reklama

LontBent 2018

Zakládám téma pro letošní vyjížďky lehokolistů z lontu. Ani leho ani lont nejsou podmínkou. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.02.2018
Autor: Ifča
  • ÚNOR - "tradiční" zvěřinové hody

Opět je tu únor se zvěřinovými hody v penzionu Kadlcův Mlýn v Mariánském údolí v Brně-Líšni.
    Základní schéma, které se koná za každého počasí je sraz v cca 13 hod. tam (účastníky prosím o včasné nahlášení, budu zamlouvat stůl). Předsraz v pravé poledne před prodejnou jízdních kol, Křenová 42 (je to kousek od vlakového nádraží).

Další varianty jsou dány zájmem a počasím. Bude-li jakž takž přijatelně, přesuneme se těch pár kilometrů Brnem na kolech. Nebude-li, pak hromadnou dopravou a bude z toho posezení lehokolistů bez lehokol. Bude-li lépe než přijatelně, může po obědě následovat projížďka po okolí (ale na to v únoru moc nesázím).

Pozměňovacím návrhům se pochopitelně nebráním.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ÚNOR - "tradiční" zvěřinové hody

A já hlupák starý, hlavá děravá... berlu mrazilku jsem nechal doma... a hlavně DATUM chybělo....
      Sobota, 24.2.2018

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Většinu dne bude nejspíš kolem nuly. Ale jestli bude sucho a těsně předtím nenasněží, tak se mnou počítej.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Radek
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jasně, počítám!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vytahuji nahoru. Předpovědi zatím nic moc, ale srazy ve dvanáct na Křenové a ve třináct v Kadlcově mlýně platí. Kola jsou ovšem jen volitelným příslušenstvím... :-)

Pro úplnost dodávám, že Kadlcův mlýn zrovna nabízí ubytování za celkem rozumnou cenu na Slevomatu, takže se dá i přespat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.02.2018

Tak předčasný optimismus se mi nevyplatil, denní maximum má být - když dobře - tak do -5 °C a k tomu nárazový vítr, takže na kolo ne.
        Skoro jak ty vyjížďky BrnoBentu, co obvykle připadly na největší zimu v měsíci (nebo že by jenom selektivní paměť?)
        Uvidí se, jak vyjdou březnové brevety.

Jinak ještě nějakou dobu zůstane u projížděk "kolem komína".

Mimochodem, při nich například vyšlo najevo, že starý trek je pořád v průměru rychlejší než nový Azub. A to o dost, 26,5 proti 25 km/h. Pohodlí je holt za něco. Větrem to nebude, když je to okruh. Ještě bude dost příležitostí zjistit, co dalšího na to má vliv.

Tak třeba se k vám přece jen někdo přidá.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.02.2018
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ÚNOR - "tradiční" zvěřinové hody ZMĚNA!!!

Podle dosavadních ohlasů to nevypadá, že by se ještě někdo přidal. Já kolo taky nechám doma a na místě mám zamluvený nocleh, tak odpadá nutnost vyrážet brzy, aby se za světla ještě stihlo i dojet domů...

Tj. kdyby se přece jen někdo chtěl dostavit na zvěřinu a pokec, tak aby někde zbytečně nečekal: aktuální časové údaje jsou takové, že se kolem třetí srazíme u hlavního nádraží a tramvají + autobusem přesuneme do Líšně. Zastávku na Křenové vynecháváme...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.02.2018
  • Re: LontBent 2018

Únor - to je brzo,nám hanáckým strejdům je zima,ale v dubnu,vyhlásíš-li něco,rád přijedu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No, brzy to je. Ale holt kombinace vlak + MHD to jistí. (Ano, já vím, že pak těžko hovořit o tom, že je to "Bent", ale kdo by lpěl úzkoprse na detailech!)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

No...brzo sice je....a teď je venku vítr, zima a hnusně, ale jinak každá aktivita dobrá :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.02.2018
        Autor: Tramino
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano!!!
          Oslavme společně "Vítězný" Únor
          8-P

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.02.2018
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Zima?

