reklama

Co říkáte na toto kolo

https://www.newbike.cz/4ever-hazard-29-2017/d8581

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.01.2018
Autor: Filardi
  • Re: Co říkáte na toto kolo

Je zelenočerné... :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: plusjedna
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dobře TY

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Filardi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

No co! Kromě ceny (ta nezaujme, ta je nutnost sledovat, pokud nejsi miliardář), jako první zaujme barva a tvar rámu. Jinak bys nerozklikl zrovna tohle kolo. Pak se díváš na výbavu. Nebo to mají pánové jinak? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.01.2018
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zase všechny rady mázneš a založíš nové vlákno? :-(

Za těch 20 tisíc se to tá. Až sjedeš původní pláště, dej nějaké lepší. Ušetříř nejmíň kůl kila na váze.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Proč by vozil kůly?=-0 Že by honil upíry?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kup si radši motorku, na tomhle se musí moc šlapat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Holku

Hledám: Holku
včera
Ahoj, hledám MTB cyklistku, v zimě sjezdařku, běžkařku, turistku, cestovatelku, obdivovatelku hor a přírody a…

Hledám: cyklistku

včera
Ahoj, rád bych našel spřízněnou duši- dívku, ženu na cyklovýlety po krásách údolí vrchovin i rozhleden, případně…

Hledám: Cyklista

Hledám: Cyklista
21.10.2018
Ahoj, hledám sportovně založeného kluka na kolo (horské, silnice), lyže. Je mi 44 let a hledám parťáka na sport o…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

127 cyklistů (6 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018