reklama

Sporttester

Jaký Sporttester by jste mi doporučili v cenové relaci kolem 2000 kč. Letos jsem jel svůj první závod a nadchlo mě to natolik, že příští rok chci zkusit nějaký amaterský seriál závodů na MTB. A jako tréninková pomůcka je Sporttester asi nezbytný. Nechci naletět a nebo kupovat zbytečně drahé přístroje. Zaujala mě SIGMA PC 1600 V BAJKSHOPU.

[ Zpět ]
Datum: 27.08.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Alex)
  • Re: Sporttester

         

    Zvaž koupi sporttesteru v tom smyslu zda jej budeš správně používat.Bez sportovního lékařského vyšetření je jeho vlastnictví k ničemu.Musíš si nechat zjistit AP a ANP,to znamená laktátovou křivku.A v druhé řadě potřebuješ trenéra cyklistiky,aby Ti podle výsledků naordinoval trénink.Jinak jsou to vyhozené peníze.Možná jsi zaslech něco jiného,ale jsem trenér 2.třídy,tak vím co píši.Ahoj.T.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sporttester

           

      Rekl bych ze ta sigma 1600 je v tehle kategorii dobra volba. Co se tyce toho laktatu tak na tom vysetreni ti zbezne napisou i jak trenovat, jinak to co pise Tom, ze bez trenera se to neda, tomu neverim, pokud nemas nake vrcholove ambice, ale je to jen muj nazor. Ja jezdim z 90 procent objemy v ap, jednou tydne si dam pulhodinku v anp, vic to neresim, jezdim prece pro radost :)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.08.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (notakale ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sporttester

             

        Těch intenzit,ve kterých lze absolvovat cyklistický trénink je šest.Ty využíváš pouze dvě,ale jak píšeš,a to respektuji,jezdíš pro radost.Já také jezdím pro radost a bez sporttestru,nevidím důvod jej usebe používat.To cyklista musí mít aspiraci,závodní ambice,fyzické předpoklady,morálku,zdraví,čas,peníze atd.Pokud toto Alex splňuje,ať si pořídí sporttester,který má nastavitelné tepové zóny,paměť,připojení k PC.V opačném případě stačí levnější přístroj jen pro vizuální subjektivní kontrolu.T.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.08.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sporttester

               

          no vlaste jezdim jeste v dalsich dvou, jedna kdyz se chci uvolnit, tak je to dost pod AP, a pak kdyz dojizdim domu, a vidim ze mam prumer 29,8 a chci to zaokrouhlit, tak neco mezi AP a ANP :) Jinak prestoze jezdim pro radost, tak pokud vis o nakem clanku kde jsou popsany ty ostatni zony tak by me to zajimalo, protoze kdo by nechtel zvysit svuj vykon ze :) Ja na to jezdeni nemam pres rok moc cas, takze pri mych 6000km rocne bych ten mensi objem chtel kompenzovat efektivnejsi jizdou ;o)

          [ Zpět ]
          Datum: 30.08.2004
          Autor: Neregistrovaný uživatel (notakale ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sporttester

                 

            notakalemu:až budu mít chvíli čas,tak ti o tom něco napíši.Teď je hezky,tak jezdím.Ozvu se večer,nebo v příštích dnech.Ale jsem rád,že máš zájem.Rád pomohu,alespoň písemně.Mohu ti vřele doporučit knihu Školení trenérů ledního hokeje.Je v ní v kostce shrnoto několik kapotol týkajících se problému sportovního výkonu.Vyučují z ní na FSTV v Praze při školení trenérů sami autoři a na semináři specializace-cyklistiky nám to šklící(Svatopluk Henke)potvrdil.Investice asi 200kč je mizivá v porovnání s tvými náklady na cyklistiku.Zatím.Tom.

            [ Zpět ]
            Datum: 30.08.2004
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Sporttester

                   

              notakalemu:Napiš mi prosímtě jakou disciplínu jezdíš,kolik je ti let,kolik máš najeto letos i celkem.Sděl mi co jsi dělal v zimě,mám na mysli jaké sporty a v jakých intenzitách a objemech.Také popřemýšlej jaký je tvůj letošní sportovní cíl a čeho hodláš dosáhnout v příští sezóně.Zajímaly by mě tvoje AP a ANP,pokud máš aktuální výsledky.Jestli můžeš,napiš mi to mejlem na [email protected]
              Zatím se měj.T.

              [ Zpět ]
              Datum: 31.08.2004
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Sporttester

                     

                Ahoj Tome,mam sporttester,starší model Acurex Plus-Polar. Před lety jsem si udělala zátěžový test vBrně na sportovním abych mohla trénovat "pod kontrolou" TF,ale kromě hodnot AP,ANP,VOmax apod nebyli schopni říct jak tyto hodnoty použít k sestavení každodenního tréninku. Marně hledám jakékoliv informace ci skripta jak pracovat s TF,nebo alespoň trenéra, který by byl ochoten naučit. Co ty na to? Terka

                [ Zpět ]
                Datum: 20.06.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Terka)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Sporttester

                     

                Ahoj Tome,mam sporttester,starší model Acurex Plus-Polar. Před lety jsem si udělala zátěžový test vBrně na sportovním abych mohla trénovat "pod kontrolou" TF,ale kromě hodnot AP,ANP,VOmax apod nebyli schopni říct jak tyto hodnoty použít k sestavení každodenního tréninku. Marně hledám jakékoliv informace ci skripta jak pracovat s TF,nebo alespoň trenéra, který by byl ochoten naučit. Co ty na to? Terka

                [ Zpět ]
                Datum: 20.06.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Terka)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Sporttester

                       

                  Terce : kontaktuj mě, prosím, pokud máš zájem dozvědět se o této problematice více.Tom.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 20.06.2005
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (tom ([email protected]))
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sporttester

           

      Čauky nadšenci do sportu :). Potřebovalbych malou prosbu-nemůže mi tady někdo z Vás poslat okopirovaný manual k Sportresteru sigma 1600 v Cz....moc mi na tom záleží sem jej stratil a ještě to pořadně neumím ovladat...tak se ukažte jací jste ve sportu a jestli umíte i pomáhat. Měj te se fajn

      [ Zpět ]
      Datum: 18.11.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Broňa ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sporttester

             

        můžu!

        [ Zpět ]
        Datum: 18.11.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (petr)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sporttester

               

          můžu,nech mi mail

          [ Zpět ]
          Datum: 18.11.2004
          Autor: Neregistrovaný uživatel (petr)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sporttester

             

        Ahoj lidi potreboval bych navod v CZ na PC9...mohl by mi ho nekdo poslat na muj [email protected]
        Diky moc

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Hornetek ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sporttester

         

    Mám Sigmu800 a vystřídal jsem i několik Sigma cyklocomputerů. Jezdím hodně i v dešti a tak můžu jen říct, že i přes proklamace o vodotěsnosti se všechny Sigmy dříve či později zamlžily, některé včetně sporttesteru i přestaly fungovat (po pár dnech opět OK).

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

363 cyklistů (3 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024