Ahoj, nechci být nějak nepříjemný nebo tak něco, ale trochu nechápu tady ty řeči ohledně zimy... na klasice po městě jezdím bez problémů v oblečení, ve kterém bych jel šalinou (i když je mráz a sníh), dnes (teda včera) vleže jsem za >100km odpolední vyjíďku potkal na silnicích i cyklostezkách spoustu lidí na silničkách a horácích ve větru a mrazu a taky se netvářili, že by jim to nějak extra vadilo, tak asi nejsem zas takový extremista... Mám dojem, že zimy se na kole bojí akorát ti, kteří to nikdy nevyzkoušeli:-) na kratší vzdálenosti je tepelný komfort na kole rozhodně lepší, než třeba v autě, které je těsně po vyjetí vymrzlé a člověk se nemá jak zahřát (na kole se zahřeje snadno, pokud to nemá hned na začátku z kopce). Jediné, co je problém, jsou letní SPD boty (ne každý má zimní, ale nějaké (jakékoliv) oblečení na zimu má přece každý?)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.02.2018
        Autor: PavelŠ
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Zima?

No, co k tomu dodat... Já ty zimní zážitky samozřejmě přeju jak tobě, tak všem ostatním, co se "netváří, že by jim to vadilo", leč touha je napodobit chybí... :-)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Přeji ti, aby ti i nadále dobře fungovala vlastní termoregulace a nikdy si nepoznal jaké to je, když trpíš na prochlazování a promrzání. To o oblečení opravdu není...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

jenže takový člověk tím pádem nemůže chodit ven do mrazu ani pěšky/autobusem/na lyžích atd. a je to naprostá menšina populace. Kdo zvládne stát 10 minut v mrazu na autobusové zastávce, zvládne i hodinu jízdy na kole, je to přibližně ekvivalentní. V zimě jezdím na kole místo MHD mimo jiné právě kvůli tomu, abych nepromrzl, což se mi při čekání na šalinu stalo mnohokrát a často to skončilo nějakou nemocí. Na kole nikdy. Ale nechci tady kohokoliv nějak přesvědčovat o "svojí pravdě", je mi to celkem fuk. Prostě kdo nevyzkoušel, neuvěří :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.02.2018
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Srovnáváš dvě nesrovnatelné věci.
              Na kole tě navíc ochlazuje proudící vzduch. Ve sjezdech je to extra cítit. Navíc se v kopci zapotíš a ve sjezdu je ti zima.
              Ale tohle ty neznáš, protože jsi jel ve velomobilu, jak píšeš níž. Tam jsi schovaný pod kapotáží.
              Neboj vím o čem píšu. Ráno jsem jel do práce v -12, a teď z práce v -7. Ale bylo to horší protože tam fouká vítr nějakých 25-30km/h

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Teď jsem jel ve velomobilu, ale běžně jezdím i na klasickém kole i lehokole už mnoho zim:-) Ano, vítr ve sjezdech je nepříjemný, mimo jiné i pro takovéto případy obsahuje každé kolo alespoň jednu brzdu ;-)
                Samozřejmě je potřeba se na zimu obléct a jet pomaleji, než je člověk zvyklý, když je teplo (pokud nemá ten velomobil, kde je to opravdu jedno). Pomaleji do kopce, aby ty vrstvy oblečení příliš nepropotil, pomaleji i z kopce, aby neprochladl.
                Kdyby se v mrazu nedalo jezdit na kole, nedalo by se jezdit např. ani na lyžích, což dělá spousta lidí. Dnes jsem opět potkal asi 8 lidí na kole venku.
                Kdo nevyzkoušel, neuvěří:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 01.03.2018
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Možná by ses divil, jak velká je ta "naprostá menšina populace", které dělá problém promrzání. A můžeš k tomu přijít snáz než si myslíš.
              Neměla jsem nikdy problém se zimou, patřila jsem mezi "horkokrevné", jezdila jsem celkem bez problémů v zimě do -7°C, zkusila jsem i -10°. V roce 2007 mě ale zkolabovalo zažívání a metabolismus, během 3 měsíců mi upadlo 14 kilo a můžu ti říct, že takovou kosu, jako tu první zimu, jsem do té doby nezažila.
              Teď mám zpátky 8 kg, ale termoregulace už se mi do původního stavu neobnovila a neočekávám, že se obnoví. Zima je pro mě problém a máš pravdu - v těchto mrazech pobývám venku jen nutnou dobu. Dneska jsem dokonce obula sněhule a nezula jsem je ani v kanceláři. Prostě promrzala jsem i za stolem, i když se teplota v kanclu drží nad 20°.

Také tě nechci přesvědčovat o své pravdě, jen vím, že se karta může snadno obrátit.
              Ano, kdo nevyzkoušel, neuvěří, ale přeji ti, abys nevyzkoušel...

