reklama

MeToo :-)

Přátelé - kdo z vás, když šel k filmu nebo k něčemu podobnýmu - si tím prošel? Já teda dělám na stavebním úřadě, klientky mi choděj, a není jich málo, pokecáme si, to jo... žádná se ale nemá k tomu, aby mě začla nějak obtěžovat, všechny chtěj jenom stavět domy, předělávat koupelny nebo budovat ploty. Asi nejsou normální či co... :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.02.2018
Autor: Airline
  • Re: MeToo :-)

         

    Já když jsem kdysi dávno měl klientku, mladou holku, která když jsem jí něco dělal na počítači, tak si sedávala ve své krátké sukénce na stůl vedle mě. Jenže to ještě byl MS DOS. Zase díky tomu si jí pamatuju, zatímco už to, co jsem na to PC dělal, to tedy dávno nevím.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2018
    Autor: petrp
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: MeToo :-)

           

      Slečna Fajn?!?
      :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MeToo :-)

             

        Spíš Slečna Pixel, ne??
        :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.02.2018
        Autor: mira.l
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: MeToo :-)

             

        Takhle nějak, ale mám ji v paměti ostřejší. :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.02.2018
        Autor: petrp
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MeToo :-)

               

          To asi byla ještě analogová. Tyhle digitální ...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.02.2018
          Autor: PepikW
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MeToo :-)

               

          To víš, i strýček Gůgl šetří místem...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.02.2018
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MeToo :-)

         

    V cca 19 jsem , díky vlastní blbosti se studiem, nastoupil na rok do jednoho národního podniku a kolega, který mě zaučoval do tajů technické kontroly, mi pořád dával ruku kolem ramen, nu a po pár dnech jsem se od dalších kolegů dozvěděl, že holky ho vlastně nezajímají .....

    Takže mýtů :)!

    No v současné práci to občas zažíváme s kolegy všichni, protože klást si otázky, proč s neodolatelnou nabídkou předraženého produktu pro naší firmu přichází , a to nejenom z přísně technologických firem , takové " skoro modelky", je asi zbytečné......

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2018
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MeToo :-)

         

    Ja sel Prazskou nahoru do knihovny a u bejvalyho Dzbanu po mne stara zebracka chtela petku na chleba. Nabid jsem ji, ze ji ho koupim, ale malem po mne plivna.:-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2018
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MeToo :-)

         

    mě tak obtěžovaly, ještě v Kroměříži, studentky pedagogické školy. že prý by chtěly strávit noc v papírnictví. tak jsem jim řekl, že už mám na večer jiné plány a vyhodil je :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2018
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: MeToo :-)

           

      Noc v papírnictví. Masakr obzivlou sesivackou, hruzostrasne pomalovane obeti.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2018
      Autor: Billicek
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MeToo :-)

             

        Koukam ze tebe by premlouvat nemusely. Program bys navrhnul hned :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.02.2018
        Autor: ronda
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MeToo :-)

         

    V práci je normální občas šáhnout sličné kolegyni na baterky a slušná holka při tom piští, protože když holka při tom nepiští, tak to není slušná holka.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2018
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: MeToo :-)

           

      moje ségra nepiští, ona rovnou fackuje.
      minule jednomu vypálila před celou dílnou :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2018
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MeToo :-)

             

        Ako mladé dievča už je to za nami
        Po stromoch som liezla s našimi chlapcami.
        A vždy keď na strome zlomili halúzku,
        hádzali mi chlapci čerešne za blúzku
        keď boli zvedaví, čo to mám pod blúzkou
        odháňala som ich zelenou halúzkou.

        Ubránila som sa viac menej úspešne,
        nikto nesmel siahnuť na moje čerešne.
        Neverte mládencom, keď sa Vám zapáčia
        vyjedia vám všetky čerešne z koláča.
        Chlapci neublížia kým hľadia zo stromu
        keď zoskočia dolu, čakajte pohromu.

        Keď sa na vás chlapec zadíva uprene,
        ako tie čerešne budete červené.
        Keď sa na vás šuhaj usmeje pod fúzky
        rýchlo vyberajte čerešne zpod blúzky.
        Čerešne sú zrelé a blúzka priúzka
        nič vám nepomôže zelená halúzka.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.02.2018
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MeToo :-)

             

        Přejme dosud přitažlivé ségře Bruci aby ještě dlouho měla koho fackovat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.02.2018
        Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: MeToo :-)

               

          vzhledem k tomu, že se za měsíc a půl vdává, tak objekt mít bude doživotně :-D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.02.2018
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MeToo :-)

                 

            Fakt doživotně? Vzhledem k tomu, že se asi 60% manželství rozvádí, s tím doživotím bych si nebyl úplně jist. Ale přejme jí to i když nevím, nevím. Mnoha chlapům vadí ženy, které nemají daleko k fackování, tudíž pravděpodobnost rozvodu něco vyšší než jinde. Ale doufejme, že to doživotí vyjde. Musí se vyvíjet oba dva ale není radno chválit dne před večerem a říkat hop před doskokem.
            Přeji jim oběma aby se jejich manželství nestalo nápravně výchovným ústavem ale příjemnou procházkou prosluněnou krajinou.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.02.2018
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: MeToo :-)

