reklama

Tacx Multiplayer 2000

Ahoj bikeři,
nedávno jsem si přes inzerát koupil tento trenažér (TACX MULTIPLAYER 2000).
Po krkolomné instalaci s CD, stáhnutí aktualizací, připojení všech ostatních zařízení a konečného mého nastavení, mi nejde spustit tlačítko start. Jako by nebylo aktivní. Už mi někdo radil že jsem neměl asi zapnutou přítlačnou brzdu, ale tu jsem měl...
Vpravo nahoře je křížek na ukončení programu, ale hned vedle něj mám po levé straně žlutý vykřičník. Nevíte někdo co s tím?

Předem všem děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.12.2017
Autor: TGM
  • Re: Tacx Multiplayer 2000

S tímhle dotazem bych mířil spíš na Bike-Forum

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2017
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Thajskem na kole

včera
Ahoj, hledáme jedneho či dva cyklisty na cykloputovani Thajskem. Od poloviny února na cca tři týdny. Na pohodu.

Hledám: Kamarádku na kolo

16.01.2019
Hledám kamarádku na kolo z okolí Prostějova. Ve dvou se lépe šlape. Já 49 let, zatím formálně ženatý.

Hledám: Na tezko

Hledám: Na tezko
13.01.2019
Ahoj hledam partnerku ktera by se mnou projela Českou a Slovenskou republiku na tezko ktera nelame kilometry,a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

283 cyklistů (17 přihlášených)

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019

Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

Že prý v Británii pořád prší?!? Zataženo, mlha, vichr, zima, permanentní lijavec? Teplo a slunko možná tak 3…
cyklo-poustevnik | 08.01.2019

Úhlava hlava nehlava

Horké suché léto přímo vybízí, aby člověk trávil veškerý volný čas u vody. Jako ideální outdoorová aktivita…
JohnyB | 28.12.2018