Ifče se omlouvám, dál už tento OT živit nebudu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Cyklista jedoucí v mraze je silně podezřelej.
              http://motoryzacja.interia.pl/wideo/video,vId...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 28.02.2018
              Autor: HonzaK

To je teda buzerace ! Se divím že nemusel dělat striptýz.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 28.02.2018
                Autor: Arnošt905
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

to se v Polsku nesmí. Obnažovat se na veřejnosti.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Dal jsem si v sobotu aspoň 50 a nepotkal jsem teda na kole nikoho dalšího.
          Bylo nejvíc -5 a to ještě šlo. Potit se v zimním oblečení fakt nemusím, na leháči se zahřeju vždycky dost, limitem jsou boty, když nejsou vyhřívané. Ale při téhle teplotě už taky ztvrdne vnitřní plastová vrstva v brašně a může se lámat. Musím si brašnu šetřit ještě dlouho.
          Kdybych měl ráno tam a večer zpátky, to už byla jiná zima, že by se mi ani na klasice v tom zimním zábalu moc daleko nechtělo.
          Já vím, výmluvy :-)

Ale aspoň ta představa, že bych přece jen dojel a musel nechávat kolo samotné někde venku, kde by téměř jistě nebylo žádné další, přispěla k okamžitému objednání dálkového alarmu. Jestli přijde a bude fungovat, bude hned větší klid.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.02.2018

Já jsem nejvíc cyklistů potkal mezi Veverskou Bitýškou a Bystrcí, dvě třetiny na silničkách, třetina na horákách, pak jsem jel kolem Svratky až kousek za Židlochovice a zpět do Brna. Dohromady jsem ten den potkal cca 10-15 lidí na kole, jednotlivců, a taky asi deset běžců. Já teda jel tentokrát velomobilem, jen ve dvou relativně tenkých vrstvách oblečení a bylo mi akorát, ale teda boty mi promrzly i pod kapotáží, uvažuju o pořízení zimních SPD bot...
            Jinak zkušenost z předchozích zim je taková, že opět největším problémem jsou SPD boty, na lehokole bohužel v podstatě nutné, navíc ten mráz schytají jako první. Na klasice lze jezdit i normálních botech bez želez, které tak rychle nepromrznou, navíc se nohy dole lépe prokrvují, ale zase na klasice je zas mnohem větší průvan na ostatní části těla...
            a omlouvám se za "off topic" :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Koupil jsem si zimní tretry (ty nejlevnější, Force) a zatím jsem samozřejmě neměl možnost vyzkoušet je delší jízdou, ale i tak se mi jeví, že mrznou o kus pomaleji než letní s návlekama. Na pořádné vyzkoušení by to ale chtělo jet mnohem dál než teď umím.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Autor: Jirka

Do větších mrazů na delší dobu nejsou úplně dobré, je potřeba na ně natáhnout návleky co neprofouknou, případně jsou i silnější co brání většímu promrznutí.
                Tyhle tretry jsou výborné do chladna do bahenních a sněhových sraček při teplotách do -5, pak už to zlobí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak to budou plnit svůj účel správně, protože méně než -5 tu není skoro nikdy a když už tak ta necelá hodina cesty do práce se vydrží. Ono už jen to, že mají v podstatě kus návleku integrovaný přímo do boty, nemají žádné větrací otvory a mají zateplení mezi kufrem a vložkou z nich dělá mnohem vhodnější botu do chladu než cokoliv letního a jestli říkáš, že se snesou v -5°C, budou v pohodě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 02.03.2018

Do hodiny zvládnou i -10, ale nad 3 hodiny je -5 už hraniční.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 02.03.2018

no hodinu celkem v pohodě vydržím i v normálních botách s několika páry ponožek:-) ale letos jsem podnikl s velomobilem už několik výletů přes 100 km, některé (možná i většina) byly i v tepolotách pod -5 °C a strávil jsem venku i více než 5 hodin a chvílema jsem se i bál omrzlin:-) většinou pomohlo zastavit a trochu se projít s nohama dole, jednou jsem i kdesi na lavičce ze zoufalství sundal boty a zahříval prsty na nohách rukama :-) ale přežil jsem to ve zdraví :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 05.03.2018

Dělej tak, ať zabráníš omrznutí prstů na nohou. Stane se to jen jednou a už se toho nezbavíš.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 06.03.2018
                      Autor: Papji
                      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • BŘEZEN - hlasování o termínu :-)

Moc možností vám na výběr nedám:
    Poslední březnový víkend jsou Velikonoce.
    Ten předchozí dvoustovkový Brevet.
    Ještě předtím "babičkuju"...

