reklama

Tacx Multiplayer 2000

Ahoj bikeři,
nedávno jsem si přes inzerát koupil tento trenažér (TACX MULTIPLAYER 2000).
Po krkolomné instalaci s CD, stáhnutí aktualizací, připojení všech ostatních zařízení a konečného mého nastavení, mi nejde spustit tlačítko start. Jako by nebylo aktivní. Už mi někdo radil že jsem neměl asi zapnutou přítlačnou brzdu, ale tu jsem měl...
Vpravo nahoře je křížek na ukončení programu, ale hned vedle něj mám po levé straně žlutý vykřičník. Nevíte někdo co s tím?

Předem všem děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.12.2017
Autor: TGM
  • Re: Tacx Multiplayer 2000

S tímhle dotazem bych mířil spíš na Bike-Forum

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2017
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: přítelkyni z CL

Hledám: přítelkyni z CL
17.10.2021
Hledám holku z CL a nejbližšího okolí na společné cyklotoulky, cestování vlakem i pěšky. Jezdím Krušné hory …

Hledám: cyklistku - silničářku a/nebo gravelistku

09.10.2021
Ahoj, pokud jezdíš sama a chceš někdy doprovod, napiš. Hledám jen kámošku na švih, někdy o víkendu i delší. 50…

Hledám: Muže

Hledám: Muže
02.10.2021
Žďársko, Havlíčkobrodsko, Jihlavsko... Žena 171cm se ráda seznámí s nezadaným mužem cyklistou, lyžařem, turistou.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

211 cyklistů (14 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021