                   

              Hele, mladej, jsi ty Cyklopoutník nebo Cykloproutník?
              8-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 03.02.2018
              Autor: AV
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: MeToo :-)

                     

                Já jenom nezavírám oči před současnou realitou.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 03.02.2018
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: MeToo :-)

                     

                Našel jsem si statistiku a není to tak hrozné. Není to 60% jak jsem napsal ale je to JENOM něco přes padesát %.
                Zdroj: https://www.czso.cz/csu/czso/0b00225862
                Stejně je to hodně, nezdá se Ti? A navíc k tomu nespočitatelný a stoupající trend "manželství na psí knížku". Tady nikdo neřekne kolik takových polovztahů se rozchází ač jsou v mnoha případech už děti. Tady rozpady ještě vyšší, protože je snadnější a jednodušší rozchod než rozvod.
                Manželství je křehká nádoba, velmi křehká a tak z toho vycházejme, pokud chceme dál o věci diskutovat.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 03.02.2018
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: MeToo :-)

                       

                  Ono by to k těm 60 % dolezlo. Jednak v tom nejsou ty vztahy na psí knížku, vidím jich okolo sebe docela dost a vůbec to nechápu, mají děti, barák na hypotéku a nejsou vzatí? Je vidět, že už jsem na některé názory starý.
                  A druhá věc je ta, že generace našich rodičů se moc nerozvádí, ale postupem času se ta "lehkost rozvodu" zákonitě musí posunout k vyššímu věku.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 03.02.2018
                  Autor: petrp
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: MeToo :-)

                         

                    Mladi si setri vydaje a komplikace pri rozchodu.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 03.02.2018
                    Autor: ronda
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: MeToo :-)

                           

                      Zrovna máme takový čerstvě rozpadlý vztah v sousedství, tak budu pozorovat, jak si šetří výdaje a komplikace. Upřímně řečeno, moc tomu nevěřím.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 03.02.2018
                      Autor: petrp
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: MeToo :-)

                             

                        Tak nejakou kacku stoji sesmoleni zadosti o rozvod (pokud si to nenapisou sami) a bejval tusim i nejaky kolek k te zadosti.

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 03.02.2018
                        Autor: ronda
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: MeToo :-)

                             

                        Jo a jeste si usetri finance, cas a starosti s vymenama kdejakych dokladu po svatbe i po rozvodu.
                        Proste si jen byvaleho partnera vymazou z pratel na Facebooku...

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 03.02.2018
                        Autor: ronda
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: MeToo :-)

                           

                      optimalizují

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 03.02.2018
                      Autor: bara2
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: MeToo :-)

                         

                    Před pár lety mi paní, která ve vztahu na psí knížku žila, vysvětlovala, proč se nechce vdát. Jednak snáz dosáhla na všelijaké výhody svobodných matek, navíc jako matka samoživitelka byla trochu chráněná před propuštěním... Bylo toho víc, moc si to nepamatuju. Ale jednalo se hlavně o ekonomické výhody.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 03.02.2018
                    Autor: Aar
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MeToo :-)

         

    Vlastně ani není k čemu diskutovat. MeToo je pitomost anebo pokud chcete komerční produkt amerických advokátních kanceláří. Nástroj k vytvoření výdělku nebo politického nátlaku, popřípadě způsob boje mezi konkurenty. Založeno na vyhledávání obskurních obětí a následném dolování peněz anebo konkurenčních, politických, či jiných výhod. Ne náhodou pochází ze Spojených států amerických. Říkává se, že Američané jsou trhlí ale já s tím nesouhlasím. Oni zase tak trhlí nejsou. Jenom si pustili ze řetězu a neuhlídali některé své řekněme podnikatelské praktiky.

    Nic nového na tomto světě. Justice a legislativa umožňuje, protože ochranné mechanismy vždy přichází se zpožděním. A tak díry v paragrafech všude a na celém světě povětšinou dočasně umožňují vychytralým podnikavcům škodit. Děje se tak v ekologii, ekonomice, legislativě, politice, průmyslu a vlastně ve všem. Povšimněte, že téměř vždycky je to zabaleno do ušlechtilého hávu podpory všeobecného dobra. A co se týče těch obětí údajného obtěžování a sexuálního zneužívání. Nedostávají dohromady nic za to že se k těmto akcím propůjčily. Dohromady nic proti ziskům advokátů a neziskových organizací, mají drobty spadlé ze stolu, končívají s depresemi a pošramocenou pověstí.

    Otázkou je proč obvinění končívají sebevraždou a podobně? To je však na jiné téma. Proč to někdo tak prožívá? A proč jiný nad tím samým mávne rukou? Ne, nejsou jednoduché odpovědi. Já chápu, že někomu poničilo kariéru, zničilo mnohdy celoživotní práci ale takové věci se stávají. Jiného přírodní katastrofa připravila o majetek ale sebevraždu nepáchá. Další se z minuty na minutu ocitl na invalidním vozíku ale rehabilituje a bojuje, též nepáchá sebevraždu. Asi je to všechno věcí osobních dispozic konkrétního jednotlivce. Každý mrak má stříbrný okraj a na to se bohužel zapomíná.

