reklama
Země: Rakousko Rakousko

Murská cyklostezka s dětmi - zkušenosti s kempy a cestou

Ahoj,
chtěli bychom v létě jet s dětmi a s croozerem Murskou cyklostezku. Máte s ní někdo zkušenosti? Dá se všude projet s croozerem? Kopce a nezpevněný terén nám nevadí, na to jsme zvyklí z našich hor. Také by mě zajímaly zkušenosti s ubytováním po cestě (kempy, pod.). Děkuju za případné rady:-)
Jirka

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.03.2018
Autor: jirka.lbc
  • Re: Murská cyklostezka s dětmi - zkušenosti s kempy a cestou

Murskou cyklostezku jsme projeli.Jeli jsme proti proudu řeky. Startovali jsme Bad Radkersburgu.Zajímavé je že se jeví trasa proti proudu řeky lepší, z důvodu že jsme jeli více z kopce.Kempy na trase jsou pěkné terén zvlněný.Pokud máte zájem o větší info musím se podívat do map.Je to už nějaký pátek co jsme to jeli.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2018
    Autor: mery
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Murská cyklostezka s dětmi - zkušenosti s kempy a cestou

¨na rajceti mám fotky pokud máte zájem se podívat

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2018
    Autor: mery
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
299 Kč

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři velké cesty po Evropě na kole
OD SVATÉHO MATĚJE V PRAZE KE SVATÉMU JAKUBU V SANTIAGU DE COMPOSTELA (2003) CESTA ZPÁTKY - Z LISABONU DO PRAHY (2006) JAK JSEM…
398 Kč
Tip na letošní dovolenou

Podél řeky Dunaj na kole

(CK Cyklotur)
09.05.2019, 4 dny
5 580 Kč
cyklistický Autobusem

Mezi jezery Solné komory na kole

(CK Nomád)
30.05.2019, 4 dny
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Rakouská jezera na kole – Solnohradsko

(CK Extrem Tour)
08.06.2019, 5 dní
7 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Balt

Hledám: Balt
včera
Ahoj. V červenci pojedu se synem v cyklovozíku trasu Praha-Liberec-Nisa-Odra-Balt-Berlín-Spréva-Drážďany-Praha.…

Hledám: Thajskem na kole

17.01.2019
Ahoj, hledáme jedneho či dva cyklisty na cykloputovani Thajskem. Od poloviny února na cca tři týdny. Na pohodu.

Hledám: Kamarádku na kolo

16.01.2019
Hledám kamarádku na kolo z okolí Prostějova. Ve dvou se lépe šlape. Já 49 let, zatím formálně ženatý.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

178 cyklistů (3 přihlášení)

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019

Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

Že prý v Británii pořád prší?!? Zataženo, mlha, vichr, zima, permanentní lijavec? Teplo a slunko možná tak 3…
cyklo-poustevnik | 08.01.2019

Úhlava hlava nehlava

Horké suché léto přímo vybízí, aby člověk trávil veškerý volný čas u vody. Jako ideální outdoorová aktivita…
JohnyB | 28.12.2018