reklama

Tacx Multiplayer 2000

Ahoj bikeři,
nedávno jsem si přes inzerát koupil tento trenažér (TACX MULTIPLAYER 2000).
Po krkolomné instalaci s CD, stáhnutí aktualizací, připojení všech ostatních zařízení a konečného mého nastavení, mi nejde spustit tlačítko start. Jako by nebylo aktivní. Už mi někdo radil že jsem neměl asi zapnutou přítlačnou brzdu, ale tu jsem měl...
Vpravo nahoře je křížek na ukončení programu, ale hned vedle něj mám po levé straně žlutý vykřičník. Nevíte někdo co s tím?

Předem všem děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.12.2017
Autor: TGM
  • Re: Tacx Multiplayer 2000

S tímhle dotazem bych mířil spíš na Bike-Forum

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2017
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cykloparťačka :-) s muškami na zubech

20.03.2019
Ahoj hledám cykloparťačku libovolného věku podobného postižení cyklistikou, kterou okouzlila nejen "dřina"…

Hledám: cyklisti

19.03.2019
Ahoj, našel by se tu někdo koho taky nebaví individuální cyklistika a uvítal by sdílenou? Nemusíme jezdit sami,…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo...

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na  kolo...
18.03.2019
Ahoj, jmenuji se Radek, je mi 26 let, jsem ze Dvora Králové n.L., jsem nezadaný. Rád jezdím na kole. Chtěl bych…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

258 cyklistů (25 přihlášených)

Dva dny za městem

Mám dva dny sám pro sebe. Vůbec neváhám, jak s nimi naložím. Je to jasné, pojedu na kole. A tentokrát úplně…
Santi | 19.03.2019

Známé i neznámé vrcholy klatovska 3 - Velký Bítov, Sv. Markéta

Psal se konec léta roku dvoutisícího osmnáctého. Konkrétně před-předposlední prázdninový den. Ne že by mě…
JohnyB | 16.03.2019

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019