    Já jenom nevím co je větší katastrofou. Těžký úraz na silnici anebo být na chvíli předmětem pomluv aktivistek MeToo. Kdybych mohl vybírat, vybral bych si to druhé.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.02.2018
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: MeToo :-)

           

      Proč označuješ všechny ženy, které se zúčastnily kampaně, za aktivistky? A jejich informace za pomluvy? Asi proto, že jsi aktivista, který rád pomlouvá lidi, žejo ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.02.2018
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: MeToo :-)

             

        Tak mě napadlo - nekonvertoval´s k ženskému pohlaví?
        8-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.02.2018
        Autor: AV
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: MeToo :-)

               

          8-) že nemám rád šovinistický prasata ještě neznamená, že jsem konvertoval.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.02.2018
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: MeToo :-)

                 

            Dobrá.
            Máš tedy malé, nic neznamenající minus ...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.02.2018
            Autor: AV
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: MeToo :-)

           

      Na to, že není k čemu diskutovat, si toho napsal docela dost...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.02.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: MeToo :-)

         

    Sexuoložka Hanka Fifková: Záludná úskalí kampaně Me Too

    Kampaň Me Too, která se snaží dát prostor obětem sexuálního obtěžování nebo i napadení, mi paradoxně připomněla dětství. Bylo nám tehdy asi dvanáct roků. Naše třída měla šatnu v malé místnosti. V ní byly po obou stranách věšáky na kabáty a dlouhé lavice. Kluci měli svou část hned u dveří, dívky v druhé polovině.

    Když skončilo vyučování, utíkali kluci do šatny. Obsadili strategicky výhodná místa na lavicích hned za vchodem. Nám nezbývalo nic jiného než se probojovat přes jejich území ke svým kabátům a zase zpátky. Kluci se nás snažili plácnout co nejvíc přes zadek nebo si na něj sáhnout. Naším úkolem bylo co nejvíc pištět a nadávat.

    Obě strany to bavilo a nikoho z nás nenapadlo to jakkoli řešit. Zkouším si představit, co by se dělo dnes. Chlapeckou část třídy by nejspíš odvezli přímo ze školy na sexuologické vyšetření kvůli sexuální agresi. A děvčatům by matky zařídily psychoterapeutickou pomoc jako obětem vážného sexuálního traumatu. Časy se mění.

    https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/462098...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.02.2018
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: MeToo :-)

           

      Nejvíc mne zaujala tato pasáž: "Stýská se mi po tom starém, ve kterém bylo normální, aby chlapi koukali po ženských. A moc se mi nechce žít ve světě, ve kterém někomu dřív, než se s ním vyspíte, dáte pro jistotu podepsat informovaný souhlas."

      Po ženských koukám furt, i když jsem ženatej, a připadám si normální. Ba i mojí ženě to připadá normální, sice s tím nesouhlasí, ale to je asi tak všechno, co k tomu můžu napsat.
      Že by někdo chtěl pro jistotu podepsat informovaný souhlas, jsem ještě nikdy neslyšel.
      Přijde mi, že ta ženská měla při psaní článku na mysli hlavně to, aby měla ordinaci plnou frustrovaných "chlapáků".

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.02.2018
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: MeToo :-)

         

    Stavební úřad je málo. Lepší by bylo ten nejvyšší úřad.
    Až herečce dojde, že vlastně utrpěla duševní újmu, tak se nedoplatíme.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.02.2018
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Začínají ochutnávat svojí vlastní medicíny.

         

    Jde o to, že nějaká přední aktivistka hnutí MeToo byla obviněna ze sexuálního nátlaku a obtěžování chlapů. Tak by měla odstoupit snad ze svých funkcí anebo být takzvaně odejíta.
    https://zpravy.idnes.cz/aktivistku-z-hnuti...

    Skeptici možná namítají, jestli je to všechno pravda. Taky jsem byl skeptikem, nevěřím všemu co kde píšou. Ale tady zveřejnili její fotku, tak už věřím. No řekněte, vlezl by chlap jen tak bez nátlaku a dobrovolně na takhle vypadající aktivistku? Možná sukňu přes hlavu a potmě, to obvinění je opravdu věrohodné. Měla by se spakovat a vypadnout, ostatně jako každá aktivistka hnutí MeToo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2018
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Začínají ochutnávat svojí vlastní medicíny.

           

      Ta poloha, co popisuješ, se jmenuje "na cibulku". Sukni je potřeba nad hlavou zavázat.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2018
      Autor: ronda
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Začínají ochutnávat svojí vlastní medicíny.

             

        A nebude se při tom dusit?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.02.2018
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Začínají ochutnávat svojí vlastní medicíny.

               

          Při některých praktikách se prý páry přidušují navzájem. Prý to zvyšuje vzrušení a intenzitu prožitku...

          Jen se nesmí prožívat moc a musí se včas přestat dusit :o)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.02.2018
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MeToo :-)

         

    ..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.02.2018
    Autor: miro5
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

324 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024