reklama

Zednáři dnes a kdysi. Jaké jsou zednářské záměry?

Ze zednářství je už viněn i prezidentský kandidát Drahoš. Co je pravda, co je lež ví jen oni. Zednáři jsou tajemná organizace a seznamy svých členů nezveřejní, tak zbývají jen dohady. Co si o tom myslíte Vy? Plzeňský biskup Tomáš Holub ale tvrdí, že je to nesmysl. https://www.lidovky.cz/rimskokatolicka-cirkev... Biskup nelže, měl by hřích. Ale stejně, co jsou vlastně ti zednáři?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.01.2018
  • Re: Zednáři dnes a kdysi. Jaké jsou zednářské záměry?

Tak to máme - žid, estébák, pedofil, sudeťák, nácek, vítač islamistů, zednář.

Co tam máš dál?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Já jsem snad něco takového napsal? Já naopak věřím panu biskupovi. To jsem napsal.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6

Nenapsal ... kampaň nevede :o)))

Nějak se mi to takhle v téhle mezivolební době propojilo. Není-li to nahozená udice, tak promiň.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Člověče, čím to je, že všechny příspěvky tohoto typu na fóru pro cykloturisty okamžitě blokuju? Asi proto, že hňupové bohužel nikdy nevyhynou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: 51326
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Další debilní téma naprosto o ničem....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Mě v tomto vašem tématu skutečně chybí jak ten výlet do romštiny tak ta informace, že v KremIu je tajná lóže nebývalé síly...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ty už nevíš čí jsi - jednou Aleš ze Sudet, teď zase Samuel Xaverů.
    Ale hlavně když si sám se sebou pěkně pokecáš.
    Jako by to bylo prvně, že...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Co to taháš na web o kolech? Píš to sem:
    http://www.zednici.cz/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zednář nejni zedník...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hodinky jako holinky...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

pojem, dojem ,průjem...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: brum

Nóóó, není až tak pravda :
        "Původ i název zednářů se odvozuje od cechů zedníků a stavitelů."
        Viz Wikipedia
        :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To bych rad vedel, od ceho se odvozuje nazev zidozednaru. O zidovi-zednikovi jsem nikdy neslysel. :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: abernathy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

žido- je přece univerzální zesilující předložka jakékoliv politické nadávky :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dlouho mi trvalo, nez mi docvak vtip "Kohn hornikem". Vypravel mi ho kdysi neboztik tchan, neortodoxni zid. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Autor: abernathy

Předvolební debata v situaci kdy jsou voliči obou stran prakticky rozhodnuti koho volit bude zbytečnou žvanírnou

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.01.2018
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Jo, holt Televarieté už netáhne.
            Myslím, že sledovanost tohoto pořadu bude slušná. O kabaret jistě nebude nouze.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ale koukám že jsem to dal do špatného tématu. Mělo to být ve vítači anebo odmítači. Omluva.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Ve špatné diskusi a možná i pod špatným nickem:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Autor: Lanna
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

On už je tu Trojjediný :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Jj, stejní jako někdy letos v létě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Autor: Lanna
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Když je zima na kole, tak jezdi na rotopedu ať nejsi tlustá.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

Byste se divili, kolik farářů jsou zednáři. Vždyť ten biskup je též zednář. Jak by jinak věděl jestli je tam Drahoš nebo není? Uvažujte logicky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

jj, zednar kam se jen podivas. I ty jsi urcite zednar !

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ale má to grady ta kampaň, uznej sám. Též to tak cítíš? Psychika pracuje. Musím volit, co kdyby ten můj hlas chyběl? To je nérvak a přitom jde o ...no. Jan Zapletal se baví, lepší než hokej, že ano?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6

Hokej nesleduju. Ale jestli jde o to patlat páté přes deváté, tak co mě teď celkem čerstvě zaujalo - při náhodném přepnutí na čt4. Dost se tam teď povídá o Rallye Dakar, ale že zároveň se jel závod v Africe, o tom bylo slyšet o dost míň. No a jel tam jeden pán od nás, hodně neobvyklým způsobem - jak řekl, tak "s desetitunovou motorkou". :) Tedy s kamionem, ovšem sám, bez navigátora a bez palubního technika. A skončil druhej. Šikovnej člověk, klobouk dolů. https://sport.idnes.cz/africa-eco-race-tomas...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.01.2018
          Autor: Andrej
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Holku

Hledám: Holku
včera
Ahoj, hledám MTB cyklistku, v zimě sjezdařku, běžkařku, turistku, cestovatelku, obdivovatelku hor a přírody a…

Hledám: cyklistku

včera
Ahoj, rád bych našel spřízněnou duši- dívku, ženu na cyklovýlety po krásách údolí vrchovin i rozhleden, případně…

Hledám: Cyklista

Hledám: Cyklista
21.10.2018
Ahoj, hledám sportovně založeného kluka na kolo (horské, silnice), lyže. Je mi 44 let a hledám parťáka na sport o…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

133 cyklistů (6 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018