být za Olympií, kde …

Datum: 07.03.2018
Autor: Ifča
  • Re: LontBent 2018 - březen

         

    Na mě nikde nečekejte, potkáme se někde po cestě nebo až v Židlochovicích.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2018
    Autor: Radek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent 2018 - březen

           

      Já přijedu do Brna vlakem 10.35h, takže Rondo cca 10.40, Olympia cca 11.00hod...snad na někoho natrefím....nejpozději v Židlochovicích...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2018
      Autor: Tramino
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: LontBent 2018 - březen

             

        Směrem tam se kolem Ronda nepojede; počítala jsem s tím, že lidi, co přijedou vlakem dorazí spíš na tu Křenovou...
        Milan skoro určitě nepojede (čas srazu jsem napočítávala tak, aby vyšel i na jeho vlak) a nikdo jiný se neohlásil, tak by se z té Křendy dalo vyrazit i o něco dřív, abys tam neměl zbytečný prostoj...
        Ale srazit se můžeme i za tou Olympií samozřejmě.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.03.2018
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: LontBent 2018 - březen

               

          Ale kecám... ty píšeš, že přijedeš v 10.35 a ne v 9.35... Takže jo, v jedenáct za Olympií, to vychází dobře. Telefon na sebe, myslím, máme, kdyby něco nevyšlo. Nebo v těch Židlích se nakonec najdeme určitě.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.03.2018
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LontBent 2018 - březen

         

    Já přijedu do Židlochovic z jihu, takže se potkáme až tam. Se mnou plánuje přijet ještě jeden člověk a další si zítra možná bude dávat někde po okolí delší tréninkovou jízdu a staví se tam taky. Tož jestli dobře počítám, tak až šest lidí celkem? Uvidíme.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2018
    Autor: Jirka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent 2018 - březen

           

      Tak to by byla třeskutě úspěšná akce. Předpověď počasí vypadá taky víc než dobře. Na všechny se moc těším. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2018
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LontBent 2018 - březen

         

    Díky za parádní sraz, těch necelých 12km byl můj nejdelší výlet za posledních 7 měsíců a stálo to za to. Moc rád jsem konečně zase viděl všechny zúčastněné.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2018
    Autor: Jirka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent 2018 - březen

           

      Já děkuji všem za účast. Všichni avizovaní účastníci dorazili (dokonce ještě jedno dítě navíc), počasí taky dodrželo předpověď, takže jsme mohli poobědvat na zahrádce (a měli tím pádem všichni - hlavně Radek :-) - kola na očích).
      Myslím, že březnové setkání šílenců na zvrácených strojích se vydařilo. :-)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.03.2018
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: LontBent 2018 - březen

             

        Slza mi ukápla... Chtěl jsem přijet, ale nezvládl jsem to.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.03.2018
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

258 cyklistů (11 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023