Takže pro březnový LontBent zbývá jen tento víkend. Předpovědi vypadají optimisticky.

Potenciálních účastníků se tážu: Sobota nebo neděle?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    • Re: BŘEZEN - hlasování o termínu :-)

Přizpůsobím se...a kam to bude?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Tramino

Tak tím jsem se chtěla zalamovat, až si ověřím, že vůbec někdo pojede... :-)
        Pro začátek možná tradiční Brnobenťácký cíl - na oběd do Židlochovic?
        Ale pokud by někdo přišel s lepším nápadem, na tomhle netrvám.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Kdybyste fakt jeli do Židlochovic na oběd a bylo hezky, možná bych se tam s váma jel potkat. Ještě jsem tak daleko nezkoušel dojet, ale asi by to šlo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Po pravdě řečeno jsem v tuhle eventualitu trochu doufala. :-)
            Takže Židlochovice jako cíl tímto už stanovuji definitivně.
            (Koukám do mapy, zda je nějaká možnost, kde si dát oběd, blíž k tobě, a moc nic nevidím... kdybys o něčem věděl, určitě není problém, abychom popojeli.)
            Ještě zbývá rozhodnout konkrétní den (pokud se nikdo nepřikloní k nějaké variantě, tak se podívám zítra večer na předpovědi počasí a vyberu podle toho).

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Blíž k Přísnoticím mě taky nic nenapadá. Ale už jsem ujel i 10km naráz. Do Židlochovic k té hospodě je to opatrnou oklikou "bez silnic" 8,5km jedna cesta, nebo 5,8km když se to Přísnotice-Žabčice vezme po silnici. Takže zvládnout to půjde, s tím elektromotorem zcela určitě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Mohl bych v neděli. K obědu bych to tam měl stihnout.
              V sobotu pojedu k Petrovi a vyzkoušíme tandem. Tak daleko a zpátky bychom ale nedojeli. Tak u něj přespím na neděli a pak můžu do Židlochovic.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Když dneska koukám z okna, tak vám držím palce, ať vyjde počasí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Mám taky nějaký další vývoj plánů na víkend a začala se mi víc hodit neděle. Předpověď nehlásí zatím déšť ani na jeden den a neděle má navíc vyšší teploty. Půjde to rozhodnout dnes? Potřebuju někomu dát vědět jak naložit se sobotou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 07.03.2018
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jsou dva hlasy pro neděli, žádný pro sobotu, ostatní se zdrželi... Tak NEDĚLE. (Detaily později, teď jsem na mobilu.)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tohle vlákno nechávám jako průběžné celým rokem, bez snahy nějak regulovat diskuzní balast.
      Konkrétní vyjížďka s podrobnostmi je v akcích:
      https://www.nakole.cz/akce/2441-lontbent-2018...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    • Re: BŘEZEN ... a avizo na duben

Po zpravodajství z březnové akce se zase přesouvám do "univerzálního" vlákna: Dnešní posezení proběhlo v duchu elánu do jistě mnoha dalších společných vyjížděk. Předběžně bylo domluveno, že ta dubnová bude v neděli 15.4. pod velením Ninka.
      Podrobnosti budou hlášeny později, leč zájemci si to mohou už vyznačit v kalendáři.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.03.2018
  • Duben

Vypsali jsme vyjížďku domluvenou na minulém výletě v Židlochovících: v neděli 15.4. v 10:00 od Ronda směr přehrada.
    https://brnobent.blogspot.cz/2018/04/brnobent...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2018
  • Avizo na květen

K mé velké radosti organizační zajištění vyjížděk přešlo zpět na Brnobent. :-) Ta další předběžně domluvena na 20.5.
    (Možný cíl - snad Macocha?)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2018
    • Re: Avizo na květen

Tak Macochu necháme ještě na jindy, přece jen je to na mě ještě trochu daleko. Plánovaný o něco kratší výlet jsem vypsal na 10:00 tu: https://brnobent.blogspot.de/2018/05/vyjizdka...
      Kdo chce jen mapu trasy tak tu: https://mapy.cz/s/2Ed8S

