reklama

Praha - Prčice

Ahoj lidi, dlouho jsem váhal a taky nevěděl, jestli budu mít v práci volno, ale včera jsem se definitivně rozhodl, že jdu toho. Tuhle sobotu (20.5.) jedu cyklotrasu pochodu Praha-Prčice (76km). Chtěl jsem to jít pěšky, ale s fyzičkou jsem na tom teď tak bídně, že bych to asi neušel :o(( Na kole to zvládnu. Snad:o) Nechcete jet někdou s sebou? Ve dvou (a víc) se to lépe táhne :o)

[ Zpět ]
Datum: 17.05.2006
Autor: Jirka-As
  • Re: Praha - Prčice

         

    Ahojda, už tu o Prčicích na kole diskutujeme od včera. Já ho jedu také, s partou lidiček, cca 5 až 6 lidí, z Prahy. Nabídla bych společnost, ale vůbec nemám ponětí kdy se do Prahy dostaneme.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Amulka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha - Prčice

           

      Ahoj Amulko, díky za reakci, ale já myslel někoho na normálním kole - tedy lehokole. Na běžných kolech tam bude jistě lidí dost, ale nerad bych byl za exota jedinej a celou cestu pak odpovídal na stále stejné otázky okolojedoucích či okolojdoucích. :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2006
      Autor: Jirka-As
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Praha - Prčice

             

        Ahoj Jirko!
        Rád bych jel a konečně poznal nějakého "lehokolistu" osobně, abych si nepřipadal tolik jako "exot", ale na sobotu jsem už slíbil účast na cyklozávodech SH v Podomí u Brna. Snad někdy jindy...
        Pavel

        [ Zpět ]
        Datum: 18.05.2006
        Autor: drak
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha - Prčice

           

      asi bude dobré, když to stihnete než zavřou start....

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2006
      Autor: cendik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha - Prčice

         

    Za život jsem viděl jen dvě, jak píšeš normální lehocipedy, ani nevím, jak na tom může někdo jezdit??Jestli bych tě potkal v cíli, tak bych si to rád zkusil. Šlo by to????

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2006
    Autor: cendik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha - Prčice

           

      Ahoj!
      Pokud bys chtěl vyzkoušet i lehotrojkolku a vyskytuješ se někdy "na dostřel" od Prahy ( tak 50km), dej vědět. Do Prčit nemohu.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.05.2006
      Autor: drak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Praha - Prčice

             

        Jsem z Prahy, tak by nebyl problém se někdy srazit???Vůbec to neznám, jak se na to leze a všechno - jsem zvědavý. Předem děkuji.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.05.2006
        Autor: cendik
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Praha - Prčice

               

          Jo, není problém půjčit. Bydlím kousek od Prahy (u říčan), ta není problém se nějak domluvit. Svýzt se můžeš. Když tě to bude bavit, tak si můžeš na půl dne nebo celej nebo třeba víkend, půjčit lehokolo v půjčovně na Letný. No a pak si ho koupit, když tě to "chytne" :o)

          [ Zpět ]
          Datum: 19.05.2006
          Autor: Jirka-As
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha - Prčice

         

    Hm, tak mi to nakonec vybouchlo :o( Spousta lidí, co to znají mě zrazovala s tím, že až pojedu z Prčic, tak se do vlaku s kolem nemám šanci dostat, pro neuvěřitelný nával lidí. Že se tam nemůžou vejít ani ty lidi. Tak jsem se smířil s tím, že si tu trasu skoro zdvojnásobím a pojedu pak na kole až domů. Večer mi ale vybouchla i doprava na start a jet ještě tam tak jsem na nějakejch 200km a to už pro mne fakt není reálný. Takže nejedu:o(( Za chvíli vyrážím po ose do Hrusic a střihnu si Cestu kocoura Mikeše, to prej je taky hezkej pochod. A cíl není 60 ale deset kilometrů od nás, takže to bude dohromady tak pade, což vzhledem k tomu, že u nás rozhodně není rovina, bude taky stát za to. Tak hodně štěstí všem co jedou Prčice a snad příští rok. Jo a Cendíku, jestli chceš, tak napiš na mail a někde se srazíme a můžeš si to vyzkoušet.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2006
    Autor: Jirka-As
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha - Prčice

           

      Moc díky,hledal jsem nějaké lehokolo v Prčici, ale marně. Tento víkend nemůžu, ale snad příští by to šlo. Dej mi vědět na e-mail:[email protected]
      Díky.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2006
      Autor: cendik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

358 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024