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2018

Nazdar ležáci, ještě nevím jestli mi rodinné povinnosti umožní absolvovat nedělní poležení s váma, pokusím se, rád vás opět uvidím :-). Dovolím si informovat, že v neděli je ve Křtinách "Hlavní pouť" http://www.krtiny.cz/novinky/detail/mala-a...
        Tedy výjezd do městyse Křtiny moc nedoporučuji, bude tam hlava na hlavě a auto na autě. Zaparkovat před obcí a projít se na škopek a klobásu by asi šlo, ale bývá to masakr i co se týká front na občerstvení. Možné drobné občerstvení by alternativně snad šlo na Výpustku ( jeskyně / kryt pod Křtinama směram na Adamov ), ale i tam to bude asi o mase lidí. No uvidíme...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Netopirat

Tenhle víkend se nezúčastním, budu na jiné akci (kde nebude žádné další lehokolo, škoda). Stará parta, s kterou jsem jezdíval ještě v době předležaté.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Pokud se nestane nic nepředvídaného, jedu. Jen si musím promyslet, zda mám risknout plán, že opět přijedu na sraz už z domu na kole... tentokrát nejedete v protisměru, tak bych vás taky nemusela vůbec dohnat... :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak to by mohlo vyjít v sobotu budu ve Velkých Pavlovicích,přespím tan,v neděli do Zaječí na vlak,v 9.24 jsem v Brně - no do 10,15 bych to mohl stihnout,déle na mne nemá cenu čekat,neb jsem se stratil.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      • BrnoBent + LontBent květen 2018

Dnes jsme se na lehátkách krásně projeli, pěkně napohodu, po cestě bylo potřeba ledacos prodiskutovat a kochat se ... Výletu se zůčastnila 3 lehokola různých konstrukcí, jeden back to back tandem a dvě tříkolky - samozřejmě spolu s ležáky a ležačkami :-D . Záznam trasy je tu:https://connect.garmin.com/modern/activity...
        Účastníkům děkuji za společnost a těším se někdy příště nashledanou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.05.2018
        Autor: Netopirat
        • Re: BrnoBent + LontBent květen 2018

http://brnobent.blogspot.de/2018/05/zprava-z...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.05.2018
          • Re: BrnoBent + LontBent květen 2018

Děkuji za zpravodajství, pro všecny případy z něj ještě i sem vypíchnu informaci, že červnová vyjížďka bude pravděpodobně až 30.6.

Já už kolouše nechala v Brně v práci a domů se vrátila autobusem, takže jsem měla najeto skoro přesně 70 km. Vzhledem k tomu, že poslední tři roky mám fakt houby najeto a vzhledem ke krpálovitosti trasy jsem toho měla plné kecky. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 22.05.2018

Tak oznamuju láskám svým, že 1.5.2018 teoreticky nemá pršet a tak v 9:13 přijedu vlakem do Štatlu se svým vytuněným ECEM, bo mám volno v práci a už se sám nebojím :-) , a budu zhruba v 10:00 odjíždět od Ronda trasou poslední vyjížďky na Prígl a pak, ale stejnou cestou směrem k Olympii. Cesta má charakter seznámení s cyklocestami. Zkusím se projet kolem obou řek, abych zvládl třeba návrat z Blanska apod.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2018
    Autor: Arnošt905

Hmm... teoreticky to vypadá, že budu mít na přehradu cestu až večer. :-(
      Přeju úspěšnou testovací jízdu, příště se třeba konečně sejdem (sjedem :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2018
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku 20 -60 let

Hledám: cyklistku 20 -60 let
17.07.2018
v praze a okoli muzu pres den 11 az 17 hodin

Hledám: Hledá se sympatická slečna cyklistka

Hledám: Hledá se sympatická slečna cyklistka
17.07.2018
Hledá se sympatická slečna cyklistka-bikerka do 40 let z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící, která si také ráda…

Hledám: Sportovně laděného partnera do 50 let

Hledám: Sportovně laděného partnera do 50 let
16.07.2018
Ráda bych potkala sportovně laděného partnera pro společné výlety na kole, turistiku, ale i spolehlivého pro život…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (11 přihlášených)

Jak začínal syn jezdit na kole

Koupě dětského kola pro syna a seriál závodů Na kole jezdím už hodně dlouho a k tomuto koníčku jsem dotáhnul…
Kolo-pro | 10.07.2018

Cyklovýlet do srdce Brd, červen 2018

Dlouho jsem se už tak nepobavil a ještě ve spojení s výletem na kole :-D Vyrazili jsme v sobotu 2. června…
Ladama | 26.06.2018

Slovinsko – Julské Alpy – Triglavský národní park

Stejný termín, stejná cestovní kancelář, v únoru obsazujeme poslední volná místa a těšíme se do nepoznané…
HMS | 12.06.2018